Резултати от 1 до 10 от общо 10

Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    30
    #1

    Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Има ли собственик на този модел, който да ми каже своето мнение?
    Решила съм да си закупя този модел в момента. Всякаква информация ще ми бъде от полза Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    20
    #2

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Смело на пред, купувай и не се притеснявай.Прецени си амо дали ще ти е достатъчно голям и от какво разтояние ще го гледаш.Минус е че трябва да гледаш и да подавъш разбирасе качествен сигнал.Тоест зависи на кой ТВ оператор си.Друго много важно нещо е да имаш хубави кабели от приемника до ТВ-то - НЕ ПЕСТИ ОТ КАБЕЛИ защото после ще те е яд че картината ти не е перфектна когато гледаш телевизия.За филми е идеален, особено като пуснеш някой HD вече разбираш защо си си купил Виера.Друго тъпо нещо с което аз се сблъсках беше това че от SD картата неможеш да пускаш видео, което не е правено във формат за Панасоник.Но и тук има опция така че ако го вземеш (телевизора) ще ти обесня как се качват филми директно на SD картата и гледаш от нея.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    23
    #3

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Цитат Първоначално публикувано от jororo1
    Смело на пред, купувай и не се притеснявай.Прецени си амо дали ще ти е достатъчно голям и от какво разтояние ще го гледаш.Минус е че трябва да гледаш и да подавъш разбирасе качествен сигнал.Тоест зависи на кой ТВ оператор си.Друго много важно нещо е да имаш хубави кабели от приемника до ТВ-то - НЕ ПЕСТИ ОТ КАБЕЛИ защото после ще те е яд че картината ти не е перфектна когато гледаш телевизия.За филми е идеален, особено като пуснеш някой HD вече разбираш защо си си купил Виера.Друго тъпо нещо с което аз се сблъсках беше това че от SD картата неможеш да пускаш видео, което не е правено във формат за Панасоник.Но и тук има опция така че ако го вземеш (телевизора) ще ти обесня как се качват филми директно на SD картата и гледаш от нея.
    Колега аз си купих миналата година такъв телевизор и се интересувам как да гледам филми от SD картата - какви са възможностите.

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Цитат Първоначално публикувано от vessselinov
    Колега аз си купих миналата година такъв телевизор и се интересувам как да гледам филми от SD картата - какви са възможностите.
    конвертираш в AVCHD

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    23
    #5

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Опитах се изчетох темата за този софтуер но нещо не става само грешки ми дава. Успах един да оправя но телевизора не го чете правих му папки както пише в темите форматирах картата - не тръгва. ИЗКАРВА СЪОБЩЕНИЕ НЕВАЛИДЕН ФАЙЛ или нещо такова.


    http://multiavchd.deanbg.com/
    http://forum.doom9.org/showthread.php?t=143744
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,38902.0.html

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    нещо не правиш както трябва
    аз съм също с U серия и всичко се получава (колкото и да не е удобно за реално ползване

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    58
    #7

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    И аз съм с този модел но все още не съм се пробвал да пускам през SD картата филм защото съм си вързал компа към него и си гледам филми предимно HD. Иначе единственото което не ми хареса от телевизора е не работещите едновременно цифров и аналогов тунери.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    23
    #8

    Re:Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Eле подкарах го . Не мога да разбера какво не беше на ред преди. Днес отворих програмата добавих клип и не даде грешка. Пуснах го конвертира се и тръгна. Дори на MicroSDHC карта подкарах клипче 1080p и върви отлично. До вчера вечерта постоянно ми даваше грешки. Сега работи още не съм я разучил но се получи това е важното.
    БЛАГОДАРЯ на тези които се отзоваха.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #9

    Отговор: Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Как да му ъпдейтна софта на този телевизор? Никъде не намирам ъпдейт, някой ако знае ще съм му благодарен.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    34
    #10

    Отговор: Плазмен телевизор PANASONIC TX-P42U20E

    Плазма на Панасоник само с 5 години гаранция. За да няма ох и ах.
    Цитат от Панасоник БГ "Благодарим Ви, че се свързахте с центъра за поддръжка на клиенти на Panasonic.
    Молим Ви свържете се с официалния сервиз на Панасоник да проверят дефекта на телевизора. За cъжаление понеже гаранцията важи за две години компанията не може да приеми разxодите от ремонта. "

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какъв плазмен телевизор Panasonic да избера?
    От djstef_x във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 11-01-12, 20:52
  2. разработване на нов плазмен телевизор
    От iliqborisov във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 26-09-11, 18:31
  3. Panasonic TX-P42U20E, немога да пусна видео от SD карта
    От jororo1 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 17-12-10, 15:49
  4. Отговори: 0
    Последно: 05-03-10, 10:35
  5. Плазмен телевизор и видеоигри
    От Frost във форум Телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 06-07-07, 21:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе