Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    65
    #16

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    А може ли да се пишеш до съпорта на Филипс, щом се съмняват в телевизора. Със санга няма ядове,така ли?

    Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от koprio; 10-09-21 в 11:36.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #17

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Проблема го има на Филипса и на Санг с андроид. На Нео в кухнята който няма смарт функции всичко работи идеално. Неото е на стойка хванат за стената и ми е труден за сваляне за единият тест. Но според мен щом проблема в хола го има и на Санг и Филипса ,то вероятно проблема не е в телевизора.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    65
    #18

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Колко време издържа след рестарт без да лагва

    Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #19

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Веднага започва да лагва дистанционното до степен,че не мога да вляза дори в менюто за настройка. Инак телевизията си върви и звук и картина.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    65
    #20

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    При мен не е така, имам два филипса 49pus8303, лаг в дистанционно се забелязва но след доста ползване, отчита натискането на бутон, лампичката на приемника примигва, но няма действие, след разкачане от захранването се оправя

    Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #21

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    HDMI кабела какъв е - от комплекта на СТБ ли?
    Тия китайски бънгии на IPTV операторите ни постоянно вкарват грешки в тв и обикновено се оправя( за тв де) с изключване от захранване за 5-10 мин.
    Ти обаче имаш проблем със самата бънгия , та ако не е някой хептен хилав модел (като първите на Виваком) дето си лагва по дефоулт, то е възможно да му пречи някое у-во в стаята ли наблизо - рутер , микровълнова, телефон, блутуут предавател (някои тв са с такива дистанционни) ... пробвай да изключиш или махнеш някои от споменатите и виж дали има ефект.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #22

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Кабела е от комплекта. Беше заменен с друг от новият приемник. Двата кабела ми направи впечатление ,че са различни и като дебелина и като цвят на конектора. Към телевизора няма включени други устройства. Няма микровълнова близо до него. Рутера е на около 1.5 метра от него и е там от две години без да е имало ядове до сега.Блутут ползва само жената за сдвояване с фитнес гривна. KSTB5019 е приемника на А1
    Този пост е редактиран от krasio_79bs; 10-09-21 в 15:54.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,559
    #23

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Пробвайте с някакъв що-годе приличен кабел първо (има и за 20-тина лв) - тия от комплектите са колкото да не е без хич.

    Да разбирам ли, че приемника е пробван в друга стая с друг тв и там си е наред? Ако "да", то ще да е нещо точно от споменатите по-горе причини според мен (кабел или излъчване от друг уред)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #24

    Отговор: Проблем Филипс 40PUS6809 и приемник на А1.

    Да в другата стая няма проблем с безмозъчен Нео работи без ядове. В хола не иска и не иска. Разменяни са кабелите Hdmi,кабела за захранването,разменяни са двата приемника,разменен е с телевизор от спалня Санг с андроид и в хола все не иска да работи нормално. Филипса е ресетван, актуализиран му е софтуер и пак не иска. Тая вечер ще пробвам и последното което не съм направил и то е да разменя местата на двата кабела към телевизорите в различните стаи. Няма нови уреди които да са поставени в апартамента и да предизвикват смущения.

    - - - - - - - - - -

    След поредно рестартиране на всички устройства,смяна на кабели и тн. Накрая взе ,че се оправи по най-необяснимият за мен начин. Наврях дистанционното на сантиметър от окото на приемника и взе че си почна да приема команди нормално. След няколко команди го отдалечих от приемника на 50см.после на метър,после на два и все си поема команди.
    Благодаря ви за помощта и насоките!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с филипс pus8535/12
    От pepi29111 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 20-09-21, 19:03
  2. Странен проблем с телевизор Филипс
    От Mihailov във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-06-18, 11:06
  3. TV PHILIPS 40PUS6809 ПРОБЛЕМ СЪС СУБТИТРИ
    От Peter_M във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-15, 13:48
  4. Проблем Телевизор филипс
    От borisov87 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 13-04-15, 10:49
  5. Проблем с телевизор филипс
    От yavor_dz във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 11-12-14, 18:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе