Резултати от 1 до 8 от общо 8

Ръчно въвеждане на транспондери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1

    Ръчно въвеждане на транспондери

    С телевизор Samsung Js7500,може ли да се вавеждат ръчно транспондери,защото съм със кам модул на виваком и те нали смениха транспондерите и много от каналите ми липсват.Сканирам автоматично,и има вкарани транспондери на intelsat 12,новите липсват и трябва да ги вкарам ръчно ,но не става.Добре,оправих се.
    Този пост е редактиран от kar4o73; 06-04-17 в 21:05.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #3

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    Избираш Ръчна настройка честота, след това сателита избираш, от Транспондер избираш Нов и въвеждаш честота 11675, символи 30000, поляризация Вертикална. След това Търсене на мрежа го активираш. След това даваш Търсене и ще ти намери всички канали, някъде около 180 (тв + радио).

  5. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #4

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    С телевизор Samsung Js7500,може ли да се вавеждат ръчно транспондери,защото съм със кам модул на виваком и те нали смениха транспондерите и много от каналите ми липсват.Сканирам автоматично,и има вкарани транспондери на intelsat 12,новите липсват и трябва да ги вкарам ръчно ,но не става.Добре,оправих се.
    А като си с CA модул има ли възможност за гледаш предавания назад във времето?? Или това е възможно само със сетоп бокса им?

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #5

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    Няма как да стане туй нящо - само за IPTV са тия екстри - на сат. тайм шифт най-много ако тв го може.

  7. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #6

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    Abe знам че е така, но си мислех че Вивакомя може да са вкарали някоя екстра за тази цел като Hybrida или нещо подобно

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    131
    #7

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    Здравейте, имам едно може би странно питане но и на мен не ми го обясниха много добре. Става въпрос за гледане на българска телевизия в Германия, без сателитна чиния. Моя роднина е там и се запознала с двама българи който преди са работили в Булсатком. Та тези двамата си имат някаква тарифа с която ти пускат безплатна българска телевизия с, възможност за превъртане на зад до 7 дни мисля че беше. Единственото условие било да имаш рутер а ако нямаш те ти продавали. Рутера си е най обикновен, Та понеже тя е жена и не ги чатка много тези неща, не можа да ми обясни какво точно са направили.

    Някой има ли предположения как са пуснали телевизията ? Говорим за най гледаните бг канали като канал 1, бтв, нова, фох... а не просто някакви си произволни !

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #8

    Отговор: Ръчно въвеждане на транспондери

    IPTV-то на Булсатком , то и ти ако си абонат си го гледаш без разни шмекерии на тв, таблет, смартфон, компютър ... Тия явно ползват чужди профили да захлебят нещо нелегално ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. бутона за ръчно включване на вътрешното тяло-модела е msz-sx288
    От veskodivia във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-13, 20:44
  2. Въвеждане на инженерен код - Телетек СА60+
    От eclipsee във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 4
    Последно: 27-02-13, 13:56
  3. Отговори: 0
    Последно: 26-10-09, 16:05
  4. въвеждане на данни към автомобилен GPS
    От sf7878 във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-08, 15:25
  5. Въвеждане на кирилица на CXI70
    От Riki888 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 12-02-06, 16:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе