Страница 23 от 29 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 427
Like Tree61Одобрявам

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #331

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Хайде стига си издребнявал. Случвало ми се да пиша на английски в полски и немски форуми, както и на български в руски форум, не че не съм писал и на родните им езици, просто така се стичат обстоятелствата..

    Алекс - знае само немски и английски. Знам го от години.
    http://www.hifi-forum.de/index.php?a...e&forum_id=152
    Ето как в един от полските форуми пише на английски, но там не изпадат като теб в ...
    Telewizor Ultra HD Philips "High End" seria 9xxx - Pierwszy ogląd tego topowego telewizora Philips linia telewizorów 2015 r. - HDforum
    Преди време тук имаше регистриран член на представителството на Филипс - Philips assistant, който писа само 2 месеца. След като изчезна се появи Алекс.


    P.S.
    Между другото успя да го изгониш с драсканиците си. Можеше да напишеш мнението си на лични...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-09-15 в 21:21.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #332

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Philips PUS8900 - Ambilux
    Philips AmbiLux UHD TV debuts Ambilight projection for the ultimate immersive viewing experience - TP Vision Global



    9 пико проектора са монтирани централно в полукръг в задната част на телевизора
    DLP проектор с резолюция WVGA (852 × 480 пиксела)
    Beamer варира с припокриване за безпроблемно сливане на изображението
    Philips AmbiLux 8901 трябва да бъде поставен на около 20 см от стената, така че да има съответният фокус на ореола
    Philips AmbiLux се доставя със съответната стойка за стена
    Ambilight Projection Halo се излъчва към лявата и дясната страна, всяка на около сто и двадесет cm от центъра, а нагоре на около 100 сантиметра
    действа като 150 инчов телевизор (при 65 инча AmbiLux)
    Philips-AmbiLux_Rear.jpg Philips-AmbiLux-8901_65_Product-No_Stand.jpg
    Операционна система (Android 5.1 L)
    Предварително инсталирани Google Apps: Google Search, Voice Search, Google Play Movies *, Google Play Music *, YouTube
    SmartTV с HbbTV, Top Picks, TV-On-Demand, Netflix, Spotify Connect, онлайн приложения, видео услуги при поискване,
    Ambilight Music
    Ambilight + HUE
    Ambilight Mode Game
    Active 3D
    Pixel Precise HD Ultra
    Brightness: 400cd/m²
    Perfect Natural Motion
    Ultra Резолюция
    1400 Hz Perfect Motion Rate
    16GB вградена памет, разширяема чрез USB
    Дистанционно управление с глас, клавиатура и тъчпад
    HDCP 2.2, за всички HDMI
    Аудио 30W RMS
    Двойна Ring технология, DTS Premium
    3 USB (1x USB3.0)
    Twin Tuner: 2x DVB-T / T2 / C / S / S2
    Размери със стойка: 1551 мм х 892 mm х 270 милиметра
    Дълбочина: 17 mm

    Philips 2015/16: Details zum neuen Ambilight Projection - Toengel's Philips BlogToengel's Philips Blog / TP Vision Blog / Gibson Innovations Blog
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-09-15 в 19:54.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    9
    #333

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Здравейте, искам да споделя премеждията си с последния ъпдейт за 40PFS6609 от 24.08.2015 г.
    Пробвах през интернет но нещо заби и не успя да се актуализира (или аз избързах, или се срина интернета). Свалих файла на флашка и го инсталирах, рестарт и готово. Дотук добре.
    Но при опит за пускане на приложенията от смарт функциите изчезнаха имената на приложенията и не спира да зарежда (лентата която се появява отдолу при зареждане на нещо).
    Тъкмо ми писна от новия ъпдейт (който не решава някакви сериозни проблеми на телевизора, и според мен може и без него), и бях решил да върна стария, когато се сетих да пробвам нещо за последно. Някъде във форума бях чел, че след инсталация на новия ъпдейт трябва да се изключи телевизора от захранването за да се изтрият стари временни файлове (не си спомням да ли беше точно така описанието, това не е толкова важно). Важното е, че след изключване на телевизора от мрежата (при мен беше за около 1 час), всичко се оправи (за момента) и работи както преди.


  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    124
    #335

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Пореден проблем със супер-дупер телевизора Филипс - върхът на технологиите. При опит да пусна филм от гсм-а ми изписва, че съответната видео резолюция не се поддържала ??? Същият филм си тръгва без проблем от усб-флашка ???

  6. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #336

    Отговор: Philips телевизори 2015

    А замислял ли си се че телефона може да не я поддържа?!

  7.  
     
  8. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    3
    #337

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Здравейте,
    имам ТВ 55PFS6609/12 - ползвам го с КАМ модул, проблемът е че ми накъсва звука и трябва да сменя канала и да върна пак насъщият за да се оправи. След 15-20 мин пак така. С последния софт съм. Други мизерии не ми е правил досега, иначе като гледам от флашка няма проблеми. Само на ТВ като е, някой да е имал такъв проблем?

  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #338

    Отговор: Philips телевизори 2015

    А при проверка на силата и качеството на сигнала какво се дисплейва?

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #339

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Моя е 40PFS6609/12, нямам такъв пробlем , може да е от самия КАМ модул . Пробвай ако можеш с друг. Всъщност с този модул бачкал ли е първо добре или въобще от началото е така и на всички канали ли е или само на HD? При мене някой път като падне нивото на сигнала и накъсват програмите , но нацяло и картина и звук..

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    3
    #340

    Отговор: Philips телевизори 2015

    При проверка на сигнала казват, че всичко е наред. На екран ми изписва много добър 98%. В началото не го правеше, изведнъж започна, пробвах с 4 различни модула, и пак така. Има случаи в които, не прекъсва изобщо. Няма значение, дали е ХД или не е, реши ли да прекъсва звука е ад. Странното е, че го прави само със звъка.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #341

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Някой ще се осмели да тества(само за моделите с Андроид)?
    Get the Lightpack — ambient backlight for your displays

    Тук пише, че трябва да се инсталира софтуер на Андроид устройството - в случая телевизора с Андроид
    Lightpack requires a connection to computer or Android device with Prismatik software installed. Prismatik can be obtained at Lightpack — ambient backlight for your displays by Woodenshark

  13.  
     
  14. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-10-15 в 18:34.

  15. Dr.
    Dr. е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    27
    #343

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Здравейте!
    Имам ТВ Philips 42pfs 7509. Внезапно се загуби връзката телевизор -дистанционно. От сервиза ми казаха да натисна за 7-8 секунди синьото и червено копче - не се възстанови. На ново позвъняване ми изпратиха файл за ъпгрейдване на телефизора. Изпълних предписанието, но пак няма връзка с дистанционното. Моля за някакъв съвет!

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #344

    Отговор: Philips телевизори 2015

    А с някакво универсално дистанционно реагира ли? Може и дистанционното да не работи нещо.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #345

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Дистанционното трябва да е близо до логото на телевизора за да се сдвои повторно.
    http://download.p4c.philips.com/file...12_dfu_bul.pdf - стр.28
    Да не са се изтощили батериите, наистина?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 29 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе