Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 107 от 107 ПърваПърва ... 5797105106107
Резултати от 1,591 до 1,600 от общо 1600

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #1591

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от georgimv Виж публикацията
    да попитам при моя модел F6400 IR Extender Cable играе ли роля и ако играе къде в менюто са настройките за него защото не мога да ги намеря
    В настройките за универсално дистанционно. С него аз управлявам приемника на булсатком.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    3
    #1592

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,мисля да взема Samsung 55F8000 за 4300лв,това ли е най доброто за тази цена и искам да попитам дали с този модел мога да направя връзка с IPhone и IPad? Благодаря Ви.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #1593

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo Виж публикацията
    В настройките за универсално дистанционно. С него аз управлявам приемника на булсатком.
    В менюто нямам такива настройки

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    1
    #1594

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Добър ден,
    извинете ме ако въпроса е коментиран в предишен момент, но не го намерих. Става въпрос за стартиране на нов акаунт на телевизор Самсунг 32F4500AW.
    При стартиране на Facebook акаунт собственика на компютъра няма такъв и е използван акаунт на друг човек за показно как се прави. В последствие на собственика на телевизора е направен Самсунг акаунт и фейсбук акаунт. Проблема е, че при стартирането на Фейсбук приложението тръгва акаунта, плозван за показно. Акаунта на собственика излиза като default във браузъра, но не и в приложението. Опитах да деинсталирам приложението Facebook и да го исталирам от начало, при което автоматично стартира отново акаунта, ползван за показно но не и този на собственика. Можете ли да ми помогнете да направя приложението Фейсбук да се стартира с акаунта на собственика. Мерси предварително!

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1595

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравей. Влизаш в Настройки-Функции Smart - Акаунт за Samsung - Премахване на акаунти от ТВ и от там премахваш сегашния акаунт на Facebook. После стартираш приложението и въвеждаш новия акаунт.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #1596

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    някой знае ли как става инсталирането на няколко приложения без да се трият старите инсталирани чрез TheDark SmartTV Media Server

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #1597

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от georgimv Виж публикацията
    някой знае ли как става инсталирането на няколко приложения без да се трият старите инсталирани чрез TheDark SmartTV Media Server
    ВИНАГИ,когато искаш да инсталираш ЕДНО или НЯКОЛКО нови приложения се инсталира целият пакет от новите и старите приложения,които трябва да се намират в компютъра,където е инсталиран сървъра ,в "Моите документи"---"SmartTV SharedWidgets" .Слагаш всичко ново в тази папка,пускаш сървъра на компа и инсталираш от менюто в Смарт хъба.Ако има някое приложение,което е несъвместимо,инсталацията спира и изписва грешка.Затова трябва да се следи на екрана на телевизора как протича инсталацията и ако спира,кога и при кое приложение го прави.Съответно това приложение се маха от папката и се пробва отново.

  10. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #1598

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от georgimv Виж публикацията
    В менюто нямам такива настройки
    Меню - Система - Диспечер у-ва - Настройка Универсално дистанционно
    При мен е там. Не знам за твоя модел. А също така трябва да имаш e-manual там може да прочетеш кое как става.
    Този пост е редактиран от BaHko_goTuHoTo; 30-11-13 в 21:17.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    6
    #1599

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой има ли представа как да се пусне HBOGO на Samsung (F6400)?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1600

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Поради натрупване на над 100 страници затварям тази тема и отварям нова

    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...D1%82-6-a.html

    Неполучилите отговор тук, могат да зададат въпроса си в новата тема.

    Извинявам се на всички участници за неудобството.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 107 от 107 ПърваПърва ... 5797105106107

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 19:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 19:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 12:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 16:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 16:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе