Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree17Одобрявам

SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #16

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Точно така колеги! Аз съм ЛУД!!! А, това което съм писъл за модела се отнася на базата на тествана от мен бройка в централния софийски ТМ от абсолютния първи внос (общо 12 бр. оригинална ЗАРИБЯВКА!) в България. Винаги така се прави, първите са от истинската произведена партида (с истински матрици от платените ревютата и компоненти) конкретно за Европа ставащо по време на презантациите и после моментално ШЪТ с официалния транш на вноса с имитацията на дадения модел! Това е! Толкова ли е сложно да разберете за какво иде реч, когато коментирам нещо? Да, луд умора няма когато става дума за ЛЪЖАТА и истината в които живеем. До кога Вие решете?
    hristobotev, dodo_pv, karambam и 1 други харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #17

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Аз рядко пиша тук, повечко чета, но такива теми са много странни. Боклук бил... А кое не е боклук вече вкл в др сфери, автомобилна техника, храни, облекла... Масите търсят еФтенко ( евтино) така, че какво да се продава... Аз пък преди 3 год. си взех именно самсунг 32' без да знам и до днес с каква матрица , бутони, захранване и т.н. , какви инициали има, колко милиарда цветове има, макар и да попрочетох бегло общи мнения за модела. А той работи и то перфектно и в момента. Такива гръмки заглавия подвеждат много. С тия техники днес, правени на принципа всяко чудо за 3 дни ( години), какво да се вземе, че да не е боклук. А какво става ако дадеш много пари за нещо което уж не е боклук, а после се скапе примерно. А има примерно едни "боклуци" НЕО- дето работят по 10 год и не са виждали сервизи.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #18

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Аз съм на мнение че такава информация е добре да се споделя, независимо за коя марка и модел става въпрос.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #19

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    @marcam - просто ГОСПОД в този момент е бил с теб, а при хиляди други купувачи на SAMSUNG си е "почивал".
    Късмет "брат" както се казва, но това си е 100% подигравка с хората. Някаква баба ХОДИЛА И СИ КУПИЛА ТЕЛЕВИЗОР ЕЙ ТАКА. По някаква случайност бях на имен ден на внука и у тях и след като прекарахме цяла нощ с гостите пред него ................ ами по-добро качество и до сега не съм виждал. Беше SAMSUNG модел 46М86. Година и половина по-късно на огромното ми впечатление от модела на една от последните промоции отидох да си го купя и аз на тези страхотни спомени от него. В магазина имаха 3 запечатки и нито една мостра. С голяма молба и малък рушвет помолих да избера най-читавата бройка от тях. И започна голямото разпечатване и тест от моя страна. И знаеш ли какво стана???
    Нито един от тях нямаше нищо общо на 1 000 000% с качеството на бабата!!!
    Такива ми ти работи от лудия SOON!!!

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #20

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Точно така колеги! Аз съм ЛУД!!! А, това което съм писъл за модела се отнася на базата на тествана от мен бройка в централния софийски ТМ от абсолютния първи внос (общо 12 бр. оригинална ЗАРИБЯВКА!) в България. Винаги така се прави, първите са от истинската произведена партида (с истински матрици от платените ревютата и компоненти) конкретно за Европа ставащо по време на презантациите и после моментално ШЪТ с официалния транш на вноса с имитацията на дадения модел! Това е! Толкова ли е сложно да разберете за какво иде реч, когато коментирам нещо? Да, луд умора няма когато става дума за ЛЪЖАТА и истината в които живеем. До кога Вие решете?
    Не си луд, просто си хабиш енергията да спориш с вятърни мелници. Телевизори от среден и висок клас не се купуват от България, най-вече от технотата на Дoгaн. Нито опаковането им, нито съдържанието на опаковката отговаря на написаното. През есента на 2014 си купих от бяла държава F8000, от големите, почти година след пускането му в производство и съвсем отговорно опровергавам твърдението:
    "Bинaги тaĸa ce пpaви, пъpвитe ca oт иcтинcĸaтa пpoизвeдeнa пapтидa (c иcтинcĸи мaтpици oт плaтeнитe peвютaтa и ĸoмпoнeнти) ĸoнĸpeтнo зa Eвpoпa cтaвaщo пo вpeмe нa пpeзaнтaциитe и пocлe мoмeнтaлнo ШЪT c oфициaлния тpaнш нa внoca c имитaциятa нa дaдeния мoдeл!"
    Такава е практиката само у нас. По настояване на вносителите, заради малкия ни пазар.
    soon одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #21

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Сега остава да ми докажете написаните от вас глупости. Луд умора няма....
    Лесно е: купете даден модел от западна Европа и същият модел от тук. После искам да свалите задният капак и да снимате етикета на видеопанела, макроснимка на пикселната структура(60 кратно увеличение), мейн-борда, захранващият борд- и да качите снимките във форума за да ги сравним.
    В противен случай, приемам че написаното от вас е плод на изпитите в компания няколко ракии..

    Разликите в монтираните видеопанели важат за всички пазари. А манията по тяхното търсене и откриване се дължи на написаното от мен в две теми в други форуми.
    https://www.google.bg/webhp?sourceid...+version+tread
    Gentu и marcam харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #22

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Аз не съм маниак на тема телевизори, просто за около година време, през 2011 / 2012 закупих от страната три бройки, само една от които се оказа безпроблемна, тази от ниския клас. Другите две бяха висок клас, и двете бройки със забележки. WL768 на Тошиба. Понеже не съм мазохист, последния F8000 купих отвън. Начинът на опаковане не отговаряше на този, по който бяха опаковани аналогичните бройките у нас. Ще се свържа с теб на лични, когато се върна в страната, за да уточниш какво точно искаш да снимам. Бройката още е гаранционна и трябва да проверя как ще стане. Словашко производство е и гаранцията е потвърдена от Самсунг България. Писаното от мен можеш да квалифицираш както ти е удобно, аз не съм нито хейтър, нито се засягам. Споделям личния си опит. Не ме интересуват панелите, но нито черното на последния ми сивее, нито има някакви облаци.
    Хубава вечер!
    soon одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    15
    #23

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Здравейте,
    От няколко дена картината е на две и размазана в горния край. От време на време се оправя и после пак става така. Някой имал ли е такъв проблем? От какво може да е станало така. Ще се носи на ремонт явно.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от anchor; 26-05-16 в 19:51.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #24

    Отговор: SAMSUNG 40H6400 най-големият боклук на 2014

    Оправи си прикачените файлове за да видим проблема.

    вероятно дефектирал - T-con

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. PHILIPS 40PFL6909 vs. SAMSUNG 40H6400
    От soon във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-04-15, 12:13
  2. Проблем със SAMSUNG UE-40H6400
    От blue1 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 03-02-15, 08:04
  3. помощ samsung 40h6400
    От i_g_petkov във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 06-09-14, 23:02
  4. Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400
    От evgenigs във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:25
  5. Samsung 40H6400 IPTV
    От yavoor във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-14, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе