Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 50

Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    15
    #31

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Менюто е на български, чети!
    Да обобщя, не ви трябва dlna сървър, но ви трябва стабилна wifi връзка.
    Картината е супер, но мисли при смяна на канала. И...
    На тази цена си е ОК!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #32

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Има нова версия на софта от 06.01.2016

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #33

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Проблема с wifi остава. Кофти че при новата версия някой клипчета от youtube се виждат в формат 4:3 без да могат да се корегират на цял екран.Някой ако е намерил решение на този проблем да пише.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #34

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Незнам как е при Вас, но при мен нещата са трагични.След всеки ъпдейт става все по-зле.Сега с последния не ми работи и дистанционното.След ъпдейта всичко уж беше наред, а днес не мога да го пусна..Какви са тия смарт телевизори незнам.Връщам си стария, щото ми писна.Оценката ми за този телевизор е кръгла 0.1 лев не струва.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #35

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Цитат Първоначално публикувано от vassiljp70 Виж публикацията
    Незнам как е при Вас, но при мен нещата са трагични.След всеки ъпдейт става все по-зле.Сега с последния не ми работи и дистанционното.След ъпдейта всичко уж беше наред, а днес не мога да го пусна..Какви са тия смарт телевизори незнам.Връщам си стария, щото ми писна.Оценката ми за този телевизор е кръгла 0.1 лев не струва.
    Да не би да е от токовите удари от снега днес и моя се беше уморил та се наложи да го изключа за известно време от контакта.И сега е ок.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Попово
    Мнения
    666
    #36

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Като ви чета,той си е уморен фабрично.......

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #37

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    През 2-3 дни го изключвам от щепсела.Дистанционното му извадих батерияга и се оправи.Като го купих в началото с първия софтуер ми се включваше за няколко секунди в 4 часа нощем.Със следващия софтуер пък превключваше на източници на които няма нищо сам.После се яви някакъв надпис.Сега с най-новия софтуер като изключа на двд източник или ми забие ютюб става проблема с дистанционното и даже и джойстика отзад не може да го пусне.Да не си отварям устата за wifi, набих му кабел до рутера.Това са само част от проблемите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    15
    #38

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    При актуализация през нет, малко преди да я изтегли изписва, че е възникнала грешка. И така 4 пъти. Къде е проблема?
    Иначе си работи.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #39

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Актуализацията си я теглете от страницата на Philips и актуализирате от флашка за да няма проблеми!

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #40

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    След последната актуализация на софтуера телевизора работи 2-3 дни що годе нормално.Тази сутрин си работеше и го изключих за да излезна за час.Като се върнах опитах да го включа.Показа се логото и след това черен екран и светодиода взе да примигва и след това си остана постоянно да свети.Изключих го от мрежата 10 минути и след като го включих червения светодиод свети непрекъснато и после мига през няколко секунди интервал.Телевизора не реагира нито на дистанционно , нито на джойстик.Някакви идеи или да търся сервиз.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #41

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Цитат Първоначално публикувано от vassiljp70 Виж публикацията
    След последната актуализация на софтуера телевизора работи 2-3 дни що годе нормално.Тази сутрин си работеше и го изключих за да излезна за час.Като се върнах опитах да го включа.Показа се логото и след това черен екран и светодиода взе да примигва и след това си остана постоянно да свети.Изключих го от мрежата 10 минути и след като го включих червения светодиод свети непрекъснато и после мига през няколко секунди интервал.Телевизора не реагира нито на дистанционно , нито на джойстик.Някакви идеи или да търся сервиз.
    Мисля че след толкова проблеми трябва да го върнеш в магазина от който си го купил един протокол и те да му берат грижата и ако не стане за 30 дни или нов или "кинтите"

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #42

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Цитат Първоначално публикувано от vassiljp70 Виж публикацията
    След последната актуализация на софтуера телевизора работи 2-3 дни що годе нормално.Тази сутрин си работеше и го изключих за да излезна за час.Като се върнах опитах да го включа.Показа се логото и след това черен екран и светодиода взе да примигва и след това си остана постоянно да свети.Изключих го от мрежата 10 минути и след като го включих червения светодиод свети непрекъснато и после мига през няколко секунди интервал.Телевизора не реагира нито на дистанционно , нито на джойстик.Някакви идеи или да търся сервиз.
    Актуализацията "по въздуха" ли я направи? Ако е така опитай следното:
    1.Свали на чиста флашка, форматирана във FAT32 файла с актуализацията от сайта на Филипс.
    2.При изключен телевизор постави флашката в USB порт, ако на някой от останалите USB портове има закачени "неща" премахни ги.
    3.Включи телевизора и ако започне наново актуализация, следвай инструкциите от сайта на Филипс и обезателно изчакай да приключи.

    В случай, че това не помогне следвай съвета на колегата за връщане в магазина (предполагам Техномаркет).

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #43

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    Всяка актуализация я правя с форматирана флашка и актуализация от сайта.Иначе успях да го подкарам, Оставих го един час изключен и след това още един в стендбай и се включи.
    За пулсирането на светодиода пише че е оправен в тази версия.Аз този проблем не съм го имал.Сега ми се яви.
    Software History

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    29
    #44

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    С последния упдейт тъпият Филипс ми се включва всяка сутрин точно в 04.00 часа без да съм му задавал нищо в настройките. Връщах му заводските настройки ровех се в менютата,нищо.

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #45

    Отговор: Мнение за Телевизор PHILIPS 32PFH5500 LED

    И при мен така.Точно в 4.00 ме събужда всяка нощ.Веднъж се случи в 6.00.Няма такъв телевизор.Да си прибират боклуците и да връщат парите, като не могат да направят работещ продукт.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Philips 50PFH4509
    От Hacko във форум Philips телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 14-06-15, 12:35
  2. Мнение за Philips 50PUS6809/12
    От wizziLalev във форум Philips телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 24-05-15, 17:18
  3. Телевизор PHILIPS 42PFH6309 3D LED дайте мнение
    От audiceco във форум Philips телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-10-14, 16:03
  4. Мнение за PHILIPS HTS3541
    От niki85 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-13, 16:17
  5. PHILIPS 32PFL4007H Мнение.
    От polsun във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-11-12, 02:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе