Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 170 от 172 ПърваПърва ... 120160168169170171172 ПоследноПоследно
Резултати от 2,536 до 2,550 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #2536

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Mitko_G
    Здравейте!
    Какво е новото в последната версия на софта 3003 . Става дума за тв UE32c6500 . Сегашната версия ми е от април 2010, има ли смисъл да упдеитвам с 3003. Търсих някъде да е описано какво е променено но не намирам никъде .
    Единствено някой от опит може да каже нещо,макар,че в повечето случаи няма да се забележи разлика,освен някоя липса.Ако слагат нещо ново и интересно,няма да е в ъпдейтите,а в новите непродадени TV.Иначе официално никога,никъде не излиза информация,това е политиката на фирмата.Има логика,защото не всеки ъпдейт е успешен,а и понякога са орязани функции,които са интересни за потребителите...
    Когато купих моя TV и аз се интересувах,питах по чужди форуми,писах на Самсунг и накрая стигнах до извода,че това е положението.От всякъде най-разумния съвет беше,ако нямаш проблеми,не ъпдейтвай.
    Не влизам често във форума и не съм чел скоро заглавната страница,но ако този съвет го няма там е добре да се сложи,за да се избегнат подобни въпроси всяка седмица от всеки нов потребител.
    Не винаги по-новото ти гадже е по-хубаво от предишното,нищо,че може да е по-младо,а и не винаги може да опиташ,пък да се върнеш при старото...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    24
    #2537

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря за съвета. Смятам да го послушам . Найстина ако няма проблем по добре да не си го създавам сам . Интересно ми беше какво е новото .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    48
    #2538

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    след дълго умуване купих 40С630.на първо четене доста добре се справя със sd сигнала на булсат но забелязах нещо което ме притесни при отдалечаване от екрана на повече от 3м трапезарията е на около 5м картината избледнява нормално ли е това?и да кажа не съм правил никакви настройки след като го купих ако някой е правил такива да ми пусне някакво линкче ще му бъда благодарен.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2539

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Смятам скоро да си взимам SAMSUNG UE32C6500 за спалнята. Някакви недостатъци има ли които трябва да се вземат изпредвид? С HD филмите през LAN всичко наред ли е?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    43
    #2540

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам Samsung 32B650 ъпдейтвах софтуера до последната излязла версия 3001.1. Бих искал да попитам как да върна на телевизора старата версия 2005.0? Ще съм Ви много благодарен!

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2541

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от cibik
    Единствено някой от опит може да каже нещо,макар,че в повечето случаи няма да се забележи разлика,освен някоя липса.Ако слагат нещо ново и интересно,няма да е в ъпдейтите,а в новите непродадени TV.Иначе официално никога,никъде не излиза информация,това е политиката на фирмата.Има логика,защото не всеки ъпдейт е успешен,а и понякога са орязани функции,които са интересни за потребителите...
    Когато купих моя TV и аз се интересувах,питах по чужди форуми,писах на Самсунг и накрая стигнах до извода,че това е положението.От всякъде най-разумния съвет беше,ако нямаш проблеми,не ъпдейтвай.
    Не влизам често във форума и не съм чел скоро заглавната страница,но ако този съвет го няма там е добре да се сложи,за да се избегнат подобни въпроси всяка седмица от всеки нов потребител.
    Не винаги по-новото ти гадже е по-хубаво от предишното,нищо,че може да е по-младо,а и не винаги може да опиташ,пък да се върнеш при старото...
    Не съм съгласен с теб. Имаше един съфорумник ,който беше намерил информация за промените в ъпдейта/виж назад в темата/. Промените са дребни и трудно забележими от всички потребители. Обикновенно ъпдейтите се правят след оплаквания на клиенти в дадена държава и новият ъпдейт е предназначен за тях-да оправи техните проблеми.
    Работата е там ,че след като се появи нова версия ,всички потребители я качват - а има минимални разлики в стандартите на отделните държави /кабелни и ефирни оператори/ и от там се появяват малки проблеми в работата на телевизора.

    Цитат Първоначално публикувано от saint056a
    Смятам скоро да си взимам SAMSUNG UE32C6500 за спалнята. Някакви недостатъци има ли които трябва да се вземат изпредвид? С HD филмите през LAN всичко наред ли е?
    Модела няма съществени недостатъци.
    Цитат Първоначално публикувано от bentarp
    след дълго умуване купих 40С630.на първо четене доста добре се справя със sd сигнала на булсат но забелязах нещо което ме притесни при отдалечаване от екрана на повече от 3м трапезарията е на около 5м картината избледнява нормално ли е това?и да кажа не съм правил никакви настройки след като го купих ако някой е правил такива да ми пусне някакво линкче ще му бъда благодарен.
    По диагонал ли се отдалечаваш или фронтално ?
    Ако го гледаш , докато се отдалечаваш по диагонал -описаното от теб е нормално. При фронтално отдалечаване ,не би трябвало да има промени в картината.
    Цитат Първоначално публикувано от brisko
    Имам Samsung 32B650 ъпдейтвах софтуера до последната излязла версия 3001.1. Бих искал да попитам как да върна на телевизора старата версия 2005.0? Ще съм Ви много благодарен!
    Не-няма начин за връщане на старата версия. А и за какво ти е ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #2542

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brisko

    Не съм съгласен с теб. Имаше един съфорумник ,който беше намерил информация за промените в ъпдейта/виж назад в темата/. Промените са дребни и трудно забележими от всички потребители. Обикновенно ъпдейтите се правят след оплаквания на клиенти в дадена държава и новият ъпдейт е предназначен за тях-да оправи техните проблеми.
    Вероятно си прав,но тогава би било редно да има информация от сорта:"Ъпдейта е предназначен за еди коя си страна,или еди какви си проблеми,други да не го ползват"
    Ти си отговорил на brisko за връщането..,а аз бях писал по-нагоре:
    "Не винаги по-новото ти гадже е по-хубаво от предишното,нищо,че може да е по-младо,а и не винаги може да опиташ,пък да се върнеш при старото..."

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #2543

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някои производители пишат ,че промените са за определени страни. Ако разгледаш официалните сайтовне на LG , ще видиш че наличната версията /в сайта/ за всяка държава е различна.

    Доколкото си спомням /дано не ме лъже паметта/ бях чел в чужд форум ,че един собственик /на В650/е успял ,след като е променил /major или minor release / цифрите от версията на фирмуера /T-VALDEUC-3001.1/ да качи старата версия която си бил запазил на компа ,но не останал доволен.

    Samsung LE46C750 Teardown
    http://www.fullhd.gr/2008-03-14-21-3...-teardown.html

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #2544

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Някои производители пишат ,че промените са за определени страни. Ако разгледаш официалните сайтовне на LG , ще видиш че наличната версията /в сайта/ за всяка държава е различна.

    Доколкото си спомням /дано не ме лъже паметта/ бях чел в чужд форум ,че един потребител е успял ,след като е променил /major или minor release / цифрите от версията на фирмуера /T-VALDEUC-3001.1/ да качи старата версия която си бил запазил на компа ,но не останал доволен.

    Samsung LE46C750 Teardown
    http://www.fullhd.gr/2008-03-14-21-3...-teardown.html
    Tочно този модел Samsung LE46C750 в Англия се намира за цена 900 лири , тук е над 3000лв.

  12. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2545

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ste1
    Tочно този модел Samsung LE46C750 в Англия се намира за цена 900 лири , тук е над 3000лв.
    Самсунг и LG са световни лидери в количествено измерение на телевизори именно заради баланса ниска цена-качество .Тази тенденция се наблюдава и при корейските автомобили. В целия бял свят Самсунг е относително евтина марка и с бързо падаща цена на новите модели / както са LG у нас/ само в България и някои други от нашта черга страни му слагат нереално високи цени и ги държат дълго време без особена промяна.Това го дължим най-вече на КиК -Техномаркет ,които докато бяха вносители правиха изключително агресивно предлагане и вдигане на имидж, чрез своите продавач-консултанти. На всичкото отгоре слагат пълен турлю гювеч от матрици , които колкото и да са добри, отстъпват на тяхната.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #2546

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ste1
    Tочно този модел Samsung LE46C750 в Англия се намира за цена 900 лири , тук е над 3000лв.
    Не съм гледал скоро,значи цените са паднали...
    Когато взех моя LE46B750 (януари т.г.в Англия) в магазините беше от£1200 до £1500,а онлайн малко по-евтино.Тогава бях споменал,че го взех за £750,защото беше последен дисплей модел на 1000 часа.
    За сега съм много доволен.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #2547

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    SAMSUNG UE-46C9000 в Англия е 3000 паунда= 7000лв. а в К&К 9200лв. - разликата е 30% но няма кой да ти го достави за без пари до БГ освен, ако нямаш приятел да се прибира с кола и да ти свърши работа а по въпроса за относително евтините корейски марки мога да кажа, че Самсунг е малко по-напред с материята от доста известни марки.

  16. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2548

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    .... а по въпроса за относително евтините корейски марки мога да кажа, че Самсунг е малко по-напред с материята от доста известни марки.
    Точно за това става въпрос , че при изравнено и дори при някои модели по-добро качество и показатели корейските марки имат по-конкурентна/ниска/цена в Европа ,което ние в БГ поне от марката Самсунг не го усещаме.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #2549

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    SAMSUNG UE-46C9000 в Англия е 3000 паунда= 7000лв. а в К&К 9200лв. - разликата е 30% но няма кой да ти го достави за без пари до БГ освен, ако нямаш приятел да се прибира с кола и да ти свърши работа ....
    Има бе,има няколко превозвача с бус,които само това им е бизнеса.Срещу £1 do £1.5 на килограм доставят всичко до BG, големите градове,които са им по пътя.Някои пътуват седмично.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    17
    #2550

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    А може ли някой да ми каже всъщност каква е разликата м/у Самсунг UE-55C9000 и UE-55C8000 и дали реално си заслужава почти двойната разлика в цената?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе