Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
251. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    8 3.19%
  • 32''

    86 34.26%
  • 37''

    35 13.94%
  • 40''

    18 7.17%
  • 42''

    78 31.08%
  • 46''

    7 2.79%
  • 47''

    14 5.58%
  • 52''

    5 1.99%
  • 56''

    0 0%
Страница 102 от 118 ПърваПърва ... 5292100101102103104112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,516 до 1,530 от общо 1761

Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1516

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    1018 - това ако значи 18-та седмица на 2010, значи ще да е навъртял доста повечко часове отколкото са ти казали. Най-добре провери. Не че е фатално, но поне да разбереш колко са некоректни по принцип.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1517

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Първия ми Philips като го купувах беше мостра (изобщо винаги вземам само мостри!) на почти половин година работа в магазина. Не се притеснявай, по-добре да е поработил предварително.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #1518

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Хейли това е нормално. Модел появил се в дадена година продължава да се произвежда поне още 2 години от момента на първата си поява, а сервизно се поддържа мисля още 5 години.
    Стига си писал глупости. Един модел се произвежда не повече от година. Примерно с този 7404 от Април миналата до Април тази година. В повечето случай даже още Февруари спират производството на модела ,за да се изчистят от произвдените бройки и да има място за новото производство в складовете.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1519

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    hristoslav2 в абсолютна заблуда си за начина на производство!
    Няма такива филми ... и стига си правил коментари в стил "детската градина".

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #1520

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    Модел появил се в дадена година продължава да се произвежда поне още 2 години от момента на първата си поява,
    Ха ,по твоята логика трябва да го произвеждат и следващата година!! А дали този модел ще е конкурентнопособен спрямо новите модели? Дали от Филипс биха рискували да си напълнят складовете с непродаваема стока която ще доведе до загуби ? Я помисли преди да пишеш.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #1521

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от gadinoid
    Здравейте колеги,
    след като ъпдейтнах моя 32PFL5604H с новия фърмуер Q5431_0.26.70.0 се появи странен проблем с DVB-C тунера.
    Програмите от няколко транспордера започна да ги записва на едни и същи канали. Кабелната ТВ е BBC-Cable. До тогава този проблем го нямаше. Пратих мейл до съпорта на Филипс със запитване дали е възможно да ми дадат стар фърмуер. Безкрайно любезно ми отказаха и ме препратиха към сервиз, където това може да стане, но срещу отпадане на гаранцията. За същия проблем сподели и друг колега във форума abv, само че с 32PFL5404H. С неговото любезно съдействие (предвидливо е запазил старите версии) качвам предишните фърмуери за 32PFL5404H.
    Същите са и за 32PFL5604H, както и за моделите със същото шаси.

    32PFL5404H_12_(Q5431.026.066.000)
    32PFL5404H_12_(Q5431.026.069.000)
    32PFL5404H_12_(Q5431.026.070.000)
    32PFL5604H_12_(Q5431.026.072.000)
    32PFL5604H_12_(Q5431.026.073.000)
    32PFL5604H_12_(Q5431.026.075.000)
    32PFL5604H_12_(Q5431.026.076.000)
    32PFL5604H_12_(Q5431.026.078.000)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    55
    #1522

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Question
    A logo banner keeps appearing on the TV screen.

    Answer
    The logo banner (E-sticker) is a feature uses by the dealer on the shop floor. It will appear when the TV is set to SHOP mode in the Setup>Installation>Preferences>Location.
    When you have change to HOME mode. In order to make sure that the TV completely exits the SHOP mode, it is necessary to switch the TV to standby.

    Логото (E-стикер) е функция използвана от дилърите в магазините. То ще се появи, когато телевизорът е настроен на режим Shop в Настройки>> Инсталация>> Предпочитани> Местоположение.
    След като промените режима на НOME. С цел да се гарантира, че телевизора напълно излиза от режим SHOP, е необходимо да включите телевизора в режим на готовност

    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...=32PFL5404H/12

    FAQ за твоят модел телевизор
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...k_FAQs&slg=ENG
    Благодаря ти за отговорите Но както казах в потребителското меню няма HOME изобщо.Затова страх не страх влезнах в сервизното меню/благодарение на най-първия пост/ и там си има поднасдтройка E-stiker която има on и off
    и я изключих .

    Благодаря.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    20
    #1523

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Христослав,
    опитах с набирането на 123654 и т.н. да разбера за времето на работа / от чисто любопитство/, но не стана . Имаше само информация за датата на инсталиране 16/06/10 и модела. Може би аз пропускам нещо, или за този модел трябва за изцъкам нещо друго.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #1524

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Хейли
    Христослав,
    опитах с набирането на 123654 и т.н. да разбера за времето на работа / от чисто любопитство/, но не стана . Имаше само информация за датата на инсталиране 16/06/10 и модела. Може би аз пропускам нещо, или за този модел трябва за изцъкам нещо друго.
    Тогава ти остава само от сервизното меню. Не променяй нищо !!
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg366399

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #1525

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Philips демонстрира 3DTV без 3D очила
    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1284370528

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    45
    #1526

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Така, от няколко дни съм собственик на телевизор филипс 40" 7605.Ако някой има въпроси по точно този модел....
    Като цяло съм разочарован, досега гледах на 32" филипс 7603 и цифровата телевизия излизаше с доста добро качество.Сега нещата са друго яче,дали заради по-голямата резолюция,дали заради нещо друго, цветовете на лицата са ужасни,пластмасови и едни такива сиви сякаш,малко цвят фон дьо тен.При HD каналите,нещата са прекрасни,правилни цветове, контраст, острота, особено на film+, евроспорт HD нещо не ми харесва,имам чувството,че го интерполират.Пробвах да видя дали има навъртяни часове, но по краткия начин не стана, за сервизното меню ми излиза съобщение,че ще си разваля гаранцията ако отворя сервизното меню и не посмях.Имам и едно такова питане, има ли разлика в приемника за цифрова телевизия вграден в телевизора и този,който получавам от кабелния оператор, мога ли от там да получа разлика в качеството.

    бтв, не мога да си изкарам постоянно да ми показва колко е часът в момента и what's on при сменяне на канал да ми се изписва... ако някой знае как е възможно, рових из вграденото упътване ,ама за часовника нищо не стана както го пишеше.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,550
    #1527

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Като цяло и аз не съм доволен от наблюдаваното тази година при Philips.

    Съобщението излиза всеки път при влизане в сервизното-ти си решаваш.

    Ъпдейтвай и пиши дали са се оправили цветовете
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...=Link_Software

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #1528

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от glorious
    Така, от няколко дни съм собственик на телевизор филипс 40" 7605.Ако някой има въпроси по точно този модел....
    Като цяло съм разочарован, досега гледах на 32" филипс 7603 и цифровата телевизия излизаше с доста добро качество.Сега нещата са друго яче,дали заради по-голямата резолюция,дали заради нещо друго, цветовете на лицата са ужасни,пластмасови и едни такива сиви сякаш,малко цвят фон дьо тен.При HD каналите,нещата са прекрасни,правилни цветове, контраст, острота, особено на film+, евроспорт HD нещо не ми харесва,имам чувството,че го интерполират.Пробвах да видя дали има навъртяни часове, но по краткия начин не стана, за сервизното меню ми излиза съобщение,че ще си разваля гаранцията ако отворя сервизното меню и не посмях.Имам и едно такова питане, има ли разлика в приемника за цифрова телевизия вграден в телевизора и този,който получавам от кабелния оператор, мога ли от там да получа разлика в качеството.

    бтв, не мога да си изкарам постоянно да ми показва колко е часът в момента и what's on при сменяне на канал да ми се изписва... ако някой знае как е възможно, рових из вграденото упътване ,ама за часовника нищо не стана както го пишеше.
    1.За образа игра ли си с настройките ако да можеш ли да споделиш какви са?
    2.При всички случаи прескачането на операторския приемник ще промени нещата към по-добро защото се избягва двойното преобразуване на сигнала.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    38
    #1529

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Днес гледах един филипс 42PFL5405H в ТМ единственото нещо което не ми хареса е че при светъл/бял обект размива/прекаленo бяло ( сняг, бели тениски, лица и тн ). Това може ли да се коригира с настройки или филипсите са така по принцип.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    45
    #1530

    Re:Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    все още нямам време да стигна до телевизора.Вчера пробвах заводските настройки- vivid,cinema и др. , няма особена промяна.Пробвах и "умната" настройка за картина, избирах си различни снимки, ама пак така си е качеството при некачествените програми.Надявам се като си избера мултимедиен плеър да се насладя на супер качество при 40гб филми.

    п.с. четох във форума,че влизането в сервизно меню не прецаква гаранцията, а на телевизора пише друго?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-12, 19:01
  2. Philips Home Theater System / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 01-09-12, 18:28
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51
  5. ПРЕМЕСТЕНО: Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 23-11-10, 12:37

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе