Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 280
Like Tree26Одобрявам

Philips телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #31

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от karambam Виж публикацията
    1.Може ли да събужда и как? Това ми е най-важно .....

    TV Guide има ли? ...При сверен часовник и дата, влизаш в програмата, задаваш напомняне и тв се включва когато си задал! ...и най важното!...HEAVY METAL - F O R E V E R ! ! !
    Не е смарт.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #32

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Телевизора с петното- екрана е бил натиснат в зоната, или в момента корпуса е под напрежение и рамката се огъва.
    5507- смарт тв- правиш проби няколко пъти и влиза. Имам и такъв, в неделя пробвах, влезе.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    4
    #33
    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Телевизора с петното- екрана е бил натиснат в зоната, или в момента корпуса е под напрежение и рамката се огъва.
    5507- смарт тв- правиш проби няколко пъти и влиза. Имам и такъв, в неделя пробвах, влезе.
    Петното го нямаше, когато го закачихме на стената...
    Днес ми направи впечатление, че от някой канал после остава квадратче точно там, където е петното...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #34

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Мдаа... от филипс са решили да ви отровят живота...
    Philips смарт телевизори ще започват да показват насочени реклами в потребителския интерфейс на телевизорите си в Европа...Рекламите ще се насочват въз основа на вашите модели на преглед.
    Improve Digital signs TP Vision Philips as smart TV client - Improve Digital

    За стандартните ТВ реклами...
    Block TV adverts? TV Ad Blocker is the solution

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #35

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Преди месец купих от Техномаркет за 1099лв 43PUS6501. Много съм доволен. Снощи го ъпдейтнах до Андроид 6. Не забелязах разлика. Но имам два проблема:
    1. Субтитри на кирилица излизат с неразбираеми символи. Пробвах с два филма на флашка. Сменях езика на субтитрите в настройки и не помага.
    2. Клавиатурата на задната страна на дистанционното пише само на кирилица. Не мога да я превключвам на латиница.
    Предварително благодаря!
    Този пост е редактиран от krasengn; 29-01-17 в 10:19.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #36

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от krasengn Виж публикацията
    2. Клавиатурата на задната страна на дистанционното пише на кирилица. Не мога да я превключвам на латиница.
    Предварително благодаря!
    Пробвай
    To change the settings in the menu of the TV, take the remote control of the TV, press the “Home” button and select:
    • [Setup] > [TV settings] > [Preferences] > [Keyboard] > [Language]
    http://philips-tvconsumercare.kxonde...n/Faq/All/1114

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #37

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Не помогна. Не ми е такова менюто. Не става въпрос за външна клавиатура, а за оригиналното дистанционно.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #38

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Виж FAQ в долната част
    Philips - Solution

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #39

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Активирай виртуалната клавиатура и смени езика от нея - бутона глобус вляво от спейсбара.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #40

    Отговор: Philips телевизори 2017

    В ляво от интервала е бутона Fn. Но включва друг регистър знаци. Трети регистър са главните букви включвани от шифта. Но няма латиница. Не помага включване на друг език на цялото меню на телевизора. Не помага смяна на клавиатурата в настройките на Андроид. Сменя се само за клавиатурата, която се вижда на екрана на телевизора. Мисля си, че е предвидено дистанционното да работи само на езика на страната в която се продава.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #41

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от krasengn Виж публикацията
    Преди месец купих от Техномаркет за 1099лв 43PUS6501. Много съм доволен. Снощи го ъпдейтнах до Андроид 6. Не забелязах разлика. Но имам два проблема:
    1. Субтитри на кирилица излизат с неразбираеми символи. Пробвах с два филма на флашка. Сменях езика на субтитрите в настройки и не помага.
    2. Клавиатурата на задната страна на дистанционното пише само на кирилица. Не мога да я превключвам на латиница.
    Предварително благодаря!
    И аз съм със същият модел телевизор и аз снощи го ъпдейтнах. И останах много разочарова - никаква промяна няма от актуализацията! Надявам се в следващата вече, да има и нещо очевидно . . .

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #42

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Не знам каква промяна очаквате. youtube апликацията вече работи както трябва (до сега буферираше яко на 4к клипчета), подобрена съвместимост с външни устройства през HDMI портовете, по-бързо зареждане, оправен бъг с рестартиране. Явно очаквате визулани промени които едва ли ще се видят скоро.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #43

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не знам каква промяна очаквате. youtube апликацията вече работи както трябва (до сега буферираше яко на 4к клипчета), подобрена съвместимост с външни устройства през HDMI портовете, по-бързо зареждане, оправен бъг с рестартиране. Явно очаквате визулани промени които едва ли ще се видят скоро.
    Моят телевизор 43PUS6501 не е буферирал.
    Но все още не мога да гледам български субтитри и да пиша на латиница с клавиатурата от дистанционното.

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #44

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Спри му тока , а на клавиатурата извади батериите , за проба .
    Субтитрите могат да се вграждат , но си е играчка и не става бързо , а и винаги може нещо да се обърка .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    42
    #45

    Отговор: Philips телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Не знам каква промяна очаквате. youtube апликацията вече работи както трябва (до сега буферираше яко на 4к клипчета), подобрена съвместимост с външни устройства през HDMI портовете, по-бързо зареждане, оправен бъг с рестартиране. Явно очаквате визулани промени които едва ли ще се видят скоро.
    Аз до сега бях с фабричната версия на youtube, и зараждаше много бързо 4К. Актуализирах го веднъж - едва зареждаше и деинсталирах актуализацията. Сега насила стоя с новата му версия :D

    Software history – 2K16 MTK U+QM163E_U_0.6.152.0 – Date: 2017/01/23- Android 6.0.1 based software- Update of Google apps- The Android Boot animation has been updated- Faster UI navigation- Faster installation time of SW- Improved buffering during YouTube playback- Android apps that have been installed via Google Play Store will ask for their permissions uponopening the app for the first time.- During the initial TV set-up, the TV can connect to your Android phone to allow quick installationof your TV.- Sound drops when switching between encrypted channels- Improvements for stability- Updated channel logo’s- Fixed translation errors- Audio loss on HDMI or when watching Broadcast channels- Crash when entering Ambilight Hue menu- Fix for playback using Videoland app- Improved compatibility with PlayStation4 PRO- Fix for Netflix -100 error- Fix for TV getting stuck in Philips Logo- Fix for Teletext issue in Sweden- Improvements for Google Cast issues on Nordic apps- Netflix HDR support enabled- ViaPlay App Support- E-UM / E-sticker improvements- Ambilight / Demo menu improvementsNote: SW 6.152.0 is not fine-tuned for series 6401, 6801, 6581 and 7601 yet. These series will beupdated soon.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Philips телевизори 2016
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 453
    Последно: 01-01-17, 18:22
  3. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21
  4. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе