Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By svetlio1

Samsung UE - 40F6500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1

    Samsung UE - 40F6500

    Здравейте! Инсталираха ми наскоро IPTV телевизия на Cooolbox, и понеже на STB-то дистанционното може да се програмира да управлява базовите функции на телевизора - направи ми впечатление, че може би точно от това дистанционно - телевизора се "шашка" при включване и понякога влиза в режим "loop" и се вижда как само премигва червения индикатор и се чува един звук, наподобяващ цъкане на мигач на автомобил като всичко това на черен екран, за да се оправи - трябва да изключа телевизора от контакта. Дали имам основание да се притеснявам?

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Samsung UE - 40F6500

    Те тия китайци IR честотите май си ги пляскат както им падне - СТБ на Виваком гледам ,че отчита сигнала от дистанционното на Панасоник-а , за сега не съм отчел да се засичат команди , ама ...
    Стария ми плеър Egrteat го командвах и с дистанционното за RGB контролера на ЛЕД лентата ...
    Dominator одобрява това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: Samsung UE - 40F6500

    Понеже си смених доставчика и сега съм с динамично ip - сега като видях - и двата телевизора не "виждат" сървъра, като същевременно - се свързват в интернет безпроблемно....Къде ли е причината?Съврвъра обаче "вижда" поне единия телвизор.... Ето това ми показва в Домашний Медиа Сервер

    Понеже си смених доставчика и сега съм с динамично ip - сега като видях - и двата телевизора не "виждат" сървъра, като същевременно - се свързват в интернет безпроблемно....

    Къде ли е причината?

    Съврвъра обаче "вижда" поне единия телвизор....
    Ето това ми показва в Домашний Медиа Сервер, катива ли трябва да са цифрите? Или да промена рутера да завършва на .101 и другите устройства да започват от 102?

    HMS 192.168.1.104

    Wireless Router TL-WR841N 192.168.1.1

    [TV]Samsung LED40 192.168.1.100
    , катива ли трябва да са цифрите? Или да промена рутера да завършва на .101 и другите устройства да започват от 102?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    35
    #4

    Отговор: Samsung UE - 40F6500

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Те тия китайци IR честотите май си ги пляскат както им падне - СТБ на Виваком гледам ,че отчита сигнала от дистанционното на Панасоник-а , за сега не съм отчел да се засичат команди , ама ...
    Стария ми плеър Egrteat го командвах и с дистанционното за RGB контролера на ЛЕД лентата ...
    Като е станало въпрос за съвпадения на IR честоти , да предупредя собственици на телевизори Тошиба да не използват Opticum HD x110p, с бутони "2" и "4" на дистанционното на сат. приемник се влиза директно в служебното меню на Тошибата и става мазало,4-та директно рестартира тв

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 13:40
  2. Отговори: 0
    Последно: 30-03-14, 12:16
  3. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  4. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  5. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе