Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 494

Samsung телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #31

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от kaloman Виж публикацията
    svetlio1 , разбира се е прав. Надявам се, че не сте забравили "reference" оценката от HDTVtest!

    https://www.hdtvtest.co.uk/news/ke55...1310273395.htm
    Ако вярваш на тези сайтове..... всичко е платена реклама там. Отдавна сме го видяли всички.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #32

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Самсунг са достатъчно голямо име в ОЛЕД сектора , за да им се наложи да ползват услугите точно ЛГ
    това не се оспорва
    но защо им трябваше 2г да оплюват OLED-а като технология

    сега хардкор феновете на QLED са употребени и изхвърлени

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #33

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте ! Бих искал да задам един въпрос относно избор на телевизор, по-точно спрял съм се на този модел Samsung 43" UE-NU7092. Ще се ползва главно за филми през pc и с ps4. В минало годишната тема видях, че само е споменаван мимоходом, но за жалост и в нета не откривам нищо конкретно за модела, няма ревю или поне unbox клип, няма нищо и в Rtings. Двоумя се м/у този модел и друг конкретен от LG, моля за съвет. Благодаря ви !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #34

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Би трябвало да е почти същия като NU7100 ревюиран в rtings. Имай предвид, че ревюто е за VA панел, а 43" ще е IPS - по-добър ъгъл на виждане, по-лошо черно, по-лоша равномерност на подсветката.

    При румънците има 7122 (100% аналог на този в ревюто), който излиза 662 лева с ваучер "discount" в момента. Важи до петък.
    Има и 7192 със сателитен тунер за 20 лева отгоре.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #35

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    И тези двата гледах 7122 и 7192. Даже мисля, че 7192 изглежда по-добрият вариант, с 3x hdmi-я е. Относно 7192 можеш ли да ми кажеш нещо по-конкретно? Относно edigital малко съм скептичен.Цените в Plesio към момента са привлекателни точно за тези модели, но нямам опит с тях.
    Този пост е редактиран от SemperFi; 30-01-19 в 23:26.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #36

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Румънците са Емаг; за edigital и аз съм малко скептичен.

    Между 7122 и 7192 разликата е само сателитния тунер при втория. 7092 е с различна рамка, а очевидно и с по-малко HDMI портове - явно е някаква окастрена модификация, може да има и други разлики.

    Ако те притеснява онлайн покупката, иди гледай в плезио и вземай оттам. Лично аз бих предпочел онлайн, че имаш време да тестваш и върнеш, ако не ти допадне, а с тия нискобюджетни модели няма как да искаш перфектност.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #37

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Отделих повече време в гледане на 7092, той губи цвят малко асо се гледа от различни ъгли. Като цяло не очаквам wow ефект, щото търся бюджетен тв, предимно за филми чрез serviio и за ps4 slim. Ще разгледам и ще помисля още малко. Относно LG 43" UK6200pla можеш ли да споделиш мнение, макар да не му е тук мястото ?

  10. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #38

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от SemperFi Виж публикацията
    Отделих повече време в гледане на 7092, той губи цвят малко асо се гледа от различни ъгли. Като цяло не очаквам wow ефект, щото търся бюджетен тв, предимно за филми чрез serviio и за ps4 slim. Ще разгледам и ще помисля още малко. Относно LG 43" UK6200pla можеш ли да споделиш мнение, макар да не му е тук мястото ?
    Всичко освен OLED ще ти губи цвят щом започнеш да го гледаш под ъгъл. При този модел който ти си гледал дори ъгъла на гледамне е по-широк сравнен с този при VA матрица.

    Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #39

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Защо тази година Samsung,не показаха нови модели от Qled сериите.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    33
    #40

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Бихте ли ме посъветвали как да тествам избран от мен модел на място и за какво да гледам преди да купя даден телевизор? Благодаря ви предварително !

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #41

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu Виж публикацията
    това не се оспорва
    но защо им трябваше 2г да оплюват OLED-а като технология

    сега хардкор феновете на QLED са употребени и изхвърлени


    1.Това,че са достатъчно голямо име при OLED(може би трябва да доуточним-gsm дисплеите)не е гаранция,че ще пуснат собствен.Всички разработваха OLED,но доколкото знам не можаха да се справят със стареенето на синия цвят,което LG направи с бял(+син филтър).Може и да не е съвсем точно,защото е по памет...
    2.Това,че рано или късно ще си дойдем на думата беше ясно,както и ,че Samsung бавят времето с измишлъотини като Qled и др.,за да не загубят лидерството на пазара,защото потрбителите имат нагласата да знаят кой е лидера и от там да си купуват негов продукт,като поне 80% не знаят(и не се интересуват....изключвам потрбителите на форума на Сетком) за какви качества дават парите си.
    Тъй като имам известни наблюдения от продажбите на gsm-те,когато приказката им беше''NOKIA е Мерцедеса и почти всички идваха с въпроса''коя Нокия да си купя'',дори в годините когато се появиха първите цветни дислеи и SAMSUNG вече беше напред,инерцията се запазва.
    Но мисля,че и те са били с ясното виждане,че рано или късно ще клекнат,защото рекламните трикове са до време,а и на големите и богати пазари към които всеки голям производител гледа едва ли има много които пестят пари поради евентуални проблеми с ''burn...''...а ние не сме много интересен пазар за големите.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #42

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Защо тази година Samsung,не показаха нови модели от Qled сериите.
    до две седмици трябва да ги предстяват
    Samsung Q900R
    Samsung Q90R
    Samsung Q80R
    Samsung Q70R
    Samsung Q60R
    Samsung Q50R


    https://www.displaysupplychain.com/b...t-qd-oled-mmg#
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-02-19 в 18:57.

  16. ses
    ses е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    2
    #43

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    Здравейте, искам да ви попитам, реално имате ли затруднения с липсата на DTS и DivX? След като детето счупи старият Самсунг, трябва да купим нов и отново се насочихме към този бранд, но липсата на поддръжка на тези формати, не знам реално до колко се отразява, ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне. Отделно колебанието ми е между Самсунг и Сони, като за операционната система на Самсунг чета доста по-добри неща, а и не само заради нея.

    Този като параметри ок ли е? Не е високият им клас, това е ясно.

    SAMSUNG UE55NU7172UXXH

    https://www.tehnomix.bg/televizor-sa...ue55nu7172uxxh

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #44

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    DivX не помня от колко години не съм свалял/гледал - за такъв размер не мисля, че е оправдано да се наказвате с подобно качество (има си достатъчно тв канали да се грижат за това ).
    Виж липсата на DTS ще е проблем защото повечето качествни релийзи са с такъв звук и ще се наложи
    - да преконвертирате звука до Добли
    - да сваляте филми само с Долби звук
    - да си купите външен мултимедиен плеър или да ползвате компютър/лаптоп за възпроизвеждането на филми/файлове с ДТС звук

    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p563003 - тоя е малко по-добър от избраният от вас .

    Сони ще трябва да избирате от моделите с Андроид .

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #45

    Отговор: Samsung телевизори 2019

    За липсата на DTS може да помогне една програма - mkvdts2ac3. Аз откакто се помня конвертирам всички филми с DTS в Dolby Digital, защото при мен домашното кино не поддържа DTS. Така че мога да я кача и да я изтеглите, ако желаете. Всичко става автоматично с нея.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 33 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 11:11
  2. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 16:43
  3. Отговори: 1
    Последно: 02-01-19, 10:26
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе