Страница 26 от 29 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 427
Like Tree61Одобрявам

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #376

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mrrossi Виж публикацията
    Засега съм доволен, на Булсат съм, но приемникът ми е SD, не съм го сменил още. Кодировката на субтитрите на филм от USB може да се сменя и излизат на кирилица. Дръпна си сам актуализация на Андроид. Отпред е сив, отзад е бял. Рамката и стойката са метални. Чакам кабелите, за да го свържа към компюятъра и уредбата. Пробвах го с ДВД - само снимки - няма ядове. Децата още не са играли игри на него, така че за това не мога да кажа нищо. Звукът можеше да е малко по-добър, ама със саундбар може да се поправи.
    От колко време го имаш? Някакви недостатъци?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #377

    Отговор: Philips телевизори 2015

    vladostojanov одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #378

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Модела е убиец! До сега два съм настройвал на приятели ...... и съм без коментар! Всичко е повече от добро.
    Не се мисли. Това си е чист подарък за очите!
    Успех!!!

    http://www.trustedreviews.com/philips-40pft6510-review
    vladostojanov одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #379

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Модела е убиец! До сега два съм настройвал на приятели ...... и съм без коментар! Всичко е повече от добро.
    Не се мисли. Това си е чист подарък за очите!
    Успех!!!
    Наистина изглежда супер модел и повечето от ревютата са в тази посока. Искаше ми се да събера малко отзиви от собственици на телевизора, които имат преки впечатления, че леееко се притеснявам от не особено добрата репутация на филипсите и оплакванията от тази марка, включително и в този форум....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #380

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Споко! Имам дозина, като първия от 7 години. Ако искаш вярвай на глупостите из мрежата за всичко, но ...
    Перфектна картина и всичкото на MAX! Лично друга марка не ми е правила така кеф от гледане на телевизор.
    УСПЕХ!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #381

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Благодаря, ще помисля още малко

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #382

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 09-12-15 в 18:58.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #383

    Отговор: Philips телевизори 2015

    О, да! И аз не бих се доверил на soon!! Кой е тоя толкова доволен от тази фалшива марка? Глупак ... е soon!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #384

    Отговор: Philips телевизори 2015

    От прочетеното /доколкото успях да го преведа от руски/ виждам, че основно оплакванията са от Android-а и смарт функциите, които дават множество бъгове... По принцип съм се ориентирал към Филипс заради репутацията на марката, че картината е перфектна. Освен това амбилайт-а ми е гъдел... Смарт функциите изобщо не са ми приоритет, но ако проблемите с тях /ако има такива/ водят до бъгване на целия телевизор.... ето това е проблем вече. Не ме кефи мисълта, че може тв-то да не слуша дистанционното, да се бави превключването на каналите, да се рестартират зададените настройки и други подобни. На мен ми трябва качествена картина и амбилайт за гледане на телевизия и филми с HDMI кабел и от време на време 3D филми и игри на плейстейшън. Нито смятам да разцъквам приложенията на смарта, нито да инсталирам такива. Конкретно за Philips PFH6510 отзивите и оценките в ревютата са отлични, но съвсем друго е да си го имаш вкъщи и чак тогава да разбереш какви бъгове дава. Не твърдя, че в случая това е така и именно това ми се иска да разбера преди да съм дал 1000 лева за него. Иначе - мерси и на двамата soon и hristoslav2
    soon одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    4
    #385

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mrrossi Виж публикацията
    @hristoslav2
    Здравейте, от известно време чета Вашите постове и се винаги съм се учудвал как можете толкова неща да знаете. Респект.
    Искам да попитам следното: купих Philips 40PFH6510 и засега съм доволен от него, обаче когато се опитах да гледам 3D филм (Аватар), опциите за 3D липсват - има само 2D и 3D. Телевизорът разпознава, че филмът е 3D, но няма опции "едно-до-друго", "едно-под-друго", "едно-до-друго обърнато" и "едно-под-друго обърнато". Дали проблемът е от самия филм (от Замунда-та е, 3D "едно-до-друго") или нещо друго? На обикноввен 2D филм опциите излизат коректно и работят.
    Разбрах каква е работата - филмът е бил проблемен. Изтеглих два други и се гледат на 3D. Телевизорът не поддържа sub/idx субтитри, само статични (srt, sub) и някакъв формат SAMI (??)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    95
    #386

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mrrossi Виж публикацията
    Разбрах каква е работата - филмът е бил проблемен. Изтеглих два други и се гледат на 3D. Телевизорът не поддържа sub/idx субтитри, само статични (srt, sub) и някакъв формат SAMI (??)
    Някакви забележки имаш ли към тв-то?

  14.  
     
  15. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #387

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Здравейте ,имам ТВ 42/6008k .От известно време се изключва сам,без никакви външни намеси,налага се да го изключа от захранването ,но проблема се появява отново след няколко дни. Дайте съвет,благодаря.

  16. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #388

    Отговор: Philips телевизори 2015

    А пък моя (сериозно) 42PFT6309 се включва и ме буди сутрин към 6 вече 3-4 пъти! .... а толкова се ядосвах, че няма будилник в настройки...

    пп... Itg, а нямаше ли нещо такова: ако не работиш с дистанционното за определено време(4 часа май беше), да се изключва сам!? ...
    Този пост е редактиран от karambam; 12-12-15 в 09:04.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #389

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Да, по подразбиране е 4 часа, ако не се пипа нищо да угасне.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    17
    #390

    Отговор: Philips телевизори 2015

    Здравейте. От днес съм собственичка на ТВ LED LCD Philips 43PUS7100/12
    Избрахме за страна България, сканирахме и излязоха каналите. За съжаление нямам субтитри на преведените канали - НВО, АХN и т.н. И на предишния телевизор не излизаха, докато на останалите вкъщи няма проблеми. Чудя се дали проблемът не е в някаква настройка, в кабела или в избора на държава. Бихте ли ме насочили?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 29 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 18:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 11:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 09:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе