Цитат Първоначално публикувано от off_line Виж публикацията
Не знам при теб как е било, но при мен между H6400 и W829 имаше доста голяма разлика в картината (хем лично сам си правих настройките и на двата в шоурума). Като цяло Sony-то е с по-бързата матрица, по-рязко и контрастно изображение, по-нисък Input lag (стига да играеш игри или да закачаш конзола на TV-то). Единствено Samsung-a лично за мен предлага по-добра и бърза работа в менютата, като цяло са наблегнали на smart функцията при него но не знам това до колко е определящо за теб, защото за мен не е.
Сега дебна промоциите и който от двата: 50W829 или 55AS640 излезе най-на оферта, ще взема него.
Честно да ти кажа, аз като ги гледах Samsung-a ми се стори най-зле от всичките и пръв отпадна.
На всичкото отгоре, стойката му ми идва малко кичозна и не мисля, че би се вързала с обзавежденато където ще стои телевизора.

Ще отскоча днес до мола на бул. България, да погледна двата Panasonic-a щом са близко един до друг. Наистина се надявам да се върна с телвизор в ръка и да спра да чета и да се обърквам.