Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By pilot

Съвет за избор на Samsung 32"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    5
    #1

    Съвет за избор на Samsung 32"

    Здравейте, през изминалата седмица си поръчах по интернет телевизор Тошиба 32" за 500 лв. ,който веднага щом разопаковах ,разбрах ,че това определено не е добър телевизор . Да ,грешката е моя ,че не обърнах внимание на детайли от сорта на това ,че не е Full HD и Смарта му е супер бавен ,а софтуера на менюто правен от второкласник . Както и да е ,реших да го задържа няколко дни ,тъй като от сайта предлагат възможност за връщане на продукта в рамките на месец (мисля). Нямах много време и възможност да го изпитам през изминалите дни ,но успях да поиграя около 40 минути на PS3-то си ,където отразих видима разлика в образа от този на телевизор Тошиба от по-висок клас закупен през 2012-та година.

    Реших да сменя телевизора с подобен от марката Samsung и се спрях на тези 3 варианта за които ще ви помоля да ми дадете мнение .

    Сумата която съм дал за този телевизор е 500 лева . Като се надявам да ми удържат не повече от 20 лв. за това ,че съм го разопаковал .

    1. Вариант 1 е Full HD телевизор без смарт със средно модерен дизайн ,но с много добри звукови възможности ,подходящ за домашното кино Samsung ,което също смятам да поръчам .

    2. Вариант 2 е Full HD със смарт ,с не толкова модерен дизайн и без присъствието на Wi-Fi .

    3. Вариант 3 е Full HD със смарт ,със сравнително добър дизайн , Wi-Fi и добър звук ,но без дистанционно ?!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Дизайнът е последното нещо, което се гледа
    Звукът от плосък тв е почти един и същ
    Третият модел, трябва да има дистанционно, явно са пропуснали в описанието Вземай него.

    Аз бих предпочел този. Не разчитай, да се впечатлиш от смарт функциите.

    П.С. Как ще ти вземат 20лв., че си го разопаковал, ако е както трябва? През кашонът ли да го тестваш?
    Този пост е редактиран от pilot; 04-05-15 в 23:05.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Според 3-ма или 4-ма души в коментарите ,определено няма дистанционно ,защото хората питат как да си го настроят .

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #4

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Драгомир Ангелов Виж публикацията
    Според 3-ма или 4-ма души в коментарите ,определено няма дистанционно ,защото хората питат как да си го настроят .
    За първи път чувам телевизор след 1990г. да няма дистанционно в кашона
    Драгомир Ангелов одобрява това.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #5

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Цитат Първоначално публикувано от Драгомир Ангелов Виж публикацията
    Сумата която съм дал за този телевизор е 500 лева . Като се надявам да ми удържат не повече от 20 лв. за това ,че съм го разопаковал .
    Ще ти изплатят цялата сума, естествено ако няма забележки. Лично съм връщал телевизор и то след 20+ дни. Дойде куриер да го вземе, след това по e-mail ти пишат на всяка стъпка от процедурата - приемане на ТВ, преглеждане и т.н., и накрая, че са ти превели парите. На мен ми изплатиха цялата сума, без бавене, без излишно разправяне, направо останах учудващо доволен. Според мен си вземи обратно парите и добави още, вземи 40H5030, както е посъветвал @pilot. Макар че тези пари са му много, още няма такава промоция на каквато го взех (и после върнах) аз - 589 лв. Смарт функциите не са нищо особено, най-много един YouTube да се ползва, но ти си знаеш най-добре.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    5
    #6

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Здравейте ,отново !

    Все пак се спрях на Вариант № 3 и след безкрайно бавната (за човек без телевизор) процедура по връщането на продукта (по моя вина) ,днес го получих.
    Все пак ми взеха 20 лв. отгоре ,защото през изминалата седмица докато е траела процедурата по връщането на старият Телевизор ,цената му е паднала с 21 лв.

    В интерес на истината съм приятно изненадан. В сравнение с Toshiba-та ,която бях взел преди това ,този телевизор стои доста добре на мястото си от гледна точка на дизайн (изключително фин със супер незабележима рамка ,имайки се предвид малката ми стая и близкото разстояние от което гледам).
    Доволен съм също и от Smart-а ,който определено е доста по-сложен и по динамичен от този на Тошибата (и осезаемо по-бърз),дори ми е малко трудно да разуча още всичките му възможности (като например "Защо по-дяволите ми иска PIN код за някой настройки и къде по дяволите да го намеря"). Има само още един малък минус и той е ,че му трябва мишка .

    Другото нещо което ме зарадва беше ,че все пак дойде с дистанционно и още няколко аксесоара като IR Extender Cable ,който аз все още не успявам да разбера за какво се използва (предполагам ще ми бъде необходим като се сдобия с домашно кино).

    Тук
    съм постнал тема в която да ми дадете съвет за избора ми на такова.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #7

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Честито! Как така ще ти вземат 20лв., щото цената му е паднала, докато е траела процедурата по връщане? Ти каква вина имаш и нали имаш издадена фактура!? За старият телевизор си дал 500лв., този струва 580лв. т.е. доплащаш 80лв., к'ви 20 лв. още...

  10. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    998
    #8

    Отговор: Съвет за избор на Samsung 32"

    Aко е така, на мен трябваше да ми върнат 649 лв., а не 589, защото толкова струваше като връщах моя... Ама явно са решили, че трябва по някакъв начин пак да вземат някой лев.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:23
  2. Отговори: 20
    Последно: 24-01-14, 09:02
  3. Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?
    От Georgi Penchev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 23-12-12, 14:50
  4. Моля, дайте съвет за избор на 32"
    От hobit във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 19-04-11, 19:57
  5. съвет за избор на 32" LCD
    От kanchevsky във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-10, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе