Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
280. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    25 8.93%
  • LCD 32"

    72 25.71%
  • LCD 37"

    27 9.64%
  • LCD 40"

    120 42.86%
  • LCD 46"

    31 11.07%
  • LCD 52"

    2 0.71%
  • LCD 55"

    3 1.07%
Страница 2 от 88 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1308

Samsung LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    38
    #16

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    На надстройка на софтуер излиза новата версия 2010/11/04_003003 по-отдолу чрез USB,под него-онлайн,под него с канал и най отдолу актуализиране режим готовност:2ч. по-късно

  2.  
     
  3. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #17

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от emog
    Здравейте,голям проблем качих си най-новият фирмуер 003003,директно от интернет от телевизора но след като се инсталира картината стана по мътна.Знаете ли по какъв начин мога да се върна старият фирмуер 001006.Телевизора е Samsung LE40 C650.Моля за помощ.
    Много странно! Аз също инсталирах новия фърмуер (от официалния сайт) на същия телевизор, но не съм забелязал влошаване на картината. Изобщо никакви проблеми не съм забелязал.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    26
    #18

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    emog ако ти си правил обновяването онлайн а lrn го е правил с USB и няма никакви проблеми спорет мен пробвай да го флашнеш и през USB.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #19

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Какъв ви е зора да обновявате? Или това ни е природно заложено да бараме навсякаде? Като си работи нормалко какъв ви е дерта?

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    4
    #20

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,
    на модел LE46A786 може ли да се качи софт на В-серия? За да може да се гледат филми през USB-то

    Благодаря предварително за инфото.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #21

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от papid4
    Здравейте,
    на модел LE46A786 може ли да се качи софт на В-серия? За да може да се гледат филми през USB-то

    Благодаря предварително за инфото.
    Не! Не се и опитвай да го правиш /имат различни шасита и процесори -ще го блокираш /- телевизора ти няма да плейва филми през USB.

    Цитат Първоначално публикувано от emog
    Здравейте,голям проблем качих си най-новият фирмуер 003003,директно от интернет от телевизора но след като се инсталира картината стана по мътна.Знаете ли по какъв начин мога да се върна старият фирмуер 001006.Телевизора е Samsung LE40 C650.Моля за помощ.
    Цитат Първоначално публикувано от lrn
    Много странно! Аз също инсталирах новия фърмуер (от официалния сайт) на същия телевизор, но не съм забелязал влошаване на картината. Изобщо никакви проблеми не съм забелязал.
    Хайде сега ,двамата да публикувате тук настройките си за картина - за да видим разликата.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #22

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от emog
    Здравейте,голям проблем качих си най-новият фирмуер 003003,директно от интернет от телевизора но след като се инсталира картината стана по мътна.Знаете ли по какъв начин мога да се върна старият фирмуер 001006.Телевизора е Samsung LE40 C650.Моля за помощ.
    A направи ли мастер ресет? Задръж exit за около 20-30 секунди и излиза меню за ресетване на настройките. Това ще ти изтрие всички настройки които си правил, но при качване на нов фърм се препоръчва да се мине през ресет (особенно при такава голяма разлика във версиите).

    Аз също съм с този упдейт и нямам никакви проблеми. Аз го качвам главно заради 3D-то и в последните версии мога да кажа, че вече почти няма проблеми с кростолка. Пък и гледах една доста интересна тема, кадето имаше тестове с различна температура на дисплея и очилата. При заграяване на очилата и дисплея до 24 градуса вече нямаше кростолк Доста интересен тест, но не успявам да го намеря.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #23

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от martinbvbvbv
    "Много ценна информация.Наистина в С серията на самсунг много трудно се четат поради факта ,че субтитрите са малки по големина..Но тъй като не сме много на ти с тези технологии ,ще те помоля как точно става тази цялата процедура.Значи след като свалим субтитрите то файла не може да се отваря за да видим а само пише SRT файл..Ако ми опишеш по подробно как примерно да отворим този файл,как да го прехвърлим на празен уърдовски файл и след като ги направим с главни букви пак как да ги върнем обратно!!Може би ви звуча смешно !Но наистина ще ви помоля подробно да ми опишете и ще съм ви много благодарен!!!"




    По въпроса на колегата alex_: Натискаме десен бутон в/у файла със субтитрите, избираме OPEN WITH и от списъка с програми избираме NOTEPAD. Слад като го отворим маркираме всичко (може и с бърза команда Ctrl+A), копираме всичко (може и с бърза команда Ctrl+C). За Office 2003 и по-стар поставяме субтитрите в празен уърдовски файл и ги маркираме (CTRL+A) отиваме на падащото меню FORMAT и избираме CHANGE CASE и UPPERCASE. След преобразуването поставяме новите субтитри в текстовия файл с името на филма и сме готови. Вместо 3 вече имаме 6 размера за субтитрите. За Office 2007 имаме бутон за CHANGE CASE при бутоните за FONT.
    Много ти благодарим за отговора!!!Направих го и става супер ,надписите определено се четат по лесно въпреки ,че всичко е с главни букви!А само да те попитам ,дали е възможно да се смени шрифта!

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #24

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Този ефект при лед подсфетка при всички модели ли се наблюдава .https://www.youtube.com/watch?v=I5VrlFrsHLQ#

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #25

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Не. Това се среща само при 8-ма LED серия/2010г/-причината е че подсветката е разделена на 8 сектора/2 реда по 4 блока и когато трябва да се осветят надписите в средата на екрана ,светват средните два горни и два долни блока /2,3 и 6,7/.

    1 2 3 4
    5 6 7 8

    Имай в предвид че този ефект се вижда само под ъгъл/по хоризонтала/.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    38
    #26

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте отново,при качване на нов фърм на флашка трябва ли да направя нова папка за exe файла и при инсталиране да изключа ли кабелната и интернета от телевизора


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    24
    #27

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от alex_
    Много ти благодарим за отговора!!!Направих го и става супер ,надписите определено се четат по лесно въпреки ,че всичко е с главни букви!А само да те попитам ,дали е възможно да се смени шрифта!
    За шрифта незнам дали може да се смени.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #28

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, има ли шанс на вградения плеър да тръгне HDDVD 1080p. Дали ще стане със смяна на разширението както за BluRay, или ....?

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #29

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от katlak
    Здравейте, има ли шанс на вградения плеър да тръгне HDDVD 1080p. Дали ще стане със смяна на разширението както за BluRay, или ....?
    Не става. Разликата е голяма и не става само със смяна на разширение. Трябва тотално преконвертиране до mkv, m2ts или нещо, което чете плеъра.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #30

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Не става. Разликата е голяма и не става само със смяна на разширение. Трябва тотално преконвертиране до mkv, m2ts или нещо, което чете плеъра.
    И предполагам качеството на картината ще се влоши при преконвертиране?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 88 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 15:31
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе