Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
280. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    25 8.93%
  • LCD 32"

    72 25.71%
  • LCD 37"

    27 9.64%
  • LCD 40"

    120 42.86%
  • LCD 46"

    31 11.07%
  • LCD 52"

    2 0.71%
  • LCD 55"

    3 1.07%
Страница 3 от 88 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1308

Samsung LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #31

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от katlak
    И предполагам качеството на картината ще се влоши при преконвертиране?
    Би могло и да не се промени изобщо.
    Въпрос на енкодинг е. Дали обаче си заслужава да загубиш няколко дена за да направиш тази операция е друг въпрос. Сигурен ли си, че го няма и на BD излезнало въпросното нещо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #32

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Колеги, дали с дистанционно от плазма Samsung PS42C450 ще мога да управлявам Samsung LE40C650 ? Мога да го купя на много изгодна цена, но няма как да го пробвам преди да го платя.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    34
    #33

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от root666
    Колеги, дали с дистанционно от плазма Samsung PS42C450 ще мога да управлявам Samsung LE40C650 ? Мога да го купя на много изгодна цена, но няма как да го пробвам преди да го платя.
    Става!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #34

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, изправен съм пред дилема. След 10 години вярна служна на CRT Samsung 21" дойде време да помисля за нов. не че се е развалил или прави проблеми. просто реших , че е крайно време да се насладя на HD i BD. прочетох цялата тема , но никъде не видях някакви реални отзиви за модела 40C7000. Насочил съм се към този модел. Може ли малко повече инфо за него. Заслужава ли си да давам толкова пари. В къщи разполагам с конзола PS3, рутер за два HD layr-a и ми омръзна да се търкалят разни кабеляци. Моля за помощ!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #35

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Според мен сложи още 200лева и вземи 40С8000 така и така ще купуваш поне да е по висок клас а и имаш подарък един чифт активни 3D очила.

  7. Junior Member Аватара на stobi
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    101
    #36

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте колеги! Някой маже ли да ми помигне с намирането на нов firmwere за Samsung 933HD. От два дена се ровя из нета но без резултат. Благодаря!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    11
    #37

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, отскоро съм със Sаmsung LE-37C650 и съм неприятно изненадан от следното-много неравномерна подсветка, което се забелязва и при не много тъмни сцени макар в стаята да е светло. Другото което също е доста дразнещо е когато не съм седнал централно с/у телевизора (по-мало от метър вляво или дясно от него), тогава картината започва да сивее и да избледнява. Предишния ми телевизор също беше LCD, но там всичко беше ОК и след толкова суперлативи за С650 очаквах много повече. Искам да попитам това нормално ли е и дали някой от от притежателите на тази серия TV имат такива проблеми?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #38

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    не мисля , че това е отгоер на въпроса ми. Явно ще продължа да търся. И само зараде едните очила още 200 лв ,незнам дали си заслужава. какво повече ми дава c8000 от c7000.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    40
    #39

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    c7000 дали има нещо като второ дистанционно

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #40

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от www_
    не мисля , че това е отгоер на въпроса ми. Явно ще продължа да търся. И само зараде едните очила още 200 лв ,незнам дали си заслужава. какво повече ми дава c8000 от c7000.
    Взимай спокойно C7000,телевизора се справя доста добре с какъвто и да е сигнал,на мен лично цветовете малко не ми допадат,но отклоненията са малки и с правилна калибровка нещата се пооправят.Ако ще се дават 200за някой модел и 3D не е задължително условие може да погледне LG 42LE8500,който е Full LED модел и е съвсем друга бира .При С7000 трябва да внимава когато се взима за равномерността на посветката,забелязва се като струйки с по тъмни места по краищата.
    Цитат Първоначално публикувано от mgan4ev
    c7000 дали има нещо като второ дистанционно
    Само със стандартното дистанционно е в комплекта,второто с двата дисплея е допълнителна опция.В С9000 е в комплекта.

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #41

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!
    Имам Samsung c630 и имам проблем с цифровата телевизия - проблемът ми е следния, на 23ти и 40ти канал хващам тв програмите (на тези канали сигнала е mpeg 4), a на 64ти канал не хващам нищо, като доколкото знам сигнала е mpeg 2.Някой да може да помогне? някой има ли същия проблем?

  14.  
     
  15. lrn
    lrn е офлайн
    Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    183
    #42

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Jasira
    Здравейте, отскоро съм със Sаmsung LE-37C650 и съм неприятно изненадан от следното-много неравномерна подсветка, което се забелязва и при не много тъмни сцени макар в стаята да е светло. Другото което също е доста дразнещо е когато не съм седнал централно с/у телевизора (по-мало от метър вляво или дясно от него), тогава картината започва да сивее и да избледнява. Предишния ми телевизор също беше LCD, но там всичко беше ОК и след толкова суперлативи за С650 очаквах много повече. Искам да попитам това нормално ли е и дали някой от от притежателите на тази серия TV имат такива проблеми?
    Ами според мен не е нормално, макар че аз съм със 40 инчовия вариант.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #43

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Съжалявам , че може би досаждам вече, но съм без изходица. Тръгнах от Сони , после четейки този форум ме запалихте по самсунг , но никой не казва защо един модел е по добър от друг и защо да е с LED подцветка или да не е . Да се хвърлям ли на 3D или да си взема обикновен. Ами аз по-бързо ще си избера кола от колкото телевизор. Не вярвам на консултантите по веригите. Много често , аз знам повече оттях , макар че не ми е работа.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #44

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Дайте отзиви за Samsung LE40C750 3D,има го за 1999лв и 3д очила!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #45

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой може ли да ми даде някакви настройки за Samsung 40c6000 и къде пише с каква матрица е, че го въртях три пъти и не видях никъде / някъде през решетките /.
    Kakва марка твърд диск да си взема 2.5" - 500gb или да е 3.5" - 1tb. със собственно захранване ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 88 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 22:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 15:31
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе