Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Телевизор Philips с Android

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #31

    Отговор: Телевизор Philips с Android

    То вградения плеър не е на производителя, а на Гугъл. При Сони също не чете субтитрите и аз гледам с MX плеър.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    2
    #32

    Отговор: Телевизор Philips с Android

    Здравейте, купих телевизор Philips c android модела е 49PUS6412, но имам проблем с какви ли не модели телефони се опитвах да споделя екрана да е огледален, но не става, или дава черен екран, или картинта не мърда на ТВ.Моят телефон пък дори не го и открива. Телефона е SAMSUNG GALAXY NOTE 4, досега не съм имала проблем с други телевизори да го свържа.От сервиза на Philips ми казаха, че било от резолюцията на телефона. Настройките за споделяне на телевизора са включени. На какво може да се дължи това, някой имал ли е такъв проблем?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    32
    #33

    Отговор: Телевизор Philips с Android

    Цитат Първоначално публикувано от didolinata Виж публикацията
    Здравейте, купих телевизор Philips c android модела е 49PUS6412, но имам проблем с какви ли не модели телефони се опитвах да споделя екрана да е огледален, но не става, или дава черен екран, или картинта не мърда на ТВ.Моят телефон пък дори не го и открива. Телефона е SAMSUNG GALAXY NOTE 4, досега не съм имала проблем с други телевизори да го свържа.От сервиза на Philips ми казаха, че било от резолюцията на телефона. Настройките за споделяне на телевизора са включени. На какво може да се дължи това, някой имал ли е такъв проблем?
    Как опитваш да го свържеш, правилният начин е да инсталираш Google Home на телефона и там вече си има опция да се предава огледален образ на телефона към ТВ то, чрез google cast.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    2
    #34

    Отговор: Телевизор Philips с Android

    На телефона си имам вградена програма miracast ползвам нея.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. HiMedia Q5 Quad Core Android TV Box 2GB 4K Video 8GB eMMC Android 4.4
    От Vezirski във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 24-03-15, 11:28
  2. Помощ! LED телевизор + Android Smart TV Box = ?
    От mesut_kz във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 12-12-13, 18:18
  3. SMART TV с отворен браузър или телевизор + Android TV?
    От mi6letata във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 15-01-13, 14:33
  4. БГ субтитри-LED телевизор PHILIPS 42PFL4307H.
    От vals във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 09-11-12, 23:58
  5. ПРОДАВАМ ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS 29 PT 9521
    От наталья във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-02-12, 17:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе