Страница 4 от 75 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #46

    Отговор: Samsung TV 2015

    И мен това ме интересува. При Самсунга не съм намерил начин автоматично да се добавят новите канали. Ако пусна да се сканира всичко се разбърква и трябва да редя каналите от начало. Ако сканирам само честотата ръчно пак ги разбърква. Много е неудобно така и много тъпо са го измислили.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    58
    #47

    Отговор: Samsung TV 2015

    Пичове, един бърз въпрос. Кьто натисна бутон INFO на обикновенното дистанц. се показва в долния деен ъгъл едно като кръгче и пише LCD TV, а в средата има индикация за заряд на батерия. От два дена ми пада по една чертичка и вече не останаха. Някой знае ли за коя батерия става дума, защото в книжката нищо не намирам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    58
    #48

    Отговор: Samsung TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Kill-op Виж публикацията
    Пичове, един бърз въпрос. Кьто натисна бутон INFO на обикновенното дистанц. се показва в долния деен ъгъл едно като кръгче и пише LCD TV, а в средата има индикация за заряд на батерия. От два дена ми пада по една чертичка и вече не останаха. Някой знае ли за коя батерия става дума, защото в книжката нищо не намирам.
    Това не е батерия,а образно казано показва колко вата консумира ТВ. словжи го на режим Динамичен да видиш как ще ти се вдигне ,,батерията,,!
    hristoslav2 одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #49

    Отговор: Samsung TV 2015


  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    6
    #50

    Отговор: Samsung TV 2015

    Здравейте, някой дали ползва HBO GO ? С 48H8000 съм и не ми излизат субовете на някои сериали, конкретно на "Хирургът". На компютъра си ги има. С последния фърмуер е ТВ-то.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #51

    Отговор: Samsung TV 2015

    За H6670 има нов ъпдейт -2134, някой има ли представа дали има нещо ново?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #52

    Отговор: Samsung TV 2015

    От 24 часа съм с нов телевизор самсунг UE40Н6500. Досега забелязах само един проблем, но не съм опитвал кой знае какво. Гледаме телевизия от местната кабелна и днес остана време да си поиграя с ютуб. Нали е за гледане и за това се ползва. Проблемът е следният - когато настроя на стандартна картина (измежду динамичен, стандартeн естествен, филм) и изляза от менюто, в следващите секунди образът потъмнява постепенно и става едва видим. В момента е на "естествен". Промених малко числата за отделните настройки, но не помня как ги оставих снощи и дали сега са същите.
    Първо помислих че е включен ЕСО режима. Цъкнах info, показа се "батерията", на която показателят едвам отлепваше от дъното. Изгасих лампите, светнах нощната и легнах да зяпам. Въобще не ми дразнеше очите. Викам оппаа, хванах те. Намерих го къде е това ЕСО, обаче пише "изкл.".
    Не съм пробвал нито флашки, нито 3Д, нито нищо. Мрежата ми я намери, блутуута работи, телефонът се свърза с него
    Този пост е редактиран от andy_forresite; 14-01-15 в 19:47.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #53

    Отговор: Samsung TV 2015

    След качването на нов софтуер на Samsung UE65HU8500 ми отказва да работят някои от копчетата на дистанционното , след изключване от дистанционното и пускане всичко се нормализира . Това го прави през няколко дни с смарт дистанционното . Какъв може да е проблема? Трябва ли да направя резет на телевизора ?
    Този пост е редактиран от ste1; 14-01-15 в 20:51.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #54

    Отговор: Samsung TV 2015

    Може да е ламерско и безсмислено, но бих опитал със сваляне на батериите, изчакване известно време, поставяне обратно и да му направя pairing принудително без да съм пробвал дали работи преди това. Едно от копчетата се задържаше за 3 или 5 секунди. Четох го някъде това за смарт дистанционното ако не се разпознава от телевизора да се задържи това копче. Не става въпрос да не работят отделни копчета, а въобще да не работи. Само че е за Н6400-6500. Твоят е горна серия и може да се прави по друг начин.

    Хм, това с потъмняването на екрана в момента не го прави. Сложих го на "филм" и ръчнах тук-там из настройките на картината. Струва ми се малко размазано, ама не знам как трябва да бъде. Гледам снукър по евроспорт интернешънъл. Нямам идея HD ли е, SD ли е... Хайде и да го похваля веднъж. Звукът е по-добър отколкото си мислех. Избрал съм "филм" и на звука. Усети се разлика и така го оставих.

  12. gmg
    gmg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    11
    #55

    Отговор: Samsung TV 2015

    Здравейте, Преди няколко часа си купих Samsung UE46H7000SL. В магазина (ЗОРА, кв. Хаджи Димитър) всичко беше ОК! Но когато се опитах да го пусна в къщи - ужас! Няколко вертикални светещи или направо тъмни ленти и нищо друго - даже не може да се чете менюто ... Не знам какво да правя! Изобщо има ли някакъв изход от това положение, защото телевизорът спада към висок клас и аз съм невероятно изненадан от това което се получи. Имам ли право да го върна и да си получа парите? Или трябва да тръгна по сервизите ... Все пак кой от познатите сервизи би се отнесъл най-добре с такъв проблем?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #56

    Отговор: Samsung TV 2015

    Как го пренася телевизора - легнал или прав?

  14.  
     
  15. gmg
    gmg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    11
    #57

    Отговор: Samsung TV 2015

    Във вертикално положение, така, както е означено със стрелките на кутията.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #58

    Отговор: Samsung TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от gmg Виж публикацията
    Във вертикално положение, така, както е означено със стрелките на кутията.
    Връщай го утре в магазина и искай замяна.

  17. gmg
    gmg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    11
    #59

    Отговор: Samsung TV 2015

    То това е ясно, но няма друг в цялата им верига - само мострени образци. Те този ми го "пребазираха" от магазина им на Околовръсното до Хаджи Димитър. Ама като го тествах всичко си му беше ОК! Ако са го разтръскали по пътя, то как ще се намести? А аз го "возих" на задната седалка в колата.

    - - - - - - - - - -

    Не мога да си представя, че тези телевизори са сглобявани така, че да се разместват лентовите им кабели толкова лесно...

    - - - - - - - - - -

    В нета видях един клип дето такива "полоси" се оправяха през сервизното меню - аме изобщо не смятам да се пробвам.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #60

    Отговор: Samsung TV 2015

    Ще се "намести" със смяна на панела...което в случая не е приемливо за телевизор, купен преди часове. Да ти върнат парите.
    Не се знае дали преди това не е бил "пребазиран" в сервиз...и после да са те пре....
    Предполагам, че няма да имаш проблем с връщането.
    Този пост е редактиран от pilot; 15-01-15 в 00:15.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 75 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе