Страница 19 от 75 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно
Резултати от 271 до 285 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #271

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    От 2 дни е така . Навярно проблем със сървъра на Самсунг. Поне на 3 места съм забелязал това.

    п.п. вижда рутера, но не вижда нищо нататък.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    91
    #272

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Ясно. Да не го мъча повече поне.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    8
    #273

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    И при мен е така samsung 40es6100

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #274

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Всъщност при F , H сериите - интернета работи . Засегнати са само D, ES, EH .

    - - - - - - - - - -

    Навярно ще има ново фирмваре от Гнусмас...
    Този пост е редактиран от dimon; 25-02-15 в 20:48.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #275

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Току що качих 2602, не забелязвам никакви промени.
    Гледам, че версията в сайта е 2602.2, която е пусната на 17.02. Телевизорът е ъпдейтнат още при покупката (на 11.02) и показва, че съм с 2602. Като дам да провери за ъпдейт не намира (автоматичният е изключен, така че не знам как би се ъпдейтнал без да знам), пробвах и с флашка, пак не става... Показва ли се при вас 2602.2 или само 2602?

  7. 182
    182 е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    6
    #276

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от diss Виж публикацията
    Здравейте, имам телевизор Samsung UE40EH5450. Вързах го с лан кабел към рутера. Връзва се към рутера без проблем, но няма интернет. Изписва: Настр. на мрежата са направени, но няма връзка с интернет. Свържете се с интернет доставчика. Интернет има, на лаптопа и компа. Кабела е наред пробвах го към лаптопа. Някакви идеи?
    И при мен е същото, със същия тв. По принцип е с донгъл и първо помислих, че проблемът е от него. Слагах му кабел, ресетвах рутер, изключвах, включвах. Даже вече мислех, че е за ремонт. Добре че видях поста ти. Много е дразнещо, дано се оправи по-бързо. Поне AllShare си работи засега.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #277

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    При мен проблемът с потъмняващата сама картина не се е оправил от самосебе си. Не съм очаквал това да се случи де. Вие бихте ли предприели нещо на мое място?
    Телевизорът е 40Н6500. Става въпрос за картина на Стандартна. Задавам с Ок, променя картината и след 10 секунди започва да потъмнява. След 30 секунди картината се "стъмва" и ако не е пълна тъмнина няма да се вижда нищо. Гледам на Филм. Както сте забелязали, на Филм изсветлява картината (американците много обичат да си снимат филмите в тъмницата) и тя изглежда някак мътна. На Естествен нещо му липсва. На дневна светлина не се вижда много добре. Стандартна ме устройва, ама пък потъмнява сама. Как да постъпя? Всичко друго работи.
    Клипове HD от youtube и "флашка" се виждат прекрасно.
    А, това КВК (картина в картината) пише, че не е активно или функцията е недостъпна. Не знам точно какво пише. Или се активира от някое меню, което не знам къде е, или не работи.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #278

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Телевизора ти мисля е за сервиз, жалко че имаш проблем с такъв добър модел.

  11. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #279

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    А еко сензорът ти изключен ли е?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #280

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Да, правилно - провери. Това е една от функциите, която трябва да се изключена за да не се мъчи винаги да ти променя картината към тъмно спрямо околната светлина.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #281

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Изключен е ЕКО режима. Първата вечер (купих го на 13 януари т.г.) ми го направи и след това прочетох в инструкциите за този ЕКО режим. Реших че е от него и след работа проверих - беше изключен. Иначе пък подсветка, екстри и всичко друго е добре. Всичко изпълнява много бързо. Сервиз ще рече София ли? Живея на 160 км от табелата на София ... Или да го настроя на Естествен по настройките от Стандартна, но в случай че може да ги помни. Съмнява ме. Иначе защо са отделните видове картина.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #282

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Изключи го от контакта за 30 мин. и виж какво става. Проблема е някъде в контрола на подсветката, а не в опциите на менюто. Колко стъмва, имали задържане в това положение, връща ли се към по-светло, при какъв сигнал става (вътрешен тунер, външен източник - HDMI) някакви видими промени в общата светимост по време на гледане забелязваш ли?

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    1
    #283

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    По темата за липсата на интернет за някои от сериите на Samsung разговарях с представител Help Desk. Обяснено ми беше, че случая е в следствие на пренастройка на сървърите на компанията. Крайният срок за решаване на проблема е петък следобед. И така споко работи се по въпроса!
    hristoslav2 одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #284

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    .... Колко стъмва, имали задържане в това положение, връща ли се към по-светло, при какъв сигнал става (вътрешен тунер, външен източник - HDMI) някакви видими промени в общата светимост по време на гледане забелязваш ли?
    Това го направи още с първото минаване на Стандартна картина. Завъртях се за малко с гръб, отдалечих се на 6 метра да видя виждам ли субовете на ... някакъв филм даваха по някаква програма... и гледам образът едва-едва се вижда. Смених на Динамичен и върнах на Стандартна. Този път се загледах и видях как постепенно потъмнява сам. Пак влязох в Настройки-Картина и погледнах числата - седят си същите. Минах на Филм - добре. Върнах Стандартна - пак потъмнява. Първите дни гледах на Естествен, но после минах на Филм, защото някаква настройка не работеше на Естествен. После ми хареса и така го ставих. Снощи пробвах пак и беше същата работа.
    Токът спря завчера на два пъти. Повече от 30 мин нямаше ток. Аз му извадих щепсела да не е дойдат 300 волта изневиделица. Качих му този новия ъпдейт. Не се връща към по-светло, като правя уговорката че повече от 2-3 минути не съм го държал. Не се вижда почти нищо. Само нощем без лампи може да се гледа. Гледам през приемник, даден от нашата кабелна телевизия (една местна градска с околните нас. места) с кабел с два SCART накрайника. Този приемник е с дистанционно и има изход само за SCART. Имаме и на Виваком пак с приемник, но вече с чиния. Знаете ги чиниите им. Вивакомския приемник има и HDMI, само че ми е в къщата - на разстояние към 25-30 метра и там не съм носил телевизора. В кухненския бокс гледаме новия ТВ. Имаме безжичен рутер на виваком и самия телевизор е така разположен, че нито му блести в екрана, нито нещо се отразява в него и се вижда чудесно от цялото помещение.
    Мислех да снимам видео клип, но едно че не знам какво ще излезе като кадри и второ - това ще е може би най-скучното гледано от вас клипче през годината...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #285

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Да разбираме ли, че проблема е само когато гледаш през SCART входа?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 19 от 75 ПърваПърва ... 917181920212969 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе