Страница 87 от 88 ПърваПърва ... 377785868788 ПоследноПоследно
Резултати от 1,291 до 1,305 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #1291

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    На Samsung 55H6400 ми се появи на екрана малко сиво петно с диаметър 15 мм, което се вижда само на бял фон, от какво може да е и как може да се оправи?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    28
    #1292

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте на всички,
    искам да споделя нещо може би интересно при покупката на моят нов 3D smart телевизор Samsung UE-40H6400.
    Вчера бях се запътил да купувам един такъв телевизор (преди това се бях насочил към Панасоник 40AS650E, но се отказах) към Технополис в София, но се оказа, че в цяла София (даже и във Враца звънях) имаше наличен само един мострен такъв телевизор в The Mall. Вече обезкуражен от тези обстоятелства реших да мина през Техномаркет-а на Цариградско шосе и се оказа, че има налични няколко бройки. Явно модела е доста търсен и останалите количества са се изчерпали, като даже мострата в Технополис- а в Младост беше запазена. Като изчетох доста неща за този модел, останах с впечатлението, че модела е добър и това наклони нещата към този мой избор.
    Весело посрещане на Новата 2015г. година.

  4. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #1293

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от legaltk Виж публикацията
    +1 за ES6100 с нет 50 Mbps /неоптичен/
    Рядко накъсва картината при някои HD-канали.
    Скоро ще сменям нета с нещо по-добро.
    И аз съм с ES6100 с нет 20Mbps оптичен и не тръгват стой ми черен екран.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #1294

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте, от вчера съм горд собственик на SAMSUNG UE-48H6200 3D, радостта ми обаче беше помрачена доста бързо.
    Абонат съм на мегалан, телевизора е свързван с приемника посредством HDMI кабел, и на HD каналите се наблюдава насичане. До вчера бях с 32 инча и не е имало проблеми. Ще съм много благодарен на някой друг съвет.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #1295

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    да ми е честит новия samsung ue48h6400,чудно телевизорче.Живи и здрави целия форум и благодаря за помоща ,весело изкарване на празниците

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1296

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от root666 Виж публикацията
    На Samsung 55H6400 ми се появи на екрана малко сиво петно с диаметър 15 мм, което се вижда само на бял фон, от какво може да е и как може да се оправи?
    Къде на екрана ес намира това петънце? Снимка?


    Цитат Първоначално публикувано от vandu Виж публикацията
    Здравейте, от вчера съм горд собственик на SAMSUNG UE-48H6200 3D, радостта ми обаче беше помрачена доста бързо.
    Абонат съм на мегалан, телевизора е свързван с приемника посредством HDMI кабел, и на HD каналите се наблюдава насичане. До вчера бях с 32 инча и не е имало проблеми. Ще съм много благодарен на някой друг съвет.
    На всички програми ли го има това насичане? Пробва ли с подмяна на кабела?

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    да ми е честит новия samsung ue48h6400,чудно телевизорче.Живи и здрави целия форум и благодаря за помоща ,весело изкарване на празниците
    Честито и да го полееш със съседката

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    127
    #1297

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Оказа се че проблема е от мегалан, но излезе един друг проблем.
    Докато ги чакам да ми оправят нета и кабелната реших да пусна нещо от флашката и се оказа че има проблем със субтитрите, не излизат на кирилица, а на "шлякавица". Търсих в настроки ама нищо

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    60
    #1298

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    пускаш филма, натискаш туулс и после субтитлес, там имаш енкодинг даваш кирилик

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    11
    #1299

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,
    Имам проблем с Тв SAMSUNG 48H6670.Абонат съм на кабелна телевизия BLIZOO имам карта и ка-модул, но телевизора разпознава кодираните канали само на основния тунер.Втория тунер не разпознава кодираните програми.Някой има решение на този казус?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1300

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    ...Имам модел с двойни тунери(2 x DVB-T/T2/C/S2) но не мога да гледам(или да гледам и записвам едновременно две различни платени канала) едновремнно две еднакви платени програми...
    Може да гледате един платен канал и един безплатен или два безплатни канала. Причината е само в единственият слот за модул и карта в телевизора...

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #1301

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Къде на екрана ес намира това петънце? Снимка?
    На снимка няма да се види, то е на една трета по диагонала от левия долен ъгъл нагоре. Сега като погледнах отзад, там влиза захранващия кабел, може би там е захранващия блок. Петънцето е като сянка около 15 мм, и се вижда само при движение на цялата картина когато фона е бял или сив.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #1302

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте,

    Вчера тръгнахме да купуваме за брат ми един Samsung 40H6200, който избрах на база проучване online.

    Хвърлиш малко тестове на флашката + 2 филма с DTS и директно поисках да ми докарат бройка.
    В момента ползвам Samsung 40EH5450 (който вече е модел на 3 години) и съм изхключително доволен от плеъра и бях убеден че по-нов модел, при това от 6-а серия ще бъде идеален, но за всеки случай реших да го тествам.

    За голяма моя изненада, плеъра заби.... 1-2 по-малки файла ги подкара, но като пуснах файлове от по 6-8 GB и забиваше.

    С момчето от Техномаркет отидохме до мострения телевизор - и там същата работа. След това тествахме пак на няколко 40-ки от 6-а серия (40H6400 и 40H6500) и при тях същата работа.

    От техното надойдоха още 2 специалиста и естествено веднага ми обвиниха флашката, че е развалена....

    Прибрах се вкъщи и веднага пуснах флашката на старата щайга (40EH5450) и си файловете си тръгнаха безпроблемно и плейваха гладко (+ превъртане напред и назад и т.н.).

    Днес ще ходя пак в магазина, "въоръжен" с други флашки.... но все пак предположения какъв може да е проблема ?

    Някаква идея защо не успях да подкарам плеъра на 6-а серия ? Абсурд е вкъщи да върви, а в магазина на новите 6-и серии да не тръгва ?!?

    Благодаря предварително !
    Този пост е редактиран от Van Basten; 30-12-14 в 09:48.

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1303

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Залагам на смотан фирмуер. Лошото е, че в магазина няма да искат да го ъпдейтнат.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #1304

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Залагам на смотан фирмуер. Лошото е, че в магазина няма да искат да го ъпдейтнат.
    Хм, възможно ли е да е цялата 6-а серия ?

    В първия момент си помислих това, но все пак за толкова време сигурно форумите щяха да са заринати с оплаквания.... едва ли съм този, които открива проблема....

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1305

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

    Всичко е възможно. Нормално като си го приберат по домовете и го включат към домашната мрежа, телевизора да се самоъпдейтне (или да каже, че има ъпдейт и да поиска да го валидира). Просто изказвам логично предположение.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе