Резултати от 1 до 11 от общо 11
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By 5etar

Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    12
    #1

    Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви. Някой може ли да ми помогне да го оправя. Благодаря, много.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Този въпрос ми е познат и съм отговарял в друга тема/форум.
    Настройки на субтитрите, език - български, кодировка - кирилица.

  4. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #3

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Пускаш си филма даваш tools субтитри слизаш надолу слагаш кодировката на кирилица и си готов

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    12
    #4

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Всичко се оправи, след като запазих субтитрите в текстов документ с разширение UTF-8 и ги записах като all files. Надявам се да помогне на някой със същия проблем. Благодаря на отзовалите се.
    tanatos одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    Русе
    Мнения
    5
    #5

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Да използвам на колегата темата да попитам как да запомня езика на аудиото да е на БГ,защото е тегаво и досадно след всяка смяна на канала да се налага отново да го сменям ръчно./Пробвах всички варианти,но не успях/.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #6

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Май няма такава опция.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #7

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Цитат Първоначално публикувано от lancione Виж публикацията
    Да използвам на колегата темата да попитам как да запомня езика на аудиото да е на БГ,защото е тегаво и досадно след всяка смяна на канала да се налага отново да го сменям ръчно./Пробвах всички варианти,но не успях/.
    Телевизора на английски ли е? Ако е върни фабричните настройки дай му регион България и език български... И всичко трябва да е ок (ако не е ще го измислим)

    Edit:
    Между другото в настройките има за избор на аудио. Меню > излъчване > опции за аудио > език на звука /тук ги даваш на български и си готов/
    Този пост е редактиран от Сидеров; 07-05-16 в 16:47.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #8

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Цитат Първоначално публикувано от lancione Виж публикацията
    Да използвам на колегата темата да попитам как да запомня езика на аудиото да е на БГ
    Би трябвало в настройките за език да има опция за избор на предпочитан език на звук (или аудио)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    23
    #9

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    За Самсунг, вчера си купих. На файла със субтитрите, влизаш в "редактиране", после "запиши като" и сменяш формата от ANSI на Unicode. Записваш ги с промяната. И всичко се оправя.

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Живее в
    Русе
    Мнения
    5
    #10

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    Всичко е направено относно избора на езика,но ефекта е до смяната на канала с друг и отново е на ..........

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #11

    Отговор: Здравейте, купих си нов телевизор, но имам проблем със субтитрите SAMSUNG UE-40JU6400, дава ми ги с арабски букви.

    От настройките за отделния канал ли го правиш, или от общите настройки?

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 06-01-16, 10:55
  2. Помощ имам Проблем с Philips LCD телевизор
    От modano във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-15, 20:50
  3. Проблем със субтитрите на SAMSUNG 40u6030
    От esen във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-14, 21:25
  4. Проблем със субтитрите на телевизор Panasonic Viera TX-L47ET5E
    От tigarle във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 24-10-13, 07:50
  5. Отговори: 5
    Последно: 17-01-12, 20:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе