Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 29
Like Tree2Одобрявам

Приложение на Булсатком за андроидТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #1

    Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Някой с Андроид Филипс да каже върви ли му апликацията на булсатком и дали е оптимизирана за андроид ТВ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    48
    #2

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Не върви на андроид тв. Имам тв бокс на друг телевизор който не е смарт, там върви, но на филипс не излиза в маркета.

  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #3

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Инсталирайте си аpk.фаил https://apkpure.com/bulsatcomtv/eu.s...dia.com.bulsat

    А от комп./лаптоп пробвали ли сте да го инсталирате

    https://play.google.com/store/apps/d...dia.com.bulsat

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Цитат Първоначално публикувано от profusion Виж публикацията
    Някой с Андроид Филипс да каже върви ли му апликацията на булсатком и дали е оптимизирана за андроид ТВ?
    При мен си работи сносно, но я ползвам само при лошо време, когато антената не насмогва.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Kasap , с какъв модел телевизор сте и как сте инсталирали приложението?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #6

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    На моя 55PUS7600 (АндроидТВ 5.1) през ГугълПлей на компютър позволява дистанционно да се инсталира приложението (дава, че е съвместимо с всичките ми устройства, вкл. тв).

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    46
    #7

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Как се инсталира дистанционно?

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #8

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Цитат Първоначално публикувано от cve_t Виж публикацията
    Как се инсталира дистанционно?
    В горния пост съм дал линк.
    Влизаш и натискаш инсталиране, при вкл. телевизор.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #9

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Цитат Първоначално публикувано от cve_t Виж публикацията
    Kasap , с какъв модел телевизор сте и как сте инсталирали приложението?
    Телевизора е 55PUS6501 с Kodi. Булсат гледам с addon "Fusion TV Android" версия 99.1.3.33

    П.С. Инсталирах и булсатското приложение от маркета. Работи си добре.
    Този пост е редактиран от Kasap; 16-10-18 в 14:37.
    podredko одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    30
    #10

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    здравейте.Имах Samsung smart tv,но първо му изгоря панела.За щастие един месец преди да изтече гаранцията,така че всичко беше безплатно.Сега му изгоря подсветката ,смениха я с чисто нова за 140 лева,и не можа да изкара и една седмица.Както и де е...Купих Philips 50PUS7303/12.И сега към проблема ми.Инсталирах си приложението на Булсатком от гугъл плея.Логвам се в профила си и всичко тръгва идеално,до момента ,в който превключа каналите.Изчезва ми картината и остава само говор на определени канали ,като канал 1,бтв и т.н.Два пъти ресетвах на фабрични настройки и тръгват нещата ,но до следващата смяна.Забелязах също така че нямам и канали за възрастни,които нармално бяха на 800+.Моля за съвет и за помощ,ако някой е имал същият проблем,или знае нещо по въпроса.Благодаря предварително на всички.
    p.s. май донякъде се реши проблема.След поредната преинсталация го оставих цяла нощ изключен от контакта,а не за 5-10 минути.Но сега от време на време ми излиза :този видеоклип не може да се пусне. или нещо подобно и отново само от диспечера на приложения само изчистване на всички данни и кеша оправя работата.Каналите за възрастни все още ги няма.
    Този пост е редактиран от colin_bg; 21-05-19 в 20:25.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    15
    #11

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Здравейте, и аз имам същия проблем с приложението на Булсатком. Телевизора ми е Philips 50PUS7363 и засега проблема го оправям, като вадя щепсела от контакта. Все си мисля, че проблема е в приложението, а не в тв.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    5
    #12

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Здравейте,аз нямам проблем с приложението на 50 PUS7303 винаги излизам с back бутона от него на HBO GO имах проблем като го затварях с home бутона и оставаше да работи на фонов режим.
    Този пост е редактиран от perumen; 03-06-19 в 14:44.

  16. Member Аватара на dzver
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    194
    #13

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Приложението е изключително скапано и бъгаво и няма оправия. Имах проблеми на стария тв, сега с новия е същото. След определено време като се гледа и нещо се бъгва и забива и дава черен екран и няма спасение.
    @ perumen, това, за което говориш за хоум бутона на аппа на булсат го бях открил още миналата година няколко дни след като го инсталирах за първи път. Ако се излезе с хоум бутона или директно се изключи тв, приложението си остава активно и си е вързано със сървъра и черпи трафик и си работи. Тогава си направих труда да пиша на авторите на приложението, хсмарт медия или нещо подобно, и им обяснявам, така и така, не се затваря, остава активно и т.н. Викат не е възможно, то си стои в бекграунд само. Пратих им скрийншоти от рутера ми как ако не се излезе с бек бутона черпи трафик и то 10-15 мин. поне толкова тествах. Съгласиха се, пратиха ми бета, викат тествай. Тествах, беше ок и с трите бутона се затваряше. След това я пуснаха и в гугъл плея. Обаче след няколко версии пак я прецакаха и така ... А забиването и черните екрани си останаха.
    Ако не вградят някакъв лог за грешки в самото приложение с възможност да им се праща директно, няма как да го оправят. Но може да им се пише, може и да стане нещо. То ако никой не им пише за грешките как да разберат?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    30
    #14
    Май стигнах до някакво решение. Първо инсталирах андроид 7.0 на телевизора, и след това и предната версия 1.2.2 на приложението. За сега върви нормално и до момента не ми е забивало, черен екран, или нещо друго. Има пък други недостатъци но засега ще карам така.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #15

    Отговор: Приложение на Булсатком за андроидТВ

    Знаете ли шорткътите на това приложение с дистанционното ? За епг, записи има ли, филмотека като на истинският бокс ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем със приложение на булсатком в Smart Hub
    От Blue_Hulk във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 05-07-17, 19:39
  2. Приложение за следене
    От yodanov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-16, 08:05
  3. Смарт телевизор Филипс и приложение на Булсатком
    От Делян във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 22-02-16, 22:45
  4. Приложение bulgarian keyboard
    От pilot във форум Мобилни устройства
    Отговори: 2
    Последно: 24-04-13, 22:17
  5. UPS за нестандартно приложение
    От pland във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 26-09-04, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе