Страница 2 от 46 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 678

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #16
    mkv-та вървят, повечето са с DTS. Но за оптиката не знам, ще пробвам и ще пиша. Мисля, че не би трябвало да има проблем

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    4
    #17

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Днес успях да прегледам 55AS750 и това което ме издразни най-много е бавното меню - има моменти в които се чака почти секунда за да се смени фокуса на друго под меню. Още по-бавно и замазано става в App store-a (или както там се казва). Дали е нормално за AS650/AS750 моделите или това, че е мостра и всеки си играе с настройките има пръст в забавянето?
    Имам и питане относно разликите в дисплеите на AS650 и AS750 - първия исглежда все едно e с матирано покритие, което съвсем слабо затъмнява картината, но за сметка на това се виждат по-малко отблясъци в с равнение с по-лъскавия панел на AS750. Някой има ли наблюдения дали има такова нещо или просто двата модела които гледах са били с различни настройки?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #18
    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    И аз имам въпрос за Panasonic 55AS640. Интересувам се дали вървят безпроблемно mkv+DTS от флашка и дали изкарва DTS през оптиката? Мисля да си взема такъв и се чудя ще изпраща аудиото към ресийвъра.
    Сега проверих, през оптиката изкарва само стерео звук.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #19

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Здравейте,
    От днес съм с Panasonic 47AS650, като цяло съм доволен от телевизора, добра картина, 3D и прилични смарт функции. Единствения недостатък който забелязвам за момента при мен е леко затъмнение по ъглите при бяла или по-светла картина, като цяло не са много големи зоните и сякаш може да се преживее. Имам въпрос относно автоматичното включване на 3D, пусках няколко клипа от интернет и всеки път трябва да натискам бутона за 3D и евентуално да избирам опциите на показване 3Д (въпреки че е включена опцията за автоматично разпознаване на 3Д), един до друг за да може да се гледа нормално, така ли е при Вас ? Другото е че нямам достъп до някои менюта, например настройка на дълбочина на 3Д и еквалайзера за звука, поне за сега тези съм ги установил, че не са активни.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    6
    #20

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    да, и аз имам 47AS650, и също не работят тези функции, другото което не знам дали е нормално, като превключвам каналите, има закъснение от около половин секунда и първо ми идва звука после картината, нормално ли е това, и другопто най гадно е-- като гледам от външен хард диск филми, по някое време забива, изчезва картината, черен екран, натискам да се върна в меню-то но мисли много време, после като забило не може да отвори медия плеъра върти се кръгчето и мисли, абе като цяло заб ива и цялото меню, на какво се дължи това и за сервиз ли е, благодаря

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #21

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Относно въпросите(panasonic 48'' as640)
    1.dts има през оптичния изход,ресивера ми Ямаха го изписва!!!
    2.За 3д можете да го включите ''ръчно''.Погледнете настройките,ако не се включва.
    3.След като гледах няколко мача днес вече нямам съмненич,че проблемите за които писах са само в нова спорт хд,другите програми вкл. и ф+хд нямат проблеми.
    В заключение тв е супер за цената си.Не е възможно според мен да намерите по-добра картина в тв с такъв диагонал до 2000 лв.Контраста едва ли може да се постигне в модел с edge led от среден клас.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #22
    Настройката за дълбочина на 3d работи само при конвертиране от 2d към 3d.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #23

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Да, при някои клипове от YouTube се налага ръчно да се настройва 3D. Еквилайзера е активен когато е избран "Режим на звука" - "Потребителски". За регулиране на дълбочината на 3D има две опции:

    - 2D-3D дълбочина - активна е при гледане в 3D, на съдържание което е 2D
    - 3D дълбочина ("3D настройки" - "3D регулиране" - "вкл.") - активна е при гледане на 3D съдържание, и при активиран 3D режим на гледане.


    За мачовете по Нова Спорт HD - наистина при повторенията качеството е зле. Според мен при директните излъчвания пускат направо сигнала, който получават от трасето от Англия и е HD, а това което записват в сървъра и пускат на повторенията е SD. Камерите в студията също са им SD.
    Този пост е редактиран от Frogst; 10-01-15 в 19:59.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #24

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Въпрос къm Hristoslaw.Докато чакаме (по твоя препоръка 2017 за 4к оглеждам ОЛЕД и ПАНАСОНИК.За моделните серии на Панасоник за година 2015си писал B,а пък в таблицата пишеш C.Нещо съм пропуснал,май?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #25
    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Моля за съдействие! Притежателите на Panasonic 55AS640 може ли да проверят панела на телевизора добре ли е прикрепен към рамката. Когато направих едно забърсване на панела забелязах, че същият леко подава навътре по цялата си дължина .Също така при техните модели забелязват ли banding. Като изключим нещата които съобщавам бих добавил, че модела е с много добър контраст и картина, и еднородност на подсветката.
    Никой ли няма лични наблюдения относно panasonic 55AS640 и това с рамката му и местещият се панел. Телевизора си работи коректно но не трябва ли все пак и сглобката да е прилична. Въобще ако проблема е само при мен да го нося в сервиза да ми го позатегнат (:
    Не ми се иска всеки път като му почиствам дисплея да очаквам да ми се разпадне!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #26

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Не е притеснително, DT и WT също дават малко назаден

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #27

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Въпрос къm Hristoslaw.Докато чакаме (по твоя препоръка 2017 за 4к оглеждам ОЛЕД и ПАНАСОНИК.За моделните серии на Панасоник за година 2015си писал B,а пък в таблицата пишеш C.Нещо съм пропуснал,май?
    Да - "грешката" е моя. Логично беше след като модели 2014 започват с буква А, то модели 2015 да започват с В..но маркетолозите и мениджърите трудно ще ги разбереш - вървят срещу логиката.

    2014 -> 2015
    X940 -> CX850 (UltraHD)
    AX900 -> CX800 (UltraHD)
    AX800 -> CX650 (UltraHD)
    AX630 -> CX600 / 610
    AS750 ->
    AS650 ->
    AS600 ->
    AS500 ->
    A400 -> C400
    A300 -> C300

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    33
    #28

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Здравейте Моля някой,който вече е получил сертификата за допълнителната гаранция от Панасоник да каже колко време му е коствало да получи някакъв отговор.Аз направих регистрация преди 3 дни,но нямам нито мейл за да потвърдя регистрацията,нито нещо друго.От друга страна като се опитам да вляза в сайта им,не става,пък показва,че вече има в системата им мейла ми.Притеснява ме да не изпусна евентуално срока за получаване на въпросния сертификат.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #29
    Цитат Първоначално публикувано от soraka Виж публикацията
    Здравейте Моля някой,който вече е получил сертификата за допълнителната гаранция от Панасоник да каже колко време му е коствало да получи някакъв отговор.Аз направих регистрация преди 3 дни,но нямам нито мейл за да потвърдя регистрацаиятащ,нито нещо друго.От друга страна като се опитам да вляза в сайта им,не става,пък показва,че вече има в системата им мейла ми.Притеснява ме да не изпусна евентуално срока за получаване на въпросния сертификат.
    Ако се опитваш да влезеш през телефон в сайта им не става. При мен това беше проблема. Иначе въпросният сертификат веднага го получих.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    33
    #30

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Ами не....през компа си направих регистрацията и...от тогава чакам линк за потвърждение .Въпроса ми беше по-скоро колко време е нормално да го чакам тоя линк.Писах им за всеки случай и един мейл на дадения в сайта за контакт,ма...греда засега.Ще почакам още някой ден,пък ще ги търся на телефон евентуално

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 46 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 11:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе