Резултати от 1 до 8 от общо 8

QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #1

    QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Здравейте колеги,

    Купих си преди 5 дни нов телевизор Самсунг QE55Q7FNATXXH, и съм много доволен от картината, но от 3-4 дни насам като го включа и почва едни магарии... 1во не можеше да види телевизията "Нямало сигнал?" (ама сигнал си има проверих със стария тв) ,после почна да се саморестартира сам щом го включа (проблема с "няма сигнал" изчезна и сега е само тази простотия), като след като го направи показва, че се е логнал с акаунта ми (изписва ми юзърнейма)...
    Прегледах темите преди това за да не спамя излишно и виждм ,че го има в историята на марката, но за модела ми няма решение до момента....някой да може да ми помогне? Всички идеи са добре дошли ...търсиме решение.

    П.С: Да уточня, че се саморестартира до 3 пъти, но само при първо включване...Изключен е ауто ъпдейт...

    Поздрави

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #2

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Върни му заводските настройки.
    Ако има CAM модул го махни преди това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #3

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Няма САМ модул, а връщане на заводските настройки не помага. Тези рестартирания са само при първоначално пускане на телевизора и го прави около 3-4 пъти....гасне, после сам светва, изписва Samsung QLED, включва се, изписва логин в акаунта на Самсунг, пак гасне, светва и т.н....
    Дали има смисъл да ходя до Техномарке да го сменям с друга бройка заради дефект или да търся решение сам. Това което не мога да разбера дали е настройка някаква или проявява дефект....досега прехвърлих всички настройки (те не са кой знае колко). Изключих автоматичното стартиране на Smart Hub....дали да му спра мрежата се чудя?

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Да не е някоя студена спойка и като позагрее се оправя.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #5

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    shmizi
    Връщането на заводските настройки е както се казва последния лъч надежда за потребителя, щом и след тях продължава проблема според мен е най добре да го върнеш.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #6

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Щом е в гаранция, връщаш го и взимаш друг. Или доплащаш до Q8, но не Ауди. Ако и той се рестартира, сменяш марката.....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    17
    #7

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Ново двеста, сега след като върнах заводските настройки, изключих захранването и изчаках малко. Когато включих щепсела телевизора сам се включи...и отново се саморестартира разбира се... Утре отивам в Техномаркет да видя какви са ми опциите, като ме интересува замяна, разбира се ще отида първо да проверя, а не с този кютук и да ми кажат, че е за сервиз и т.н. Лошото е че 14 дневен срок за връщане за мен явно няма ,понеже съм гокупил на място в магазина, а не онлайн. Та така...не си купувайте Самсунг, засега!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #8

    Отговор: QE55Q7FNATXXH се рестартира сам!

    Продали са ви дефектна стока. Нищо чудно този дефект да е в серия. Вижте в магазина какво ще кажат. При отказа за смяна, попитайте КЗП как да действате.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PC-то ми рестартира
    От jazzman във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 18-10-05, 14:58
  2. WinXP се рестартира сам
    От svetliof във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 20-09-05, 11:40
  3. рестартира се, помогнете
    От Io във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 30-06-05, 08:12
  4. компютъра ми се рестартира сам
    От Usera във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 21-06-05, 23:56
  5. Рестартира ми се компютъра
    От Usera във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 24-05-05, 17:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе