Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 143

Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #121

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Писмото го пуснах на мейлите, които ги публикуваха тук във форума по постовете:
    enquiries@eu.panasonic.com; marketing@eu.panasonic.com;
    christian.sokcevic@eu.panasonic.com; Oliver.Kothrade@eu.panasonic.com

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Айде де . Рудолф ми е писал ама на анлийски а по мое време учехме руски ?
    Dear Mr. Aleksandrov,

    ...............изтрито!

    След като по твое време се е учело руски и имаш проблем с английския, ползвай translate.google.com!
    И си преведи долния пасаж от писмото.
    Толкова ли е трудно малко да се мисли преди да се публикува и пише... Искате уважение - уважавайте и спазвайте изискванията на събеседника ви! Що за идиотизъм е да изтропаш в публичен форум мейла на човек, който си е направил труда да ти обърне внимание и който се учудва откъде си му взел мейла, тоест явно не го е обявявал публично!
    Крис
    Мейла на Г-н R. E. е публично обявен няколко поста по-горе: http://www.eyberg.net/rudolf/info.html

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #122

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Пак им го пратих
    Какво остава: Да им го пратя на хартия или да пиша до Япония

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #123

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Какво стана-получихте ли отговори?

  5. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #124

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Нема,братко,
    ни вопъл,ни стон.Ама аз пак ще им пращам.Ако трябва и друг адрес ще си направя,ама ще пращам!

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #125

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Аз пак им пуснах мейл от друг адрес и получих абсолютно същия отговор (дал съм го нялолко поста по-горе). Мr. R. все още е в отпуска и ако имаме проблеми да се обърнем към нашето регионално представителство, което нямало връзка с това в Германия!
    Пуснах го на тези мейли: enquiries@eu.panasonic.com; marketing@eu.panasonic.com;
    christian.sokcevic@eu.panasonic.com; Oliver.Kothrade@eu.panasonic.com
    които са публикувани тук във форума.
    Става нещо като "ПАРАГРАФ 22"!
    Вече не знам на кого и какво да пращам

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #126

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Аз днес пратих на Oliver.Kothrade@eu.panasonic.com , дето беше в отпуск до 14-ти, пък да видим. Струва ми се, че не им чука. В горния отговор единствената им грижа е, че нямало да можем да ги съдим. Предполагам, че в следващите TV-та ще оправят проблема тихомълком, а нас ще се опитат да ни зарежат.
    Трябваше jonov да продължи комуникацията с г-н Рудолф Ейберг.
    Аз за себеси, след отговора им съм си решил - никога повече няма да купя нещо от тях.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #127

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от zz_stefanov
    Аз днес пратих на Oliver.Kothrade@eu.panasonic.com , дето беше в отпуск до 14-ти, пък да видим. Струва ми се, че не им чука. В горния отговор единствената им грижа е, че нямало да можем да ги съдим. Предполагам, че в следващите TV-та ще оправят проблема тихомълком, а нас ще се опитат да ни зарежат.
    Трябваше jonov да продължи комуникацията с г-н Рудолф Ейберг.
    Аз за себеси, след отговора им съм си решил - никога повече няма да купя нещо от тях.
    Не владея английси както писах по горе , напиши го и ми го прати на лични за да не се нерви модератора и ше го пусна въпреки че аз гледам от приемника и проблемите не ме засягат но знаели се , сега съм на Близу и вече проблем с презаписване на каналите нямам хвана си всичките и може и модул да взема .

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #128

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    сега съм на Близу и вече проблем с презаписване на каналите нямам хвана си всичките и може и модул да взема .
    Преди Близу имаше ли проблеми с препокриване на канали? Цели пакети, или отделни канали?

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #129

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Цитат Първоначално публикувано от gadinoid
    Преди Близу имаше ли проблеми с препокриване на канали? Цели пакети, или отделни канали?
    Имах проблеми с кабеларка и аз не знам от къде е /мисля че е от Враца/ , иначе се водех на ЕКК но бях по доволен че гледах HD безплатно а сега всичко е кодирано .
    Проблемите ги бях описал при сканиране на транспордерите ми пише открити примерно 12 канала и два нови другите 10 не ги записва или презаписва нещо от тоя род и се обърква и ЕПГ дава го на съвсем различен канал . Грешките ставаха от няколко честоти от 322 до 362 Мхц .

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #130

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    На 21.07.2010 г. получих, адресирано до мен и до още трима (предполагам от форума), това:
    Уважаеми Клиенти,

    Благодаря Ви за интереса към продуктите на Panasonic и
    закупените телевизори от серията VIERA.

    Panasonic се стреми към най-пълно удовлетворяване
    на клиентите си с продуктите, които предлага на
    пазара чрез партньорската си мрежа в България.

    За гарантиране работата на цифровите тунери DVB-T/C/S
    като производител Panasonic трябва да има финалните
    спецификации, по които различните оператори предлагат
    тези услуги в България. За съжаление в момента DVB-T
    излъчването се извършва все още в тестов режим, а при
    кабелните и сателитните операторите работещи на DVB-C/S
    не за извършени тестове на продуктите към отделните
    оператори поради липса на детайлни спецификации.

    Това е причината при избор на България цифровите тунери
    да се деактивират. Горната информация е добре известна
    на нашите партньори, но въпреки това в магазинната мрежа
    и промоционалните брошури телевизорите VIERA са с включени
    характеристики на DVB-T/C/S тунери.

    Безпроблемната работа на DVB-C тунерите е гарантирана
    в Европа само за Финландия и Швеция, от където са получени
    окончателните параметри на кабелните оператори.

    Надявам се разбирате, че Panasonic третира с еднакво внимание
    всички свои клиенти в Европа, а съвместимостта на продуктите с
    предлаганите услуги в конкретни пазари е въпрос на технически
    стандарти, яснота на спецификациите и продуктови тестове.

    С Уважение,

    Ивайло Бързаков

    Head of the Office
    Panasonic Sofia Office
    36, Dragan Tzankov Blvd.
    1040 Sofia Bulgaria
    tel: +359 (2) 971 2969
    fax: +359 (2) 971 2970

    www.panasonic.bg
    Аз ще продължавам да пиша, защото проблема при Самсунг примерно си е разрешен със запомняне на езика избран последно за всеки канал. Не разбирам къде ще е проблема и тук да го направят.



  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #131

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Първо, да започна с това, че ако телевизорът ви не намира даден канал, презаписва го върху друг, губят ви се пакети и т.н. аномалии, вината не е в тунера, а в кабелния оператор. Независимо, че с външния set-top-box нещата са нормални, проблемът не е в телевизора.
    По въпроса за аудиото и субититрите:
    Това, че не запомня предишния избор не е толкова важно. При всяка смяна на канал, телевизорът търси предпочитания език за звук и субтитри. Проблемът обаче е, че ние няма как да настроим български за предпочитан! Проблемът със звука моя оператор е решил, като на многоезични канали винаги на първа позиция е bul звук. Така, като сме избрали на предпочитан език 'оригинален', прихваща точно звук с позиция 1 в списъка. Проблемът със субтитрите обаче е неразрешим така. "1" винаги е "No subtitles", съответно телевизорът винаги стартира каналът без субтитри, дори и да има едни единствени - българските.
    Този отговор от Панасоник е несериозен! Какви параметри са им нужни, като DVB-C е стандарт, валиден за цяла Европа. Няма разлика между DVB-C в различните страни. Нима искат всеки оператор да им предостави списък с честоти, модулация и т.н. - нали тунерът търси в целия обхват и без това. А честотния диапазон за цифрова кабелна е ясен. След като телевизорът ми, с избрана друга страна, намира абсолютно точно всичко, което операторът ми излъчва, значи е спазен стандарта и не виждам причина да не мога да си избера български език в предпочитанията.
    Някой пробвал ли е езиците в списъка с предпочитаните различни ли са при първоначален избор на различни страни след фабрични? Дали при някоя избрана страна не се появява пък и български в списъла?
    И да не ни минават с номера, че в БГ официално няма DVB-C, защото в списъка от езици мога да посоча доста страни, в които също няма, а сигурно и не са чували за такъв стандарт.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #132

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    zz_stefanov
    Имаш ли му имейла на този хубостник Ивайло Бързаков/Head of the Office/ да му тегля една.....дето не си мърдат задниците ,да пуснат нов фърмуер с допълнителни настройки за звук и субтитри - български. Просто се променят два реда с кодове в старият фърмуер и готово. Работа за 5 минути.



  16. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #133

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    barzakov@panasonic.bg
    Поизтупахме темата, но и те не заслужават да бъдат оставени на мира. Преди малко му написах това.
    Уважаеми господин Бързаков,
    Как да разберем, че Panasonic третира с еднакво внимание всички свои клиенти в Европа (и по важно в България), след като открито ни се казва от централата в Германия, че сме малък пазар. Вместо нужното внимание към проблема ни беше написано, че не можем да ви съдим, а българския офис с нищо не спомага за адаптирането на продуктите към пазара.
    Монтираните на телевизорите на фирмата DVB-C тунери си работят безпроблемно. Проблемен е управляващия ги софтуер. В него е необходимо да се заложи запазване на последната избрана от потребителя настройка за съответния канал. За това е необходима минимална промяна в кода на програмата. След като има система за ъпдейт на фирмвера, защо тя не се използва за задоволяване на нашите претенции.
    Как точно Panasonic се стреми към най-пълно удовлетворяване на клиентите си с продуктите, които предлага на пазара чрез партньорската си мрежа в България след като местния офис не защитава интересите на клиентите си.
    Именно за това не бих и си помислил да закупя от тук нататък продукти на Panasonic.

    PS Като пример за добра връзка с клиентите мога да ви посоча Garmin. Техните продукти при излизането на пазара неминуемо са със софтуерни проблеми. Фирмата обаче следи мненията на потребителите в т.ч. и пишещите в българските форуми и за няколко месеца проблемите се изчистват.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #134

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков...

    Запазването на последната настройка на канал, въпреки, че би решило изцяло проблема, според мен противоречи на идеята за избиране на два предпочитани езика в главното меню на DVB-C тунера.
    По-правилното решение е, наред с онези 26 езика в списъка "Preferred audio 1", "Preferred audio 2", "Preferred subtitles 1", "Preferred subtitles 1" да бъде добавен и български. Толкова е просто.
    Ако имах програмния код на фърмуера, и аз бих могъл да го направя това, но никой не дава сорс-код ей така .
    ПП: аз пък съм писал на фабриката в Чехия, тъй като повечето модели за нашия пазар май се правят там. Ще пиша ако има положително развитие.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    2
    #135

    Re:Кои модели на Panasonic не запомнят настройките за език на субтитри и звуков.

    Привет
    Някой може ли да помогне от къде мога да си изтегла firmware.
    В момента съм с v1.215-10000 и искам да го ъпдейтна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Viera и 3D субтитри
    От sp1der80 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 37
    Последно: 28-09-19, 13:44
  2. Проблем с Panasonic TX-L32ET5E и субтитри
    От Dobroslav Panaiotov във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 07-12-12, 23:36
  3. Panasonic TX-L32E30E - проблем със субтитри от USB
    От Playlife във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-12, 18:55
  4. Субтитри за Panasonic Viera
    От gorogeorgiev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-11, 22:55
  5. PANASONIC DVD S52-K-ПРОБЛЕМ СЪС СУБТИТРИ НА КИРИЛИЦА
    От zackdelaro4a във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-07, 13:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе