Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 143

Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #16

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Всъщност решението е много просто. Трябва да направят телевизора да помни какво си задал като настройки на канала предния път. Така е сега на въшния ми кабелен приемник.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #17

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Което и да направят, само крайния резултат да е това което трябва.
    @lazarus18, предлагаш най-доброто, така ще може да си избираш и втори, трети... предпочитан език различен от българския (не навсякъде го има) и той да се запомни. Стига да има достатъчно място в паметта за това.
    @deian, тази опция я има, езика при настройките и го няма.

    Има ли още някой който да им е писал? Утре пак ще го направя и ще им цитирам и форума.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #18

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Като се избере български език, после тунерът автоматично търси ако има многоезични канали да включи по подразбиране БГ потокът! Същото и със субтитрите.
    Ако не е избран български език, тунерът ще търси този, който е избран или първият попаднал му ако няма като избрания поток.
    Най-добре би било да има опция "предпочитам език субтитри 1", "предпочитам език субтитри 2", "предпочитам аудио поток 1", "предпочитам аудио поток 2", както е в специализираните външни приемници!
    (докога ще ни вземат за канарчета производителите...).
    То ги има "предпочитам аудио поток 1" и т.н., но няма избор на БГ.
    Има опция "по подразбиране", но там избора на език на менюто няма нищо общо. И като няма български тунера избира някакъв друг език.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    32
    #19

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    И аз писах писмо до info@panasonic.bg относно проблемите с G20 - за липсващия роден език: в началните настройки на DVB-C, за език по подразбиране на аудио-о и субтитрите, както и при плейването на външни субтитри sub/srt.
    Дано да проявят разбиране и да ударят едно рамо за firmware

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #20

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Днес отново им писах:
    Уважаеми дами и господа от Panasonic - България,

    На 06.04.2010 г. Ви изпратих писмо отнасящо се до установени от мен грешки и недостатъци в програмата управляваща работата на закупения от мен LCD TV TX-L32U10E с № NN-0221646 с версия на фирмвера 1.216-10000 .

    Направения коментар на проблема в http://forum.setcom.bg/index.php/topic,44906.0.html и
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,41495.1200.html потвърди, че посочените от мен проблеми и недостатъци са валидни и за голяма част от моделите на фирмата, внасяни в България. Така направената кирилизация на телевизорите на фирмата пренебрегва българския потребител. В списъка с езици за предварителни настройки на субтитри и аудио съпровод липсва българския, а са включени езици и диалекти, които се говорят от много по малобройни народи от българския.
    Моля за Вашето съдействие, за изготвяне от производителя на нови версии на фирмвера на продуктите на фирмата покриващи изцяло изискванията на българския потребител и в които да бъдат отстранени грешките и недостатъците описани в предишното ми писмо и интернет форумите.
    и аз се надявам да се активизират.
    пп ... и им звъннах по телефона. Казаха, че са запознали с проблема офиса в Унгария (те отговарят за източна европа) и ще ме уведомят за развитието на нещата. Дано

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #21

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Днес се обадих наново в офиса в София. Нямаха отговор дали се прави нещо по отстраняване на проблема.
    Не знам какъв натиск може да им се окаже, освен да обяснявам на всички които се канят да закупят телевизор от марката да не го правят докато не се отстрани недостатъка. Не става според мен в комисията за защита на потребителите, защото TV-тата си работят. Страшно досадно е да нагласяш език на субтитри и звук след всяка смяна на канала.
    Иначе рекламите си вървят....

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #22

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Много лесно могат да се измъкнат,защото DVB C тунера е предназначен само за определени държави,където този проблем едва ли го има.

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #23

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Много лесно могат да се измъкнат,защото DVB C тунера е предназначен само за определени държави,където този проблем едва ли го има.
    Да ама, когато ти рекламират и продават телевизора с дебели букви пише ,че има DVB-C/T тунери ,които позволяват...... Никъде в инфото на магазините не предупреждават ,че се отнася само за тези и тези държави.Такива презастраховки ги пише под линия само най-долу в спецификациите на някои от официалните сайтове с много малки букви. Едва ли сме и толкова малък пазар , като се има предвид и факта ,че у нас Панасоник е най-продаван наравно или веднага след Самсунг. Просто за пореден път НЕКАДЪРНИЦИ и ВРЪЗКАРИ с манталитет на продавачки от соц. Корекома ,работят в PANASONIC .BG . Не си спомням ,нещо на някой да са решили ,ако греша ме поправете .

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #24

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Да ама, когато ти рекламират и продават телевизора с дебели букви пише ,че има DVB-C/T тунери ,които позволяват...... Никъде в инфото на магазините не предупреждават ,че се отнася само за тези и тези държави.Такива презастраховки ги пише под линия само най-долу в спецификациите на някои от официалните сайтове с много малки букви. Едва ли сме и толкова малък пазар , като се има предвид и факта ,че у нас Панасоник е най-продаван наравно или веднага след Самсунг. Просто за пореден път НЕКАДЪРНИЦИ и ВРЪЗКАРИ с манталитет на продавачки от соц. Корекома ,работят в PANASONIC .BG . Не си спомням ,нещо на някой да са решили ,ако греша ме поправете .
    Това ме и кара да мисля, че едно писмо на английски до офиса в Унгария ще свърши повече работа, защото ако в тукашния офис няма кой да проумее проблема, няма да има и резултат.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #25

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките з

    Цитат Първоначално публикувано от zz_stefanov
    Това ме кара да мисля, че едно писмо на английско до офиса в Унгария ще свърши повече работа, защото ако в тукашния офис няма кой да проумее проблема, няма да има и резултат.
    А защо не и до офиса в Германия, където е централата за Европа?!?
    Мисля, че Христослав може да предостави контактите.

    marketing@eu.panasonic.com

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #26

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от prince
    А защо не и до офиса в Германия, където е централата за Европа?!?
    Мисля, че Христослав може да предостави контактите.

    marketing@eu.panasonic.com
    Ако някой предприеме нещо такова, може да спомене и "проблема" с куците им DVB-C тунери.
    Аз няколко пъти съм писал до съпорта на К&К, но слава богу никакъв отговор.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #27

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от gadinoid
    Ако някой предприеме нещо такова, може да спомене и "проблема" с куците им DVB-C тунери.
    Аз няколко пъти съм писал до съпорта на К&К, но слава богу никакъв отговор.
    Пишете като искате
    Ето и някои връзки:
    Panasonic Marketing Europe Gmbh Germany
    Hagenauer Street 43 Phone:49 611 235 0
    Wiesbaden, 65203 Fax:49 611 235 212
    Post Code 65203
    Email : christian.sokcevic@eu.panasonic.com
    http://www.panasonic-europe.com/jobs..._list.asp?c=de
    http://www.hoovers.com/company/Panas...jksycjt-1.html
    enquiries@eu.panasonic.com
    marketing@eu.panasonic.com
    info-eu@eu.pewg.panasonic.com
    ptcinfo@eu.panasonic.com

    European Technology Center (PED EuTC)
    Telefon: +49(0)4131-899-104
    Fax: +49(0)4131-899-262
    Ulrich Rittner - Development Manager
    Mail: Ulrich.Rittner@eu.panasonic.com
    http://www.panasonic-europe.com/jobs...df812791948571
    http://www.panasonic-electric-works.com/peweu/en/html/
    http://www.panasonic-broadcast.com/e...port_links.php
    https://eww.pavc.panasonic.co.jp/pro...sk/e/index.htm

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    92
    #28

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    Много лесно могат да се измъкнат,защото DVB C тунера е предназначен само за определени държави,където този проблем едва ли го има.
    Ако не е преназначен за България Защо ще ми превеждат на български ръководството за DVB C тунера ?!?!

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #29

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Има ли някой съгласен да им напише писмо на читав английски?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #30

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от zz_stefanov
    Има ли някой съгласен да им напише писмо на читав английски?
    Като гледам става и на немски. Напиши го на български тука- после някой да го преведе.
    Добре е повечко хора да пишете за да има някакъв ефект.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Viera и 3D субтитри
    От sp1der80 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 37
    Последно: 28-09-19, 13:44
  2. Проблем с Panasonic TX-L32ET5E и субтитри
    От Dobroslav Panaiotov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-12, 23:36
  3. Panasonic TX-L32E30E - проблем със субтитри от USB
    От Playlife във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-12, 18:55
  4. Субтитри за Panasonic Viera
    От gorogeorgiev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-11, 22:55
  5. PANASONIC DVD S52-K-ПРОБЛЕМ СЪС СУБТИТРИ НА КИРИЛИЦА
    От zackdelaro4a във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-07, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе