Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #16

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    За жалост наистина имам горчив опит от Самсунг.
    За последните 15 години само един 21 инчов CRT монитор не даде дефект.
    Имах Видео, ДВД, 21 инчов Телевизор на баба ми, ДВД записвачка, прахосмукачка, микровълновата беше такава и т.н.
    За това време 21 инчовия Панасоник навъртя 15 години, прахосмукачката Панасоник още вие из къщи, 14 инчовия Нордменде баща ми го влачи на риба всяка седмица от 18 години. Видеото Томсън работеше по 20 часа на ден доката дъщеря ми беше малка, следващата ДВД записвачка LG опече над 3000 диска и т.н.
    Говоря от опит, не съ предубеден ни най-малко. Помня как след 2 годишните гаранции на Самсунг започваха проблемите.
    Тук е същото, някакви скъпи телевизори взели, че ги оправили и са на половин цена. Айде бе ! Защо ще са толкова евтини ? Защо Панасоник, Филипс или Сони нямат такива програми ? Нима там няма фабрични недоглеждание и проблеми ? Не може да ме убеди никой, че тие Ремонтирани Телевизори са толкова добри, че не трябва да се притесняваш. Притеснително е да дадеш 1600 лева за ремонтиран кенеф !!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #17

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    За жалост наистина имам горчив опит от Самсунг.
    За последните 15 години само един 21 инчов CRT монитор не даде дефект.
    Имах Видео, ДВД, 21 инчов Телевизор на баба ми, ДВД записвачка, прахосмукачка, микровълновата беше такава и т.н.
    За това време 21 инчовия Панасоник навъртя 15 години, прахосмукачката Панасоник още вие из къщи, 14 инчовия Нордменде баща ми го влачи на риба всяка седмица от 18 години. Видеото Томсън работеше по 20 часа на ден доката дъщеря ми беше малка, следващата ДВД записвачка LG опече над 3000 диска и т.н.
    Говоря от опит, не съ предубеден ни най-малко. Помня как след 2 годишните гаранции на Самсунг започваха проблемите.
    Тук е същото, някакви скъпи телевизори взели, че ги оправили и са на половин цена. Айде бе ! Защо ще са толкова евтини ? Защо Панасоник, Филипс или Сони нямат такива програми ? Нима там няма фабрични недоглеждание и проблеми ? Не може да ме убеди никой, че тие Ремонтирани Телевизори са толкова добри, че не трябва да се притесняваш. Притеснително е да дадеш 1600 лева за ремонтиран кенеф !!!
    Човек - много крайно се изказваш! Не твърдя че не си имал горчив опит, но Самсунг са един от сериозните производители на телевизионна техника и много хора са доволни от покуприте които са направили. Искам да ти напомня че от ВСЯКА марка може да имаш проблеми. Не твърдя че Самсунг не се развалят или че няма по добри марки, но те дават едно от най - добрите съотношения цена - качество. Така че със твърдения от сорта на
    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Според мен няма въобще смисъл да се инвестира в Самсунг, още повече по-оправен !
    не мога да се съглася!
    Refurbished моделите са рискова инвестиция, но са и добра възможност да се вземе нещо модерно на тънка цена!
    Така че всеки си преценява сам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    38
    #18

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Аз имам такъв Самсунг от Домо - 40А656. Купих го през Ноември и нито за секунда не съм съжалявал. За 1600 лв тогава си беше невероятен удар.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #19

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от dmodev
    Аз имам такъв Самсунг от Домо - 40А656. Купих го през Ноември и нито за секунда не съм съжалявал. За 1600 лв тогава си беше невероятен удар.
    Поаздрави за покупката, Аз също си взех 40А656 през м.Ноември 2008 само че за 1399лв. Нито за секунда не се замислих като го видях и никак не съжалявам за избора си, напротив даже се кефя че си взех един от най-добрите модели на ЛСД на пазара. Имам Сателитна ТВ у нас и мога да кажа че ТВ-то ми е с класа над прехвалените Сони и Панасоник , бие ги абсолютно по всички параметри. Така че не такива глупости от рода Самсунг не ти трябва съм се наслушал достатъчно.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    44
    #20

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Аз също си взех 40А656 през м.Ноември 2008 само че за 1399лв.
    С каква гаранция го купи?Сега видях от сайта на домо,че за поправяните дават гаранция 12мес.,а не 24мес.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #21

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от zumbaiu
    С каква гаранция го купи?Сега видях от сайта на домо,че за поправяните дават гаранция 12мес.,а не 24мес.
    Със стандартна гаранция от 24 месеца.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    509
    #22

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev

    ПП. Лепенката "Refurbished" означава "заводско поправяне . Защо бягате от хубавите български думи, има и друг синоним "Ремонтиране".
    Refurbishing e далеч не само "ремонтиране" (което пък е превод на repair). Refurbishing е "възстановяване до първоначалните заводски параметри/състояние"

    "Ремонтиран автомобил" е едно, "възстановен автомобил" - друго.

  10. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #23

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от Tougi
    Refurbishing e далеч не само "ремонтиране" (което пък е превод на repair). Refurbishing "възстановяване до първоначалните заводски параметри/състояние"

    "Ремонтиран автомобил" е едно, "възстановен автомобил" - друго.
    Абе ти да не си от сервиза на Самсунг ? Или си дилър в К и К ?
    Как го измисли това - "възстановяване до първоначалните заводски параметри/състояние" ?
    Стига сте заблуждавали нормалния купувач с тези "излъскани термини". Това си е "подновявам"!
    Нещо не разбирам защо намесваш автомобилите. В света на автомобилните колекционери е прието да се Възтановяват редки и ценни модели. Този Самсунг не е нито редък нито ценен модел
    Може би след 60-70 години ще стане редък и ценен, но за днес говорим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Покупка на климатик "Panasonic" ?
    От rumen59 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 25
    Последно: 21-07-12, 18:26
  3. "Самсунг" представи пералня с Wi-Fi
    От glowndark във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 20-01-12, 18:18
  4. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе