Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #1

    Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

    Господа, имам проблем. Телевизорът който закупих не разпознава флашка от 64 GB. Иначе разпозна хард диск от 250 гб, пусна mp 4, но за сметка на това не може да чете филми avi. Не съм работил с Филипс, има ли възможност да инсталирам някакъв плеър Kodi, Mx или нещо друго, което да помогне? Благодаря Ви.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #2

    Отговор: Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

    На какъв стандарт е форматирана флашката? Иначе го дават да чете AVI файлове.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #3

    Отговор: Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

    Avi файловете са на хард диска от 250 гб. Вижда ги, но пише че няма аудио и видео. Иначе на флашката има Андроид май.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #4

    Отговор: Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

    Форматирай флашката на FAT 32 или NTFS, ако ще качваш филми по-големи от 4 GB. AVI би следвало да се четат без проблеми. Пробвай на компютър или друг ТВ да не би да е повреден файла. Със SAPHI операционна система доколкото знам не може да инсталираш плеър от маркета, т.е. работиш само с вградения.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,244
    #5

    Отговор: Проблем с разпознаването на USB на 50PUS6523

    След като ти не знаеш какво има на твоята флашка и в каква файлова система е форматирана, ние как да го разберем?
    И какво значи "...има Андроид май'?
    Същото е и при файловете на HDD. Какви са, с какво разширение, резолюция, кодировка?
    Въпросът ти звучи така: имам някакви файлове, записани на някакъв носител от неизвестен източник, но телевизорът ми не ги чете.
    Ако искаш да ти се помогне, конкретизирай въпроса си.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с разпознаването на харда.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 08-08-07, 10:40
  2. Отговори: 10
    Последно: 13-04-05, 21:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе