Страница 61 от 75 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #901

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Жоро Тодоров одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на legaltk
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    436
    #902

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Да, това леко размазване е твърде видимо и с просто око за машина от такъв висок клас.
    Много съм учуден ...
    ........, но така става като започнаха да правят ТВ на компютри.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #903

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Нищо лично, но от същия клас що нищо не е замазано и с перфектна яснота при моделите на Philips, Sony и Panasonic?
    Преди време споменах, че напоследък при Samsung забелязвам супер неадекватно отношение при новото им производство. Все едно някой се опитва да фалира марката. Дано само ми се струва!

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    3
    #904

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Много ви благодаря за бързият отговор. Днес имах възможността да ги видя и разгледам... И въпреки, че Самсунг-а има страхотни характеристики и е изключително красив, при вида на Сони-то разбрах, че това е моят ТВ След това успях да го разгледам по-обстойно и се убедих, че направих правилният избор... Или поне на това се надявам Поздрави!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #905

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Жоро Тодоров
    Честито и дълго да му се радваш
    Като контраст и яснота-острота на картината, Сонито е по-добрият вариант. Заводските настройки на картината във филмов режим при сонито са с една идея по-добри. Като колориметрия са много близо- с една-две идеи превес за Самсунга..
    Като процесинг - обработка на сигнала Самсунга превъзхожда Сонито. Уплавняването на картината - пак самсунга има лек превес, а при сонито яркостта спада заради използването на мигаща подсветка. Андроид ОС при Сони все още има някои бъгове за оправяне но до края на годината с ъпдейти ще оправят повечето от тях.

  7. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #906

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    И аз съм на мнение че самсунг в бг не са това което трябва да е .Новия ъпдейт 2770 влошава качеството на картината.За жалост продължават да надграждат в отрицателна посока.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    3
    #907

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Много благодаря, hristoslav2! Искрено се надявам на това Поздрави!

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Жоро Тодоров
    Честито и дълго да му се радваш
    Като контраст и яснота-острота на картината, Сонито е по-добрият вариант. Заводските настройки на картината във филмов режим при сонито са с една идея по-добри. Като колориметрия са много близо- с една-две идеи превес за Самсунга..
    Като процесинг - обработка на сигнала Самсунга превъзхожда Сонито. Уплавняването на картината - пак самсунга има лек превес, а при сонито яркостта спада заради използването на мигаща подсветка. Андроид ОС при Сони все още има някои бъгове за оправяне но до края на годината с ъпдейти ще оправят повечето от тях.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #908

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от zieek Виж публикацията
    Има ли вече отзиви от новия ъпдейт 2770 за Н6500 ,H6400?
    Промяна на менюто при старт забелязах. По бързо стартиране на всички менюта като цяло .... преди имаше лаг между натискането на бутона и изобразяването на екрана. Промяна в качеството на картината не съм забелязал, но аз гледам главно ТВ при нямам много HD канали. През HDMI ще проверя тия дни като имам възможност да пусна някой филм.

  11. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #909

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Аз не виждам промяна в картината на 48н6400

  12. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #910

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    На HD канали картината е хубава с новия ъпдейт.
    На SD канали картината пак е отврат. Толкова е замазана, че изобщо не става за гледане. Тъпите самсунги са най-големите боклуци, които съм виждал.
    Щом китайски тунер за 60 лева вади сто пъти по-хубава и ясна картина от прехвалените самсунги за хиляди левове.
    В къщи имам един малък нонейм телевизор, подарък, с TN матрица и той вади по-хубава и по-ясна картина от тъпите самсунги.
    Самсунг са абсолютни некадърници, тръгнали телевизори да ми правят.
    Според мен само масирано оплакване на потребителите в сервизния им център би имало ефект.
    Иначе изобщо няма да си оправят картината и така ще си остане замазана.
    Това е вече 4-ти ъпдейт при който на SD каналите картината е гадна. Те изобщо не си дават зор да я оправят.

  13. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #911

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Абсолютно съм съгласен с Джак .Нивото на самсунг падна много ниско.Повече стока с марка Самсунг-НИКОГА
    karambam одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    5
    #912

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Ползвам UE48H8000 вече почти година и мога да кажа, че с всеки нов ъпдейт, нещата се подобряват.
    В новия софтуер 1270 забелязвам, че е променена началната функция на Smart Hub-а. Сравних в интернета, визуално са го направили едно към едно с 2015 моделите, които ползват Tizen OS. Въпреки това, старата визия повече ми харесваше.

    Имам и LG 50LF652V webOS 2.0 модел и мога да кажа, че Samsung- а във всяко отношение е по-добър.
    Уникално бърз, картината е перфектна (сравнявал съм доста телевизори досега), game платформата има Asphalt 8, Need For Speed Most Wanted и доста други интересни заглавия (другите могат да сънуват такива игри).

    Bulsatcom Fusion си работи без никакви проблеми, Smart IPTV работи страхотно!
    PIP работи страхотно, камерата е супер и за скайп и за заснемане на клипове и снимки, Smart Interaction: hands on си работи супер.

    Виждам, че доста плюете Samsung, ами то е ясно, защо ползвате нисък и среден клас телевизори и очаквате чудеса.
    Явно Samsung са доста заложили на високия клас на телевизори и не им дреме на другите класове.

    Това, което Jack Kruiser споменава в няколко теми с замазването и формата, няма такъв проблем при моя модел.

    Мой съвет: ако се интересувате от среден клас, по-добре си купете LG, а ако имате пари за висок клас телевизор, Samsung е непременно най-добър!

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #913

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от emco83 Виж публикацията
    Виждам, че доста плюете Samsung, ами то е ясно, защо ползвате нисък и среден клас телевизори и очаквате чудеса.
    Явно Samsung са доста заложили на високия клас на телевизори и не им дреме на другите класове.

    Това, което Jack Kruiser споменава в няколко теми с замазването и формата, няма такъв проблем при моя модел.
    Вградения тунер ли използваш да гледаш тв, или външен приемник? Ако използваш вградения тунер, може ли да включиш на някой SD канал, да снимаш опциите за мащабиране на картината и да ни покажеш снимката? За да видим какви са опциите на твоя телевизор.
    Даже ако може направо снимай дисплея на БНТ и БТВ на SD резолюция, за да сравним как се вижда при тебе SD картина на висок клас телевизор.

    Средния клас на самсунг да има по-смотана картина от безименен китайски телевизор... това ако не абсолютна излагация и резил за корейските некадърници...

  17. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #914

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Да, защото са некадърници самсунг електроникс имат 1 милиард долара оборот (по техни дпставни цени, а не ритейл) в България и Румъния за 2013... Не се чувате понякога какви ги приказвате...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,558
    #915

    Отговор: Samsung Телевизори 2015

    Добре е да се уточни за хората, които ще си избират телевизор, че много голяма част, ако не цялата, от оплакващите се, ползват вградения тунер на телевизора. В днешно време е изключително трудно да се намери перфектен във всяко отношение телевизор. Ако пък се намери такъв, далеч няма да струва 1200-1400 лв, колкото струваше 48H6400. Да, този телевизор си има своите недостатъци, но аз продължавам да твърдя, че това е най-балансираният модел за 2014 година. Всеки сам избира с какво да прави компромис. Аз лично предпочитам да дам 40-50 лв за тунер, ако толкова е зле положението с вградения и да знам, че въпросния проблем може да бъде елиминиран за 2 минути, отколкото да направя компромис с такъв, който не може да се елиминира и ще ми трови нервите при всяко включване ( тромавите менюта на Филипс и Сони, проблемите със субтитрите на Панасоник и Филипс).
    bagerista9 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 61 от 75 ПърваПърва ... 1151596061626371 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе