Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 65 от 103 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #961

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз уловка не виждам, модела е от 2012 г., та така... 3D-то е с активни цайси 100 или 50 кинта за очило (дали е с акумулатор или с батерия), до преди 3-4 месеца беше с цена 1600 лева. Бг субтитри не излизат, освен ако предварително не си ги вградиш.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #962

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Аз уловка не виждам, модела е от 2012 г., та така... 3D-то е с активни цайси 100 или 50 кинта за очило (дали е с акумулатор или с батерия), до преди 3-4 месеца беше с цена 1600 лева. Бг субтитри не излизат, освен ако предварително не си ги вградиш.
    Как така не излизат? Ако гледам прес USB-то ли? То нали има Wi-Fi Някак си така се прехвърляше от ПС-то към ТВ-то и тогава няма значение мисля? Може ли малко повече инфо. Благодаря.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #963

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да, бг суб няма, на кирилица. Точно пък на тоя големия екран, предполагам, че филмите от тракерите ще са чудо на чудесата. Ако имаш хдми на компютъра , кахър нямаш. Лично при мен драмата със субтитрите продължи около 2 часа. Пусни си ХД канали от оператора, има доста наистина хд неща в ютуб...

  5. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #964

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Да, бг суб няма, на кирилица. Точно пък на тоя големия екран, предполагам, че филмите от тракерите ще са чудо на чудесата. Ако имаш хдми на компютъра , кахър нямаш. Лично при мен драмата със субтитрите продължи около 2 часа. Пусни си ХД канали от оператора, има доста наистина хд неща в ютуб...
    Да видеокартата ми е с МиниHDMI. От тракерите ще се тегли само FULL HD, естествено,
    Тия дни като го взема и ще споделя мнение. А ти със същия модел ли си и пробва ли да смениш на ANSI ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #965

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Моя е 40pfl5527/k12. ( 27-37-07- след 55 в означението е цвят на корпуса, моя е 27- чер). Сменях много кодировки, както пишеше напред в темите, но явно за този модел точно не става нищо. В крайна сметка се свързах с поддръжката на руския филипс, имат онлайн помощ , и категорично ми казаха, че е безсмислено да правя опити- просто не става. След като го купиш, не се занимавай с глупости да инсталираш разни медиа сървъри, вин7 си разпознава и тв-то , и тв-то вижда от мрежата всички медийни файлове. Аз си инсталирах една програма за вграждане, в момента не мога да я спомена, че съм на друг комп. Сравнително бързо за филм 4 гб ги вгради и се възпроизведе на екрана, но повече нямах възможност за експерименти, че ми се сгъбяса тв-то и в момента все още е на ремонт. И друго - стрийминг над 20 мб/сек - не се възпроизвежда- и по ви-фи и по лан. Ако решиш да сложиш хард диск, имай предвид, че той вече си остава за тв-то. Форматира си го в някакъв негов си формат и ако направиш запис- може само и единствено на същия телевизор да се възпроизведе. Нито на подобен тв, нито на компютър може да се види диска като физическо устройство. Запис- до 90 минути прави. Над 90 не може. В момента нямам време да давам обяснения, когато му дойде времето или някой ако му е интересно как става планиран запис, ще споделя.

  7. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #966

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Моя е 40pfl5527/k12. ( 27-37-07- след 55 в означението е цвят на корпуса, моя е 27- чер). Сменях много кодировки, както пишеше напред в темите, но явно за този модел точно не става нищо. В крайна сметка се свързах с поддръжката на руския филипс, имат онлайн помощ , и категорично ми казаха, че е безсмислено да правя опити- просто не става. След като го купиш, не се занимавай с глупости да инсталираш разни медиа сървъри, вин7 си разпознава и тв-то , и тв-то вижда от мрежата всички медийни файлове. Аз си инсталирах една програма за вграждане, в момента не мога да я спомена, че съм на друг комп. Сравнително бързо за филм 4 гб ги вгради и се възпроизведе на екрана, но повече нямах възможност за експерименти, че ми се сгъбяса тв-то и в момента все още е на ремонт. И друго - стрийминг над 20 мб/сек - не се възпроизвежда- и по ви-фи и по лан. Ако решиш да сложиш хард диск, имай предвид, че той вече си остава за тв-то. Форматира си го в някакъв негов си формат и ако направиш запис- може само и единствено на същия телевизор да се възпроизведе. Нито на подобен тв, нито на компютър може да се види диска като физическо устройство. Запис- до 90 минути прави. Над 90 не може. В момента нямам време да давам обяснения, когато му дойде времето или някой ако му е интересно как става планиран запис, ще споделя.
    При мен телевизора ще е точно до компютъра, което означава, че ще взема HDMI кабаел (ако няма в к-та) и всичко ще е ОК. Не знам обаче дали трябва да е 3D HDMI защото и такива мернах като бях в ТМ. Иначе за субтитрите, има много програми. Преди бях позлвал една която само вгражда, без да пипа нищо по видеото като резолюция, битрейт и т.н. но не помня как се казваше. Скоро позлвах Xilisoft Video Converter, също върши добра работа и има доста опции за вграждане. Как точно се гледа 3D когато ТВ-то е вързано с HDMI към компа?

    ЕДИТ: Частта, с това, че ТВ-то е на ремонт, не ми допада, но за това няма гаранции дори 10000 лв да даде човек!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #967

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Мен също не ми е кеф, просто техника...

    За 3д - идея нямам, дори не съм и търсил да е такъв, а и в комплекта нямаше очила, а 100 кинта за такива няма да дам, поне за сега. Пасивните не стават.

  10. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #968

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Мен също не ми е кеф, просто техника...

    За 3д - идея нямам, дори не съм и търсил да е такъв, а и в комплекта нямаше очила, а 100 кинта за такива няма да дам, поне за сега. Пасивните не стават.
    В ebay ги има на 30 долара 2 броя

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #969

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @iNfRaIiI
    Взимай го, че скоро ще свърши . В Технополис дават към него 2бр 3D очила . Гледам, че само 46PFL5537 е останал .
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/15320/P11090104/3D-Televizor-PHILIPS-3D-46PFL5537K

  12. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #970

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Soma Виж публикацията
    @iNfRaIiI
    Взимай го, че скоро ще свърши . В Технополис дават към него 2бр 3D очила . Гледам, че само 46PFL5537 е останал .
    http://www.technopolis.bg/b2c/details/15320/P11090104/3D-Televizor-PHILIPS-3D-46PFL5537K
    То май няма наличност вече в Технополис. Е да купувам де ама в понеделник идва " дебелия надник" и чак тогава мога да отида...
    Иначе да, интересно защо в Технополис дават очила а в Техномаркет - не!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #971

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ами гледам и в зора е изчерпан, но са писали по заявка, а маркета само в 2-3 магазина. Може да видиш и Метро.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #972

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    В маркета на Цариградско имало няколко, а в Люлин (който ми е най-близо) имали от този модел PHILIPS 46PFL5527K
    Май разликата е само в цвета? Но все пак ако нямам късмет ще пробвам в Метро, но не знам там каква цена ще ми пернат

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    #973

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    55"...[hdtv.com.pl]...Philips DesignLine 55PDL8908S/12 review...http://www.hdtv.com.pl/forum/philips...t-otwarty.html
    Philips PDL8908 chassis QFU1.2E LA

    47"...[dinside.no]...Philips 47PFL6008 review...Tv: TEST: Philips 47PFL6008 - DinSide

    42"...[hdtelevizija.com]...Philips 42PFL5008K vs 42PFL6008K...http://hdtelevizija.com/2013/06/13/u...-tehnologijom/

    55"...[areadvd.de]...Philips 55PFL7108 review...http://www.areadvd.de/hardware/2013/...5pfl7108.shtml

    55"...[expertreviews.co.uk]...Philips 55PFL6008S review...http://www.expertreviews.co.uk/tvs/1...ips-55pfl6008s

    55"...[flatpanelshd.com]...Philips 55PLF8008S review...http://www.flatpanelshd.com/review.p...&id=1371990889

    55"...[whathifi.com]...Philips 55PFL8008 review...Philips 55PFL8008 review from the experts at whathifi.com

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,488
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-07-13 в 19:08.
    L1892 одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #975

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...DTS за серии 6хх8 и 7хх8
    https://58pfl9955.wordpress.com/2013...rmware-update/
    hristoslav2, имам 3 въпроса за модел 42PFL 7008K, ако позволиш, но първо да ти благодаря искрено за това, което правиш (както и колегите ти) тук за всички ни:
    - тия линкове водят към немски сайт, свалих архива с ъпдейта за DTS (154 МБ, съдържащ autorun.upg) и ръководството, също на немски. Има ли значение това, че телевизорът ми е с българско меню, което не възнамерявам да променям? Или трябва да изчакам поява на ъпдейт на български език, не че бих се справил с ръководството на немски, а превод през google е най-малкото неуместен за толкова сериозна промяна?
    - кой вариант за ъпдейт е по-удачен - с флашката или по интернет?
    - ъпдейтът ще нулира ли настройките на картина и звук, които имам към момента?
    Мисля, че зададох въпроси, чиито отговори ще очакват мнозина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 103 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе