Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 87

Избор на Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #61

    Отговор: Избор на Philips

    Тв си поддържат настоящите стандарти използвани за предаване на тв (сат/ефир/кабел) - ако нещо не е било както трябва едва ли причината е в тв - по-скоро оператора има сбъркани настройки , за да не работят

    Какво показват сканираните честоти - тв си поддържат и 4К ХДР канали?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #62

    Отговор: Избор на Philips

    Значи и евтиното и скъпото няма да стане за гледане с модул, що някой ме праща да си давам парите само...

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #63

    Отговор: Избор на Philips

    Какво точно не става при пробите и къде пробваш да взема и аз да видя ако ми остане време?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #64

    Отговор: Избор на Philips

    The Voice го пуска само аудио. Това е от А1 тр.12118
    тр.10730 има свободни пак в HEVC ги пишат, че са - те работят, инфото от тв е за 720п аас

    пп Това с XF8596

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #65

    Отговор: Избор на Philips

    Тв си поддържа HEVC - за да не работи (ако наистина е свободен) има нещо сбъркано/некоректно в настройките направени/подавани от А1.
    Това е на Хелас-а (39градуса) нали - довечера ако имим възможност ще разкача дръвчето на Буля и ще пробвам на Панасоник-а - малко ми е неудобен достъпа ама ...

    В сат. форума питал ли си за ползващи тв тунера и какво ти отговориха?

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #66

    Отговор: Избор на Philips

    Не съм питал на друго място. Попитах тук за съвет и модел, надявайки се собственици на Филипс да пишат, а ме пратиха при Сонито. И сега сме пак офтопик. Никой ли с Филипс не е пробвал сателитната на А1?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #67

    Отговор: Избор на Philips

    Едва ли Филипс ползват различни компоненти от Сони и др. в бранша , а софтуера си е Андроид - ако при едните не работи (Сони) вероятността и при другите си остава голяма. За мен проблема е в провайдера - тв си поддържат необходимите кодеци и формати.

    Ням ли опция за тест при А1 - заявяваш , тестваш и ако не става да си ги прибират?


    п.п. От прочетеното в нета сат. платформата им е най-зле от всички ...

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #68

    Отговор: Избор на Philips

    Това за А1 ще го мисля, беше интересно да се знае. Сега и с Неосат ще е още по-добре май. Аз се чудех дали да си купя по-голям Филипс, че са по-евтини от сонитата, но пък май нямат от новите модели 100/120 херца. Олед не искам

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #69

    Отговор: Избор на Philips

    Нямат, май всичко ще е 50/60хц

    - - - - - - - - - -

    След поне час и хиляди псувни по адрес на инДЖИнери и програмисти на Пнасоник сканирах Хелас-а - откри ги , но си е както при теб - черен екран и само звук , но с надпис "кодиран канал", което си потвърждава мнението ми - има нещо нередно в излъчването на А1 . Евентуално ако намериш от някой модул да пробваш или да заявиш тест от тях , за да ти предоставят модул с карта .

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #70

    Отговор: Избор на Philips

    А успя ли да погледнеш свободните от 10730 ? Сонито ги показва безгрижно

    Не знам защо си псувал инджинерите от Панасоник, но Сонито го ръчках с уникейбъла, сложих му свободна честота от конвертора и веднага извади сигнал

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    113
    #71

    Отговор: Избор на Philips

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    Не съм питал на друго място. Попитах тук за съвет и модел, надявайки се собственици на Филипс да пишат, а ме пратиха при Сонито. И сега сме пак офтопик. Никой ли с Филипс не е пробвал сателитната на А1?
    Пробвах с 55PUS8303 когато бяха на 16 Е и също черен екран със звук .
    Не съм въртял антената на 39 Е, но предполагам ще е същото .
    На 16E имаше още два или три канала , на които не излизаше картина а само звук .
    Всички проблемни бяха SD канали излъчвани в HEVC !
    Трябва някой път да пробвам с другия телевизор , който не е ANDROID ...
    Този пост е редактиран от emil22; 04-06-20 в 16:01.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #72

    Отговор: Избор на Philips

    Нека, който пробва за А1 да поглежда и каналите от 10730 H 30000 5/6 8PSK как са.
    Може наистина да има някакъв проблем със SD каналите на А1

    ПП Хрумна ми да тествам стрийм от Ву-то към SPMC на Сонито - държи се по същият начин. Няма видео на The Voice, само звук. На ХД каналите от 10730 всичко е точно.

    ПП2 С vlc работи стрийма на линукс, на андроид тв или андроид телефон не...
    Този пост е редактиран от oldgraf; 04-06-20 в 22:44.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #73

    Отговор: Избор на Philips

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    А успя ли да погледнеш свободните от 10730 ? Сонито ги показва безгрижно

    Не знам защо си псувал инджинерите от Панасоник, но Сонито го ръчках с уникейбъла, сложих му свободна честота от конвертора и веднага извади сигнал
    Всичко друго си се гледа без проблем, а също от Астра 19 и Тюксат 42 4К каналите.

    Псувах първо защото така са навряни буксите , че е абсурд да се завият без уред (на всичко отгоре мие отляво , а аз с лявата ръка само се подпирам) .
    После подкарах програмистите, че след всички псувни да завия кабела към втората букса така и не разбрах как да сканирам чрез втория тунер - нагласяш си го от едно меню, а сканирането (ръчно или автоматично) се прави от други менюта дето няма опция кой тунер да сканираш
    Тъпня безподобна - аз отдавна го пиша ама всеки дори китайски/турски/полски сат приемник дето съм ползвал сканиране , настройване и редакция на канали е на светлинни години от софтуера във всеки телевизор , който съм пробвал.
    Работата е - защо да е просто като може да е сложно

    Накрая пак след безброй псувни развих двете букси и завих на първия тунер да сканирам ... и после пак същата операция (+ псувните) за Астрата

    Като ми остане време ще потърся каква им е идеята точно на тия програмисти със сканирането на втория тунер ...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    13
    #74

    Отговор: Избор на Philips

    Здравейте колеги, дигнал съм мерника на 55PUS8804 задължително искам да е 55инча. Струва ли си според вас ? Тези 50/60 Hz ме притесняват. Знам че този модел е с IPS.
    В момента имам Панасоник LCD на 13-14г и е 100Hz. Попринцип ме блазни много звука на Bowers & Wilkins. Не съм се сблъсквал до сега с Филипс. Ако имате по-добро предложение, дайте го, до 1500лв. Благодаря ви предварително

  18. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #75

    Отговор: Избор на Philips

    Цитат Първоначално публикувано от Garo Shirinyan Виж публикацията
    Здравейте колеги, дигнал съм мерника на 55PUS8804 задължително искам да е 55инча. Струва ли си според вас ? Тези 50/60 Hz ме притесняват. Знам че този модел е с IPS.
    В момента имам Панасоник LCD на 13-14г и е 100Hz. Попринцип ме блазни много звука на Bowers & Wilkins. Не съм се сблъсквал до сега с Филипс. Ако имате по-добро предложение, дайте го, до 1500лв. Благодаря ви предварително
    По-добро няма
    https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-...5b-p402635871/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 40" TV (Samsung или Philips)
    От Николай В. във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 01-02-15, 20:42
  2. Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips
    От Stefan.V във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 03-01-12, 23:58
  3. Помощ при избор на LED TV PHILIPS
    От kalpazanski във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-11, 23:30
  4. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 09:22
  5. Избор на TV между LG i Philips
    От gbrosa във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 12:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе