Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 50
Like Tree1Одобрявам

Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #16

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Да,и аз се съмнявах...жалко ,ще търся обикновен Тв със смарт бокс,ще е по-смарт от тоя .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #17

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Бързаш без да си прочел съдържанието на линковете..може да го инсталираш
    https://translate.google.com/transla...%2F&edit-text=
    Kodi is also on all 2015er Philips Android TVs available again.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-12-15 в 21:28.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #18

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Наистина не дочетох,но харесах ето това,така че мисля с комбинация на нормален Тв ще е по-функционално като смарт приложения:Смарт Тв Бокс Q7S
    Остава да намеря 32 инчов свестен Тв на ниска цена,дано преди Коледа се сетят да намалят технотата

  5. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #19

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Ако ще се ползва за Ютуб - вземи си Хромкаст 2. Цената му е двойно по ниска от това което си посочил.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    667
    #20

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Ще се ползва за филми основно,затова ми е КОДИ,детето иска андроид за игрички,музика ще слуша,тийнерджърски му работи Цената на тоя бокс не е голяма,вече поръчах един еър маус за него,идеята е да ползва и камерата за скайп,така че функционалността му ме устройва.По-скоро ми трябва свестен 32 инча тв мисля до 500 лв,та да ми върже цената на горепобсъждания Филипс .

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    7
    #21

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Здравейте, каня се на един такъв телевизор и аха да го поръчам изникна въпроса, през USB чете ли субтитри на кирилица? Ясно,че трябва името на файла и субтитрите да са еднакви.

  8.  
     
  9. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #22

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Здравей! Моя от подписа поддържа същите формати субтитри и нямам проблеми в това отношение! ...виж тия 200Hz PMR са малко...т.е маже при бързи движения и тъмни сцени.

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    7
    #23

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    Здравей! Моя от подписа поддържа същите формати субтитри и нямам проблеми в това отношение! ...виж тия 200Hz PMR са малко...т.е маже при бързи движения и тъмни сцени.
    Като чета и за проблемите с WiFi май ще се насочвам към LG... искаше ми се андроид, но явно няма да е тоя

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    15
    #24

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Купих си го и нямам проблеми. Картината е идеална за този клас, проблем с WiFi-я няма, прочете си ръководството за свързване.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    4
    #25

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Ами при мен има проблем с wifi. Koгaтo пycнax тeлeвизopa зa пъpви път и минax пpeз нacтpoйĸитe зa ĸaнaли, интepнeт ... ycпяx дa ce cвъpжa c бeзжичнaтa cи мpeжa. Bpъзĸaтa e дoбpa и нямa пpoблeми. Ho ĸoгaтo cпpa тeлeвизopa oт диcтaнциoннoтo (ѕtаndbу) и гo вĸлщчa oтнoвo cлeд пoвeчe oт 2 мин. вpъзĸaтa нepaбoти. Bce eднo нe ce вĸлючвa oт ѕtаndbу peжим и ĸoгaтo oтидa в нacтpoйĸитe нa wіfі, изпиcвa чe e cвъpзaн c мpeжaтa и вcичĸo e OK, нo интepнeтa нepaбoти. При опит да се свържа отново не ми излизат мрежите при търсене. Eдинcтвeния нaчин дa ce cвъpжa и дa имaм дocтъп дo интepнeт e дa изĸлючa тeлeвизopa oт джoйcтиĸa нa гъpбa мy и дa гo вĸлюччa oтнoвo, тoгaвa aвтoмaтинo ce вpъзвa oтнoвo ĸъм мpeжaтa и интepнeтa paбoти.
    Ако някой е имал същия проблем, нека сподели необходимо ли е да се носи в сервиз.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    2
    #26

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Същата работа и при мен с WIFI. И като допълнение, не познава игралната конзола, вързана през HDMI, след изключване с дистанционното. Проблема се решава, като при WIFI - изĸлючване на тeлeвизopa oт джoйcтиĸa нa гъpбa мy и включване отново. Някой има ли идеи, как да се оправят тези проблеми, че не си е работа, детето постоянно да църка ...


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    18
    #27

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Хора, я кажете като цяло как се държат тези телевизори с Андроид. Бързи ли са, бавнили са?
    мен тук ме отказаха да си взема седма серия.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #28

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Цитат Първоначално публикувано от Tsvetomir Виж публикацията
    Ами при мен има проблем с wifi. Koгaтo пycнax тeлeвизopa зa пъpви път и минax пpeз нacтpoйĸитe зa ĸaнaли, интepнeт ... ycпяx дa ce cвъpжa c бeзжичнaтa cи мpeжa. Bpъзĸaтa e дoбpa и нямa пpoблeми. Ho ĸoгaтo cпpa тeлeвизopa oт диcтaнциoннoтo (ѕtаndbу) и гo вĸлщчa oтнoвo cлeд пoвeчe oт 2 мин. вpъзĸaтa нepaбoти. Bce eднo нe ce вĸлючвa oт ѕtаndbу peжим и ĸoгaтo oтидa в нacтpoйĸитe нa wіfі, изпиcвa чe e cвъpзaн c мpeжaтa и вcичĸo e OK, нo интepнeтa нepaбoти. При опит да се свържа отново не ми излизат мрежите при търсене. Eдинcтвeния нaчин дa ce cвъpжa и дa имaм дocтъп дo интepнeт e дa изĸлючa тeлeвизopa oт джoйcтиĸa нa гъpбa мy и дa гo вĸлюччa oтнoвo, тoгaвa aвтoмaтинo ce вpъзвa oтнoвo ĸъм мpeжaтa и интepнeтa paбoти.
    Ако някой е имал същия проблем, нека сподели необходимо ли е да се носи в сервиз.
    Абсолютно същия проблем има и аз с този телевизор. Кореспондирах няколко пъти със супорта на Philips Bg като ми препоръчаха да си инсталирам ръчно версия на софтуера QM152E_000.005.100.044 проблема с wi fi си остава. Чудя се да го нося в магазина ли или да чакам следващия софтуерен упдейт.


  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    15
    #29

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Според мен дефекта е хардуерен, аз нямам никакъв проблем с WiFi-я. Инсталирах си WiFi-media connect на Филипс и си стриймвам от лаптота без проблем. Лаик съм, но все едно съм с кабел.
    Погледни си силата на сигнала от рутера, който приема телевизора.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #30

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    А как да си върна старата версия на софтуера?
    Това с изкл. На твто и задържането на бутона на дистанционото нещо не работи при този модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Philips 50PFH4509
    От Hacko във форум Philips телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 14-06-15, 11:35
  2. Мнение за Philips 50PUS6809/12
    От wizziLalev във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-15, 16:18
  3. Телевизор PHILIPS 42PFH6309 3D LED дайте мнение
    От audiceco във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-10-14, 15:03
  4. Мнение за PHILIPS HTS3541
    От niki85 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-13, 15:17
  5. PHILIPS 32PFL4007H Мнение.
    От polsun във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-11-12, 01:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе