Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 19 от 103 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #271

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Не става въпрос за повече формати и кодеци, а за най-често срещаните и употребявани. Най-желаните от вас.
    Все пак не всичко може да се приложи в телевизора - процесора си има точно определени възможности и трябва да се съобразяват с тях.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    21
    #272

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Когато ходих да гледам наживо 40PFL5507 ми направи лошо впечатление, че не разпозна .TS файлове. Няма как да знам кои са най-често срещаните и употребявани формати, много е относително. Ще погледна за някакви статистики.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #273

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Krasen Kolev Виж публикацията
    Когато ходих да гледам наживо 40PFL5507 ми направи лошо впечатление, че не разпозна .TS файлове. Няма как да знам кои са най-често срещаните и употребявани формати, много е относително. Ще погледна за някакви статистики.
    тук има таблица с поддържаните
    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%BD%D0%B0.html

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    6
    #274

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    А после пищят и се налага да отговаряш по 1000 пъти на идентични въпроси! Направо ме побърква това, че 80% от форума се занимава с възможностите на медиа плейърите на телевизорите. При положение, че един Sigma базиран плейър е 200лв и е с несравнимо повече възможности от който и да е телевизор!
    Zlatko, моля дай малко информация за подобен плейър базиран на Sigma, че не съм сигурен къде да чета. В момента съм в процес на избиране точно на такова нещо (и в този ценови клас ) и бих искал да направя оптималния избор, а съм горе-долу лаик по отношение на различните формати - последните години не гледах неща с високо качество обикновено, и не съм в час. Но сега с този моя 40pfl8606 ми се иска да постигна оптимума.

    Освен това още един въпрос към всички:
    - вчера си инсталирах PS3 медиа сървър и тръгна "like a charm", само че нещо се обърквам - кой в крайна сметка прави декодирането и добавката на субтитри на БГ - медиа сървъра, или плейъра на ТВ-то? Защото продължават някои филмчета (two mens последния сезон, който имах дръпнат от Замундата в AVI миналата година) да не се разпознават и не тръгват. А на останалите не се разпознават субтитрите. Това всичко ставаше снощи към 03:30, така че най-вероятно не съм допрочел всичко, ще се боря още, но бих бил много благодарен и за съвети. А пропо - файла на филма и на субтитрите си е с еднакви имена, както се изисква, различават се само по разширение, пробвах да променя енкодинга от ANSI на UTF-8 на SRT-файла, ама изобщо не ги виждам - дори на маймунки, както беше като ги гледам пуснати от USB порта.
    Всякакви препратки ще ми бъдат от полза.

    Като казвам че тръгна, имам предвид, че 2 други сървъра изобщо не можа да ги види ТВ-то ми, а този просто си тръгна от раз.

    Благодаря!

  6. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #275

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @ivo_the_guru
    Има цял много подробен раздел в този форум по въпроса: Мултимедийни плейъри
    Поразгледай го за да се ориентираш.Аз специално ползвам WDTV Live HD, с включен към него HDD 500GB. Сложил съм му модифицран FW на b-rad, така че торрент клиентът работи директно в/у него. В момента такъв върви около 150лв. нов. Но повече за това можеш да прочетеш в съответната тема: https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...-hd-wdtv2.html

    А иначе декодирането и въобще възпрозивеждането се извършва от network media player-a, който в случая е телевизорът. Дефакто медиа сървърът прави медийното съдържание достъпно(дава възможност да го "видят") за другите устройства.
    Този пост е редактиран от zlatko; 02-10-12 в 20:42.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    83
    #276

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    На 46PFL5537, кода на панела е 397. Така като гледам май всички 46" са със Samsung матрици, или греша?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #277

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Радвай се! Само до преди година можеше само да се мечтае уникалното качество и обработка на сигналите на Philips да бъдат визуализирани в техните телевизори чрез отличните и хвалени от всички тук във форума панели на Samsung. Специално качеството на картината при 46pfl5507K с матрицата на Samsung е бетон. Много висок контраст с дълбоко черно и хубав ъгъл на виждане. Радвай се, че тази година от Philips решиха да направят един хубав модел на достъпна цена!!!

  10. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    6
    #278

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    @ivo_the_guru
    Има цял много подробен раздел в този форум по въпроса: Мултимедийни плейъри
    Поразгледай го за да се ориентираш.Аз специално ползвам WDTV Live HD, с включен към него HDD 500GB. Сложил съм му модифицран FW на b-rad, така че торрент клиентът работи директно в/у него. В момента такъв върви около 150лв. нов. Но повече за това можеш да прочетеш в съответната тема: https://forum.setcombg.com/%D0%BC%D1...-hd-wdtv2.html

    А иначе декодирането и въобще възпрозивеждането се извършва от network media player-a, който в случая е телевизорът. Дефакто медиа сървърът прави медийното съдържание достъпно(дава възможност да го "видят") за другите устройства.
    Благодаря!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    83
    #279

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Радвай се! Само до преди година можеше само да се мечтае уникалното качество и обработка на сигналите на Philips да бъдат визуализирани в техните телевизори чрез отличните и хвалени от всички тук във форума панели на Samsung. Специално качеството на картината при 46pfl5507K с матрицата на Samsung е бетон. Много висок контраст с дълбоко черно и хубав ъгъл на виждане. Радвай се, че тази година от Philips решиха да направят един хубав модел на достъпна цена!!!
    Радвам се и то много! Както казах на мен картината много ми харесва, а и телевизорът като цяло! И ъгълът на виждане наистина е голям.

    Относно кодеците не мога да допринеса, тъй като не ми е останало време да тествам все още. Дори не съм го възрзал към медиа плеъра и ресийвъра
    Този пост е редактиран от erix; 03-10-12 в 21:39.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #280

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Чета тука се говори за матрици а аз не мога да намеря каква е моята матрица с код 366 - Самсунг ли е или Шарп ?!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #281

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed Виж публикацията
    Чета тука се говори за матрици а аз не мога да намеря каква е моята матрица с код 366 - Самсунг ли е или Шарп ?!
    Написани са в таблицата - третият ред
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post438194

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    37
    #282

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Извинявам се ,но моя е модел 2011г. къде да погледна ?

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #283

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Horny Goat Weed Виж публикацията
    Извинявам се ,но моя е модел 2011г. къде да погледна ?
    Твоят нали беше Philips 40PFL6606H ?? - видеопанел на Sharp

    LCD телевизоры фирмы Philips. Только FAQ, обсуждение в другой ветке [10] - Конференция iXBT.com

  17. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #284

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Първата пеперуда е в настройките на 5507:D

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #285

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ревю на PHILIPS 46pfl8007:
    Philips 46PFL8007 review - TV - Trusted Reviews

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 103 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе