Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 68 от 101 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    5
    #1006

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    То се оказа, че освен църковен брак искат и подпис в общината. Ужас !!! Егати борбата да вържеш едно устройство с друго. Досега имам само частичен успех. Проблема при мен е че рутера и далеч от телевизора, т.е. няма възможност да му пъхам кабела от нета в него, както е описано в първата страница. Засега е това, пускам си филм :D

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1007

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Wildcho
    Здравейте! От няколко седмици следя форума и съм много доволен от обективните мнения. Но от толкова четене ми се замая главата, та утре ми предстой покупка на ТВ. Колебая се между SAMSUNG UE-40EH5000 и SAMSUNG UE-40EH5450, може ли някой да ми обясни защо първия модел е със 70 лв. по - скъп , а е с по малко функции? И дали тези варианти са добри телевизори? Благодаря предварително!
    Честито
    Второто сме го обсъждали многократно за различни модели.
    Крайната цена зависи от това
    - колко бройки са закупени на едро от вносителя / колкото повече толкова по-голяма е търговската отстъпка
    - курса на долара на датата на която е слючена сделката
    - пазарната стратегия на представителстовото

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #1008

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от feikot
    Здравейте,някой може ли да ми каже,моя тв дали може да изкара 5.1 звук през оптичния си изход.Тв-то е Samsung UE37D6510 3D.Мерси
    Може да изкара DTS и DD през оптичния

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    64
    #1009

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoMR
    Може да изкара DTS и DD през оптичния
    Не съм много запознат,видях в нета,че DTS е Digital theatre system,а DD какво е ? И искаш да кажеш,че 5.1 си ги изкарва моя змей.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    41
    #1010

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    2D към 3D конвертора на UE40ES6530S добре се справя с евро 2012

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    13
    #1011

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от A-Rod
    Здр колеги,дойде време и аз да си взема ново TV.И се колебая между няколко модела:
    Samsung UE40D6500
    SAMSUNG UE-40ES6100
    Въобще,ако можете да ми предложите до 1850 лв ще съм ви много благодарен,понеже четох из форума и от писаното разбирам,че новите модели разочароват,от което следва въпроса:
    Да гледам от миналата година модели(ще са по-евтини,ако не друго) ли ?
    Видях,че тоя D6500 не е Full HD 3D но при 40' лошо ли е ?
    Mожеш да получиш най-пълна и точна информация на националния телефон на Центъра за обслужване на клиенти на Самсунг: 070013311. Успех в изобра!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    #1012

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Самсунг стартира свой облачен сервиз Samsung Cloud Gaming / засега само тестово в щатите
    http://www.gameinformer.com/b/news/a...g-service.aspx

    SAMSUNG и Gaikai - Стриим в AAA-качество, игри и видео непосредственно на Samsung Smart ТВ без допълнително оборудване
    http://www.gaikai.com/games/

    http://tv-smart.ru/
    http://www.samsung.com/ru/samsung-tv-apps/vintera.html
    http://fs.ua/

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #1013

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    От доста време(преди нова година когато взех моя 46д6510) не бях ходил по веригите, но вчера се озовах в Техномаркет случайно и реших да видя що за чудо е новата ES серия на Самсунг.Бях тотално разбит от новата 6 та серия на самсунга.Картината с тези матови или полуматови панели е ужасна.Базата за сравнение е достоверна ,защото на всички вървеше едно и също през УСБ стик и ясно се виждаше разликата между ES6xxx и ES7xxxx и 8ма серия.Не знам защо от Самсунг са предпочели тези панели, но независимо,че са Full3D HD по нищо не са по добри от гланцовия панел на Самсунг от миналата година.Дори бих казал ,че са 2 пъти по зле.Така ,че който се е насочил към 6 та серия от новите , или да се насочи към по горната или към друга марка.
    Това естествено е мой съвет като имам база за сравнение и не задължавам никого с него.

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5
    #1014

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, Искъм да попитам на Samsung D6500 може ли да се записва от телевизора на флашка, и ако да бихте ли посочили марката и модела на флашката, на която става понеже пробвах на две и неиска?

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #1015

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    А как точно не иска? Казва "не искам", изписва "не искам точно сега", или изписва нещо друго? И ти как точно му се молиш? С какви 2 флашки го каниш?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #1016

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Изчел съм цялата тема за Самсунг, както и индивидуалните теми за марката, като в момента се интересувам по-специално от Samsung 40EH5450 - мисля че само един пич сподели кратко мнение след като си го купи, а поне още няколко човека му се точеха... С молба, ако някой си го е взел да сподели впечатления, че съм се ориентирал към него и ако има някакви отзиви (добри или лоши), ще съм благодарен да ги чуя... преди да е станало късно... . Отзиви за картината, всичко наред ли е с видеоплеъра, чете ли коректно всички формати/субтитри, някой по-advanced, ако е установил каква е матрицата... всичко би ми било от полза...

    Иначе, точно за този модел май не намерих никакви ревюта (има за 40EH5000 - hristoslav го е постнал), нито клипчета в Youtube ?!? (това даже ме притеснява)... така че ако някой реши да постне някой линкче, също ще съм му благодарен...

    И накрая едно питане към hristoslav, ако прочете поста:

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    LCD МАТРИЦИ/панели/

    Поделението на Samsung - S-LCD произвежда S-PVA , PVA и BTN матрици
    http://en.wikipedia.org/wiki/S-LCD
    http://www.samsung.com/global/busine...oduct/lcd.html

    _________________________________________________
    Как да разберем каква матрица е поставена на телевизора ? /за модели 2011/
    След като в почти всички форуми вече са запознати с разчитането на буквените обозначения на стикера...Самсунг промени изцяло неговото изписване. Например изписаното на стикера залепен отзад както ще видите в новите модели- буквите вече липсват.
    http://www.panelook.com/

    Когато избирате телевизора ,погледнете големият стикер залепен на гърба - трите реда изписани вертикално най-вдясно. Матрицата е обозначена на вторият ред Version No: 01. Модела матрица може да се види и през вентилационните отвори горе вдясно - стикер залепен на видеопанела.
    Правилно ли разбирам, че за 2012 г. Samsung не мога да му разбера матрицата... в смисъл, в примерната снимка не се вижда тази информация (а дали ще видя нещо през решетката отзад.... :rolleyes.... Вчера в Техномаркет, поисках да ми покажат кашон на посочения модел... така и не ми намериха (не искали да се разхождат до склада), но имаха под ръка 32EH5450 и го разгледах - имаше само моделен номер и сериен номер, но май нищо което да идентифицира матрицата... В тази връзка, може ли да се притеснявам от някаква голяма разлика в качеството на Samsung матриците и останалите, описани в поста... ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    10
    #1017

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Да се похваля, че и аз вече съм собственик на es6530

    Никой не ми отговори на въпроса за ES6530, но в крайна сметка отидох до магазина и си го купих (40"). Ще мога да му се насладя чак след седмица, но поне успях да го пусна за проба. Някои неща ми направиха лошо впечатление обаче. Първо активното 3D е ужасно. Просто това трептене е изключително дразнещо и според мен това не е нормално за продължително гледане.
    Още не съм си играл с настройките, но ми направи впечатление, че при движещи се обекти се появяват едни ясно видими пиксели по контурите, сякаш има включено някакво шумопотискане от тези които правят повече шум отколкото да го премахват. По време на мач когато камерата се движи тревата става супер размазана. Всичко това е пробвано със set-top box от тези сребристите примитивните, които имат само SCART букса отзад. Другата седмица ще се обзаведа с CAM и ще се опитам да го настроя като хората.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #1018

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнени

    Van Basten, аз от два дни съм с нов ТВ- Samsung UE-32EH5450, и през сервизното меню му снимах данните,които прилагам като снимка тук. Предполагам, че и за 40" ТВ данните ще са същите. От снимката и аз не разбрах каква е матрицата, но и не съм навътре в нещата, така че, който знае да подскаже. [img width=800 height=600]http://picbg.net/u/15635/9794/648336.jpg[/img]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    41
    #1019

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от alex_no1
    Да се похваля, че и аз вече съм собственик на es6530
    Не е много за хвалене,ще видиш каква подсветка има

  18. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    3
    #1020

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте! Вчера си закупих UЕ40EH5450, но тъй като това ми е първия такъв телевизор (до преди ползвах само настолния TFT монитор) и няма как да дам обективно мнение дали телевизора си заслужава. Но мога да кажа, че картината е супер, нищо че съм на SD сигнал от мсат. Черното си е черно за мен, по запознатите сигурно може да му намерят и косури, но за мен това ТВ си заслужава. Лаптопа ми е един 10" Аcer и през HDMI филмите с *mkv разширение си вървят безброблемно и гладко. Плеъра на телевизора пуска всички за мен известни формати. Това е , което мога да кажа, ако имате въпроси питайте ще се опитам да отговоря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 68 от 101 ПърваПърва ... 1858666768697078 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе