Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 73 от 116 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1081

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    За гаранцията ти обясних, как е по закон. За приемането без тест, ти имаш вина...Как ще е студено в сервиза...!? Дори и от склада да се внесе, изчакваш в приемната за темпериране в работен диапазон 15-20 минути и тестваш.
    За "това с панела", дефектирал панел...пробва ли да му пуснеш сигнал от друг източник, освен кабелна? Ако, решиш да го ремонтираш, респ. сменяш извънгаранционно, по-добре нов телевизор. По мои сметки трябва да е гаранционен още 2 дни

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    28
    #1082

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Благодаря за помощта , но сам съм си виновен за това ,че не тествах телевизора .А той наистина бе в склада.Утре ще видя какво ще стане и ако след това не ме прибере полицията ще пиша.
    Тъй като бях много доволен от Панасоник 42gt30 споделете мнение за 42st60e на цена 1149 лв. има го на шест равни вноски ,което ме устройва .

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1083

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Телевизорът/ST60/ е добър, но ме съмнява да не е мостра, което в голяма степен означава отпечатъци от статични обекти. Може да му пуснеш заливки и да си поиграеш с яркостта в магазина, за да видиш за прогаряне на панела. В сервизното няма да те пуснат за проверка на наработените часове. Цената е добра, за мостра, ако е читава/съмнявам се/ може да искаш и допълнително сконто. Също е препоръчително да си купиш и допълнителна гаранция до 3 години + стандартните 2 години.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    33
    #1084

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Е то нали може на него да провериш отработените часове и без да влизаш в сервизното

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,498

  7. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #1086

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Вчера ми доставиха от Технопoлис един p42st60 ,след около 6 часа работа един от пикселите стана червен и по-късно съвсем изгасна , Писах на Панасоник Българя за това и днес получих отговор , че мога да подменя телевизора в срок от 3 дни в магазина , от който съм го купил .Отидох в магазина и ми го смениха ,след като установиха , че пиксела е изгорял . Проблемът ми беше настройката на безжичния интернет . Рутерът ми е Ubiquiti AirRouter HP , на екрана изписва при зададен статус на връзката ,че всичко е наред . Когато опитам да отворя виера макет изписва , че няма интернет . С кабелна връзка всичко е наред .Още нещо - рутера ми е разпознат като 11g а той е 11n и си работи перфектно с дргите ми 5 устройства .Интерсното е , че при вчерашния телевизор също беше така , аз си мислех , че е от него . Кои рутери ще паснат на st60 ?

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #1087

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Според мен честотата на WIFI за телевизора е 5 GHz . Не съм сигурен напълно , защото ползвам жична връзка. .Търсих тази спецификация , но не я намирам никъде. Виж и мак адреса на устройството дали е разрешен в мрежовите нактройки на телевизора с отметка. Подходящ вид рутер е като посочените http://www.tp-link.com/en/products/?categoryid=1680 , ако има и 2,4 GHz ето стабилен и качествен евтин рутер http://www.tp-link.com/en/products/d...del=TL-WR842ND
    Този пост е редактиран от ceco7; 15-02-14 в 12:20.

  10. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #1088

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Точно този рутер смятам да купя . Този , който сега го ползвам и без туй е за друго място предназначен .

  11. Junior Member Аватара на goro3
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    18
    #1089

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от shtiliyan Виж публикацията
    Вчера ми доставиха от Технопoлис един p42st60 ,след около 6 часа работа един от пикселите стана червен и по-късно съвсем изгасна , Писах на Панасоник Българя за това и днес получих отговор , че мога да подменя телевизора в срок от 3 дни в магазина , от който съм го купил .Отидох в магазина и ми го смениха ,след като установиха , че пиксела е изгорял . Проблемът ми беше настройката на безжичния интернет . Рутерът ми е Ubiquiti AirRouter HP , на екрана изписва при зададен статус на връзката ,че всичко е наред . Когато опитам да отворя виера макет изписва , че няма интернет . С кабелна връзка всичко е наред .Още нещо - рутера ми е разпознат като 11g а той е 11n и си работи перфектно с дргите ми 5 устройства .Интерсното е , че при вчерашния телевизор също беше така , аз си мислех , че е от него . Кои рутери ще паснат на st60 ?
    Колега , аз съм с D-Link DIR-615 работи перфектно и с TV-то, въведох паролата еднократно преди месеци и всичко е наред. Няма разпадане или липса на връзка, открива и другите устройства в мрежата за DLNA или YouTube от смартфон .

    При мен има лек и дразнещ проблем. Вече 3-4 път без причина се включва 3D режима за 10-15 секунди и пак се оправя. Няма никаква цикличност и закономерност. (Освен някой съсед да има Panasonic......но, не ми се вярва щеше и волумето да се включва само
    Случва без някой да пипа дистанционното ....някакви идеи ?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    37
    #1090

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Вероятно е софтуерен бъг. На мен ми излиза надписа "открит е 3D сигнал..." , понякога.

  13. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #1091

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Току що се появи още един проблем . Опитах се да регистрирам 3д очилата и не стават . Работиха перфектно със сменения телевизор , но този не ги открива . Дали проблемът е в телевизора или в очилата . Почнах да се изнервям на тази марка, от 3 дни не мога да гледам телевизия като хората . Вадих батерията на очилата , върнах заводските настройки на телевизора и въпреки това не става. Пак ли да сменям телевизора ?????

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #1092

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Какви очила се опитваш да регистрираш - оригинални на Панасоник или съвместими (Самсунг) ? Присъединяването се прави от близо .

  16. Junior Member Аватара на goro3
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    18
    #1093

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от johnyboy Виж публикацията
    Вероятно е софтуерен бъг. На мен ми излиза надписа "открит е 3D сигнал..." , понякога.
    Ок. ако се влошат нещата ще трябва до сервиз да се ходи, кашон ...транспорт, че и изправен...дано не се наложи .

  17. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #1094

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Оригиналните , доста близо ги сложих и то няколко пъти и винаги изключвах телевизора и отново пробвах след като го включвах . Но нищо не става . Писалката се върза веднага .

  18. Junior Member Аватара на goro3
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    18
    #1095

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от shtiliyan Виж публикацията
    Оригиналните , доста близо ги сложих и то няколко пъти и винаги изключвах телевизора и отново пробвах след като го включвах . Но нищо не става . Писалката се върза веднага .
    Защо изключваш телевизора ? При липса на 3D сигнал очилата се изключват (пестят енергия). Пускаш 3D режима и натиска копчето на очилата на 30-50 см от телевизора. Оригиналните очила премигват 3 пъти при включване , а после червения диод мига на равномерни интервали докато работят .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 73 от 116 ПърваПърва ... 2363717273747583 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе