Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree2Одобрявам

Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    628
    #16

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    Надявам се си виждал това STB да работи по HDMI? Защото аз бях взел едно, което не успя да захапи и го ползвах през SCART. Не разбрах настройка ли има или нещо друго - беше за временно ползване и като тръгна през SCART не се задълбочих да търся причината. На лаптопа дава ли идентификация на дисплеите и после режим да не работи само с вградения?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    9
    #17

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    STB го ползвах до предният ден на старият ТВ през HDMI. Само си тръгва без нещо допълнително. Лаптопа по никакъв начин не индикира, че не открива втори екран. Даже пробвах да работи само на вторият и всичко стана черно. На HDMI на Панасоника свети вътре, ако има няккаво значение.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #18

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    Виж в настройките на тв мисля имаше (сега не съм пред тв и пиша по памет) "настройки HDCP" - избери 1.4 и неправилно преведеното "HDMI аудио настройки" - там пробвай различните варианти 1 или 2 дали ще има промяна .

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    9
    #19

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    ""настройки HDCP" - избери 1.4" това не можах да го намеря и на 99% съм сигурен че го няма, ама звучи доста логично. Имаше нещо с аналагов и HD сигнал или нещо подобно, ама пак нада. 1 и 2 ги пробвах и нищо. Пробвах STB на 32" Toshiba non smart и явно проблема не е в устройството или кабела. В менюто разцъках всичко, което бе по някакъв начин свързано с HDMI вкл Viera link ... Само в Apps като избера Viera link ми дава неналична функция??? Какъв е шанса и трите HDMI входа да не работят? Или кабела да е несъвместим?

    - - - - - - - - - -
    Хм, качих снимка, ама сега я няма, както и да е! На лаптопа ми дава :Second monitor connected Panasonic TV и "Дисплей 2 не е активен" това беше отдолу. Това означава ли, че Проблема не е в съвместимостта на кабела?
    Този пост е редактиран от myta; 10-09-18 в 10:09.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    9
    #20

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от myta; 10-09-18 в 12:32.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    9
    #21

    Отговор: Телевизор PANASONIC TX-49EX610E 4K Ultra HD LED

    Благодаря на всички за помощта!! От кабела е бил проблема! Явно Панасоника не е харесал HDMI кабела, който идва със STB. Не можах да установя проблема по-рано, защото всички следващи тестове ги правих на лаптопа, уж да виждам какво се случва, ама там вече ще е до драйвери или нещо подобно, защото не тръгна с три различни кабела. На краят пробвах STB с друг кабел и си тръгна. Странното е, че на старата Тошиба всичко си тръгваше...включително и лаптопа с всеки от кабелите, ама явно Панасоника е по-претенциозен! Ако някой има същият проблем да има предвид, че при мен тръгна с Hama High Speed HDMI 3м.
    podredko одобрява това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мнения и Избор на Ultra HD телевизор
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 9299
    Последно: 25-01-24, 22:55
  2. Panasonic DMP-UB300 4K Ultra HD 3D Blu-ray HDR High Res DSD Player
    От Sagitarius във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 26-08-17, 15:56
  3. Мнение за телевизор SAMSUNG UE-43KU6072 Ultra HD LED
    От mjh_milan във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-10-16, 22:06
  4. PANASONIC TX-55CX400E Ultra HD 3D мнения?
    От hellraider13 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 28-05-16, 16:23
  5. LG 40UF7787 Ultra HD LED vs PANASONIC TX-42AS750 3D LED
    От karakonjula във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-09-15, 12:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе