Резултати от 1 до 6 от общо 6

Philips 4007 wi-fi проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #1

    Philips 4007 wi-fi проблем

    Здравейте, всички. Купих си Philips 32PFL4007 и чак в къщи установих, че не чете субтитри на кирилица през USB входа. След известна суматоха и ровене по форумите научих, че проблема може да бъде решен чрез пускането на медиен сървър на компютъра. До тук добре. Снабдих се със wi-fi адаптер(PTA 01) на Филипс и необходимия софтуер и всичко си тръгна, но тук се прояви проблема заради който е тази тема. Като си пусна да гледам нещо на всеки 30-35 минути прекъсва и ми дава съобщение, че телевизора търси медийния сървър. За да започна пак да гледам трябва да откача и пак да закача адаптера. Пробвах различни медийни сървъри - същия резултат. Преместих телевизора в детската и му набучих директно LAN-кабела и си изгледах целия филм без прекъсване. Безжичната връзка се осъществява от АДСЛ модем на Виваком. Ако имате някакви идеи как да реша този проблем, моля споделете ги. Благодаря

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    4
    #2

    Отговор: Philips 4007 wi-fi проблем

    Здравей!
    Аз съм със същия телевизор с последния софтуер, но подкарвам някакви маймуници като субтитри. Така и не тръгнаха. Какво ли не опитвах. Опитвах с медиен сървър, сменях различни сървъри, но не можах да изкарам субтитрите. Аз използвам връзка с лан кабел. Ще съм благодарен ако споделиш как подкара субтитрите. Менюто за език на субтитрите не е активно. Или няма или са на маймуница .

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #3

    Отговор: Philips 4007 wi-fi проблем

    Ъпдейт на фирмуера.
    Philips - 4000 series Smart LED телевизор 81 см (32") Full HD 1080p DVB-T/C - 32PFL4007H/12 - Серия 4000 - Звук и визия

    Избягвай безжичната връзка при плейване на филми по мрежата.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Philips 4007 wi-fi проблем

    Цитат Първоначално публикувано от stamen_ganev Виж публикацията
    Здравей!
    Аз съм със същия телевизор с последния софтуер, но подкарвам някакви маймуници като субтитри. Така и не тръгнаха. Какво ли не опитвах. Опитвах с медиен сървър, сменях различни сървъри, но не можах да изкарам субтитрите. Аз използвам връзка с лан кабел. Ще съм благодарен ако споделиш как подкара субтитрите. Менюто за език на субтитрите не е активно. Или няма или са на маймуница .
    Здрасти. Субтитрите ги подкарах със "Домашний медиа-сервер". Вече и аз използвам лан кабел, но проблема продължава да го има, на 30 минута +/- 5м филма изчезва и се появява съобщение, че тв търси медиен сървър и дотам. Започвам да мисля, че това е дефект само на моя телевизор.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: Philips 4007 wi-fi проблем

    Здравейте,наскоро си купих philips 42pfl4307h и на него немога да подкарам нито субтитри нито аудио.Когато пусна 3д филм ми изписва ,,аудио файлът не се поддържа,а субтитрите не тръгват на нито един филм.Пробвах и с "Домашний медиа-сервер" пак не става.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте,наскоро си купих philips 42pfl4307h и на него немога да подкарам нито субтитри нито аудио.Когато пусна 3д филм ми изписва ,,аудио файлът не се поддържа,а субтитрите не тръгват на нито един филм.Пробвах и с "Домашний медиа-сервер" пак не става.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Отговор: Philips 4007 wi-fi проблем

    Модела не подържа DTS и вероятно поради тази причина нямаш звук.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с Philips
    От hopcyns във форум Philips телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 11-01-16, 15:59
  2. Проблем с Philips 42PFL5405
    От apostol4o82 във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 09-11-13, 21:35
  3. Отговори: 3
    Последно: 27-04-13, 18:13
  4. проблем с Philips 42PFL3605H/12
    От kiaro79 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 29-01-11, 08:37
  5. Philips LCD 42 проблем!
    От pet1r83 във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 28-01-11, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе