Страница 23 от 75 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    12
    #331

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от n1s0 Виж публикацията
    Странна работа. Преди няколко дни изписа че има нова версия за изтегляне (2604), но нарочно не съм ъпдейтвал и си стоях с 2602. Сега реших да проверя за актуализация и ми казва че съм с последна версия и не намира 2604.
    Преди няколко дни изтеглих от сайта на Самсунг версия 2604 и я инсталирах. Сега гледам, че последната версия там е 2602, а датата на версията е оставена същата - 03.03.2015...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #332

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от stax Виж публикацията
    Слагайки телевизора на мястото му ми блесна нещо и това е че имам тонколонки на компа, които стоят много близо до телевизора, те там си стоят и преди това имаше един 27 инча телевизор преди да взема този. За да не размествам просто поставих телевизора по-напред, а колонките да останат назад. Петното така и не се появи. Аз още на кинескопите (тръбите) едно време съм виждал да стават такива аномалии, но как да предположа, че може на лед матрица да се отрази така. Явно магнитите на колонките повлияват на захранването на телевизора и от там определени пиксели работят с друга осветеност. Затова приятели, ако имате подобни петна като клаудинг първо вижте околко телевизора да няма нещо което да му повлиява и даже го преместете на друго място временно преди да предприемете други действия.
    Привет
    Магнитите от колонките действат на отражателите зад матрицата, които са монтирани на метални листове. Едва ли влиаяат на течните кристали в пикселите - тогава нямаше да имаш петно, а промяна в яркостта на целият екран.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    28
    #333

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Stax, един страничен въпрос, кой е гаджета който ползваш за времето ?
    Благодаря ви за пожеланията :-)

    Относно гаджета за времето ползвам MSN Weather. Ако искаш дай ми мейл и ще ти го изпратя.
    Този пост е редактиран от stax; 07-03-15 в 12:58.

  5. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #334

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    малко променена ми се вижда картината с новия ъпдейт

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #335

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Криви телевизори, криви саундбарове, криви блу-рей плейъри, криви дистанционни....нещо светът им е крив на тези от Семсун.
    Samsung Roadshow 2015: Nach SUHD gibt es auch neue nicht-SUHD TVs - All About Samsung
    aryman и Kosme харесват това.

  7. Junior Member Аватара на Kamikadze
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    15
    #336

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Здравейте,

    От 2 месеца съм собственик на Samsung 40H6500(Firmware-2604). Забелязвам, че когато разцъквам менюто, EPG-то, Smart hub-а или когато сменям изходите се получава някакво забавяне. Това нормално ли е за този модел, защото при други модели ма самсунг това забавяне го няма?
    DOX.bg
    Използвам PS3 Media Server за споделяне на филми от компа по DLNA. Обаче до момента не мога да пусна субтитри на 3D филм. От всичките филми, които съм свалил само 1 филм тръгна със субтитри(може би защото бяха вградени ), които обаче излизат двойно(може би не са за този риалайз). Та въпросът ми е някой успявал ли е да подкара 3D филм със субтитри и въобще този телевизор може ли да разчита 3D субтитри или трябва предварително да са вградени?
    Пробвах по описаният начин да ги подкарам, но пак без успех.
    3D видео с динамични субтитри

    Благодаря предварително

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #337

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Здравейте,

    Имам Samsung 48H6410.В апартамента, където е телевизора все още няма интернет, но има налична мрежа vivvcom_net. Телефонът ми се свързва без проблеми към нея, но телевизора дава, че има налична мрежа но не и достъп до интернет. Малко сложно стана обяснението, но въпросът ми е имали някакъв прост начин да се свържа телевизора към тази мрежа.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #338

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Свържи телевизора по същия начин както телефона - търсене мрежа , свързване , въвеждане на парола . Поне Самсунга няма проблеми при свързване с мрежи - освен ако има някакви по-сложни настройки на рутера.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #339

    Отговор: Samsung LCD TV 2015


  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #340

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Свържи телевизора по същия начин както телефона - търсене мрежа , свързване , въвеждане на парола . Поне Самсунга няма проблеми при свързване с мрежи - освен ако има някакви по-сложни настройки на рутера.
    Свързвам, свързвам, но не става . Наличната мрежа явно е на някой съсед, но не иска пароли. Самсунга я намира и излизат 2 съобщения 1) има налична мрежа 2) не се е свързал, към интернет. Моля опитайте отново или затворете (цитирам по памет). Като гледам настройките на мрежата на телефона и на телевизора виждам разлика в МАC адреса (ако има някакво значение). Не е болка за умиране, цялата идея беше да го тествам с безжична интенет връзка. Лесното свързване на телефона към същата мрежа ме заблуди, че и телевизора може да се свърже лесно, но явно не е толкова просто. Ще оставим тестовете за друг път. Благодаря за отговора и лек ден.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    28
    #341

    Отговор: Samsung LCD TV 2015

    Защо на сайта на самсунг.us ми излиза, че има нова версия на фърмуера:
    Upgrade File(USB type) (Firmware) ver.2003.2 - All OS (EN, 141.33 MB)23-Feb-2015

    Support - LED TV UN40EH5300F | Samsung TVs

    а на самсунг.uk версията е от
    Upgrade File(USB type) All OS, 153.59 MB, exe, MULTI LANGUAGE
    Version : 2004.1
    27 Nov, 2014


    40 EH5300 Series 5 SMART Full HD LED TV (UE40EH5300KXXU) | Support | SAMSUNG UK

    Става въпрос за телевизор Самсунг 40'EH5300

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,485
    #342

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Фирмуера за американските модели се различава леко от този за европейските модели. Американските модели са базирани на други - различни шасита.
    Версиите за различните страни и континенти не излизат по едно и също време.




    Samsung releases update to fix security on TVs - FlatpanelsHD
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-03-15 в 22:05.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #343

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Въпрос към знаещите:
    Имам ТВ 48F8000. Закачил съм го за рутера с кабел и към него има закачено едно старо домашно кино със скарт. Когато е пусната кабелната, през скарта върви звук към киното. Когато пусна филм от компютъра през рутера чрез Samsung Link, звук към домашното кино няма. Има ли начин да подкарам звука през скарта, че не ми се купува ново кино, защото съм си наумил един як рисийвър с 4 upscale, но не му е сега времето.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    30
    #344

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от analgina Виж публикацията
    Въпрос към знаещите:
    Имам ТВ 48F8000. Закачил съм го за рутера с кабел и към него има закачено едно старо домашно кино със скарт. Когато е пусната кабелната, през скарта върви звук към киното. Когато пусна филм от компютъра през рутера чрез Samsung Link, звук към домашното кино няма. Има ли начин да подкарам звука през скарта, че не ми се купува ново кино, защото съм си наумил един як рисийвър с 4 upscale, но не му е сега времето.
    Това е твоето решение !
    1. selljimshop Digital Optic Coaxial RCA Toslink Signal to Analog Audio Converter Adapter Cable jimshopping-in Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    2. ROLINE 14.01.3441 :: ROLINE конвертор от цифров към аналогов звук - IT Shop.bg

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #345

    Отговор: Samsung LCD Телевизори 2015

    Благодаря за отговора, но ако става въпрос за друг път на аудиото, по-скоро ми трябва адаптер от дигитален оптичен към дигитален коаксиален кабел. Домашното кино има коаксиален SPDIF вход. На мен мисълта ми беше, дали няма чалъм звука от плеъра да мине през скарта, както звука от телевизията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 75 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе