Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    7
    #1

    Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Става въпрос за т.нар. "рециклирани" (по-точно поправени)модели на Самсунг.Видях, че в Домо има доста от тях.Консултантите не можаха да ми дадат много точни обяснения, какъв е бил проблемът на повечето, но цените са повече от атрактивни.Има ли проблем със закупуването им, т.е. гаранцията мисля че е същата като за "нормални", но как да проверя какъв дефект са имали и доколко няма да имам главоболия после?И въобще, има ли смисъл да спестя някой лев, а после да ми излезе през носа?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,590
    #2

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Въпрос на късмет. Все пак гаранцията е пълна. Мой приятел си взе. Два пъти се разваля. Правеха му козметични ремонти. На третия път му смениха вече направо цяла платка и от тогава няма никакви проблеми.

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Според мен няма въобще смисъл да се инвестира в Самсунг, още повече по-оправен !

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #4

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от alkor_rg
    Става въпрос за т.нар. "рециклирани" (по-точно поправени)модели на Самсунг.Видях, че в Домо има доста от тях.Консултантите не можаха да ми дадат много точни обяснения, какъв е бил проблемът на повечето, но цените са повече от атрактивни.Има ли проблем със закупуването им, т.е. гаранцията мисля че е същата като за "нормални", но как да проверя какъв дефект са имали и доколко няма да имам главоболия после?И въобще, има ли смисъл да спестя някой лев, а после да ми излезе през носа?
    Тествай сериозно и вземай. Вярно че е на късмет работата ама то и какъвто и телевизор да вземеш - все е на късмет. И прехвалените Сонита и Филипсите ако ти е кофти късмета пак дефектират. А ако имаш проблем ще имаш утехата че поне не си се набутал с много пари!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    96
    #5

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Къде мога да намеря такива рециклирани?! В кой магазин? Домо ги чувам за първи път, честно казано, къде в София има и как варират цените на 37-42'' модели?!

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    7
    #6

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от elcos
    Тествай сериозно и вземай. Вярно че е на късмет работата ама то и какъвто и телевизор да вземеш - все е на късмет. И прехвалените Сонита и Филипсите ако ти е кофти късмета пак дефектират. А ако имаш проблем ще имаш утехата че поне не си се набутал с много пари!
    Е, да де, ама са си пари Поне като ще давам, е хубаво да зная дали има смисъл или да не минавам "тънко".Иначе тези, които бяха изложени нямаха никакви външни дефекти.Най-притеснителното беше, че не можаха да ми кажат какво точно не е било в ред.И да - нямало проблем да се подмени при повторен дефект, но си без телевизор за неопределено време.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #7

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от alkor_rg
    но си без телевизор за неопределено време.
    Ако си мислиш че това не важи за другите телевизори много се заблуждаваш!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    96
    #8

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    А онлайн оферти за такива бройки има ли, или трябва да попита изрично човек в Техномаркет за този тип "бройки"?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    89
    #9

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от BenSherman
    Къде мога да намеря такива рециклирани?! В кой магазин? Домо ги чувам за първи път, честно казано, къде в София има и как варират цените на 37-42'' модели?!
    domo са собственост на техномаркет
    магазини http://domo-bg.com/adresi.php

  12. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #10

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    какъвто и самсунг да вземеш - се тая

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,115
    #11

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    лошото е че някои от тях имат проблеми които може като откриеш да е късно .. 1то ХДМИ не работи ,цифровия тунер който не си ползвал 2-3 години се оказва че не работи и т.н.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #12

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Според мен няма въобще смисъл да се инвестира в Самсунг, още повече по-оправен !
    И как стигна до този извод!

  16. Banned
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    509
    #13

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    лошото е че някои от тях имат проблеми които може като откриеш да е късно .. 1то ХДМИ не работи ,цифровия тунер който не си ползвал 2-3 години се оказва че не работи и т.н.
    Лепенката "Refurbished" означава "заводско възстановяване" с всичките му последващи качествени контроли. Няма как да ти го продадат с неработещи изходи или тунер (примерно).

  17. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #14

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev
    И как стигна до този извод!
    Чрез опит, Колега!

    ПП. Лепенката "Refurbished" означава "заводско поправяне . Защо бягате от хубавите български думи, има и друг синоним "Ремонтиране".

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #15

    Re:Има ли смисъл от покупка на "refurbished" Самсунг?

    Имах предвид как стигна до извода за Самсунг ,а не за преправен! Може би си имал такъв или имаш и нещо не е било на ред или ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 17:48
  2. Покупка на климатик "Panasonic" ?
    От rumen59 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 25
    Последно: 21-07-12, 18:26
  3. "Самсунг" представи пералня с Wi-Fi
    От glowndark във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 20-01-12, 18:18
  4. Отговори: 4
    Последно: 16-01-12, 00:07
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 11:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе