Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40
Like Tree1Одобрявам

Проблем с дистанционното

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #31

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Не са само парите, СС2640 е с 128КВ флаш, то е контролер... Как ще го префлашнеш за дистанционното?
    Трябва и R2F да гледаш, че в Mouser имат и R2L и други модификации (Gena_BS се е усетил).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    16
    #32

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Точния модел на дистанционното, не го знам че не е в мен още, но е като това с клавиатурата от другата страна. Явно ще се поръчва от алито https://a.aliexpress.com/_mticu3w

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от enkov Виж публикацията
    Не са само парите, СС2640 е с 128КВ флаш, то е контролер... Как ще го префлашнеш за дистанционното?
    Трябва и R2F да гледаш, че в Mouser имат и R2L и други модификации (Gena_BS се е усетил).
    На мен това нищо не ми говори Но благодаря за съвета ще го покажа на моят приятел, да види дали изобщо има смисъл да търсим чип в такъв случай.
    Този пост е редактиран от asen83; 08-02-22 в 20:27.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #33

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Разходи се до някой магазин, където продават ТВ втора употреба или части за тях.
    Възможно е да откриеш това дистанционно, което ти трябва.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2018
    Мнения
    60
    #34

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Преди няколко дни исках да пробвам едно дистанционно за олед филипс пратиха ми го , но не се сдвойха и го върнах обратно ето ти тел. 08882127880

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    137
    #35
    Цитат Първоначално публикувано от дани Виж публикацията
    Преди няколко дни исках да пробвам едно дистанционно за олед филипс пратиха ми го , но не се сдвойха и го върнах обратно ето ти тел. 08882127880
    Привет,

    На кой модел си пробвал дистанционното и с кой тв?

  7. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #36

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Здравейте, реших да ползвам темата, за да на правя нова.
    Преди около 3 години купих на майка ми 50PUS7304/12, всичко добре но днес.. дистанцинното отказва да заработи! Смених няколко чифта ААА батерии, дори с акумулаторни, но няма никакъв признак на живот. Пробвах да задържа pair бутона или пък setting button за 3-10 секунди но.. нищо, лампичката не светва. Изваждах батериите, слагах ги , но .. пак нищо, горе долу така изглежда :
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 29-07-22 в 21:21.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    439
    #37

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Явно си е отишло. Като извадиш батериите, натискай бутоните един по един по 2-3 пъти хубаво да се размърдат, да няма някой заседнал.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #38

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здравейте, реших да ползвам темата, за да на правя нова.
    Преди около 3 години купих на майка ми 50PUS7304/12, всичко добре но днес.. дистанцинното отказва да заработи! Смених няколко чифта ААА батерии, дори с акумулаторни, но няма никакъв признак на живот. Пробвах да задържа pair бутона или пък setting button за 3-10 секунди но.. нищо, лампичката не светва. Изваждах батериите, слагах ги , но .. пак нищо, горе долу така изглежда :
    И какъв е въпроса? Как да го ремонтираш? Къде да го дадеш да го оправят? Откъде да си купиш ново?

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,046
    #39

    Отговор: Проблем с дистанционното

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    И какъв е въпроса? Как да го ремонтираш? Къде да го дадеш да го оправят? Откъде да си купиш ново?
    Ами да , въпроса ми е.. дали има начин да се оправи!
    За покупката на ново и т.н. е лесно да се намери но това е крайна стъпка към момента, просто ми се случва за пръв път, имам над 10 телевизора вкъщи, за пръв път му се случва дистанционното "дa си отиде " преди телевизора. Отворих го, видимо всичко е наред, няма и прашинка, чисто и пазено дистанционно.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-07-22 в 01:05.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #40

    Отговор: Проблем с дистанционното

    С гледане без измерване едва ли ще се оправиш. Последното дистанционно, което ми беше дал един приятел да погледна(със същите симптоми) се оказа че просто плюсовия терминал на батериите не достига до спиралната телчица и не контактува.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе