Страница 3 от 88 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,433
    #31

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от theevilone Виж публикацията
    А за българската версия на HBOGO има ли някакво решение защото те имат app за андроид, има и телевизори на другите марки, които поддържат българското HBOGO и е кофти, че точно на Samsung не може да се подкара...
    Често задавани въпроси

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #32

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    никой ли не може да ми каже как да си върна телевизора към начални настройки
    търсих във нета ама май никой не се е сблъсквал с този проблем

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #33

    Re: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Извинявам се за тъпия въпрос на който сигурно е отговаряно много пъти, но искам да попитам дали Самсунг си имат програма и да мога да гледам филмите от лаптопа на телевизора ?
    Или ще трябва да слагам PS3 Media Server или руската такава опция .
    Благодаря ви и още един път се извинявам за навярно тъпия въпрос

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #34

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Трябва да изтеглиш програмата Samsung Link. Чрез нея шерваш папката с филмите на лаптопа и от ТВ-то ги гледаш.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #35

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте, планирам покупка на Samsung 55F6670 с цена 2800лв. Насочил съм се към него, тъй като от това което прочетох е най-добър в този ценови диапазон, като алтернативи раглеждах : Sony 55W805 и PANASONIC TX-L55ET60E. И Sony(проблеми с черното, матрицата е на LG) и PANASONIC(проблеми с черното). Доколото разбирам за Samsung F6670 има дефекти като по-тъмни петна в ъглите. Дали някой има F6670 и доволен ли е ? И има ли по-добро в този ценови диапазон. Благодаря!
    Този пост е редактиран от maddog9; 03-12-13 в 10:09.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #36

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    стана дума за Samsung Link, аз все още ползвам AllShare... каква е разликата между двете и коя е по-добра...?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,433
    #37

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/


  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #38

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Samsung 55F8000 е много добър избор

    - - - - - - - - - -

    Инсталира ли си приложението? Би трябвало да тръгне ако не преинсталирай отново.

    - - - - - - - - - -

    Занеси го на сервиз, може дисплеят да е дефектен, нека го погледнат.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #39

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    аз имам проблем със samsung link
    когато искам да пусна програмата ми спира интернета в мрежата
    нещо до настройки ли е какво е незнам, но при мен е така!

  12. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #40

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от georgimv Виж публикацията
    никой ли не може да ми каже как да си върна телевизора към начални настройки
    търсих във нета ама май никой не се е сблъсквал с този проблем
    Меню - Поддръжка - Самодиагностика - Нулиране

    Цитат Първоначално публикувано от maddog9 Виж публикацията
    Здравейте, планирам покупка на Samsung 55F6670 с цена 2800лв. Насочил съм се към него, тъй като от това което прочетох е най-добър в този ценови диапазон, като алтернативи раглеждах : Sony 55W805 и PANASONIC TX-L55ET60E. И Sony(проблеми с черното, матрицата е на LG) и PANASONIC(проблеми с черното). Доколото разбирам за Samsung F6670 има дефекти като по-тъмни петна в ъглите. Дали някой има F6670 и доволен ли е ? И има ли по-добро в този ценови диапазон. Благодаря!
    Аз съм с 50-ка до сега не съм забелязал такива петна. Всичко е много готино ама ако имаше и камера. Много скъпи аксесоарите.
    Този пост е редактиран от BaHko_goTuHoTo; 03-12-13 в 22:31.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #41

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo Виж публикацията
    Меню - Поддръжка - Самодиагностика - Нулиране
    приятел по-назад съм писал ,бе опцията я има но е в по-светъл цвят и като ида на нея ми пише че не е налична

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #42

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от maddog9 Виж публикацията
    Доколото разбирам за Samsung F6670 има дефекти като по-тъмни петна в ъглите.
    Да,забелязват се тези петна ама много трудно .

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #43

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от лисо Виж публикацията
    Да,забелязват се тези петна ама много трудно .
    Тука тотално ме изгубихте за самсунга, тъкмо се бях навил.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #44

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Дефектите не се отнасят за марката и модела на телевизора , а за съответната бройка. Може да ги има на всеки телевизор от всяка марка. Гледаш и преценяваш на място за съответната бройка.

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    2
    #45

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравеите. От една седмица станах горд притежател на Samsung eu40f6670. Потърсихвъв форума нещо за него но не намерих. Искам повече информация за него и дали ми е добър избора за цена 500£. Това ми е първият такъв телевизор и малко го гледам с неразбиране, но ще се разверем надявам се след като го блокирам няколко пъти :-)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 88 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе