Страница 56 от 81 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 1213
Like Tree236Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #826

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Да. Не беше отварян,нито ползван.Едва ли има значение от къде е взет.Те се появиха в последствие .Или този модел пак ще взема ,или някои друг до 1600 лв.Ако някой има подобни предложения моля да сподели.Ще се ползва за телевизия Виваком и филми,игри няма да се играят.
    Този пост е редактиран от astra; 09-11-22 в 07:23.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #827

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)


  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #828

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от astra Виж публикацията
    Днес получих Samsung 55Q95Т и след един час гледане ,пет черни пиксела.Да си има късмета,обратно в кашона.
    Много жалко... съжалявам да го чуя !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от astra Виж публикацията
    Да. Не беше отварян,нито ползван.Едва ли има значение от къде е взет.Те се появиха в последствие .Или този модел пак ще взема ,или някои друг до 1600 лв.Ако някой има подобни предложения моля да сподели.Ще се ползва за телевизия Виваком и филми,игри няма да се играят.
    Може да опиташ с Sony X93J, но няма да е толкова ярък да знаеш. Пиковата яркост на Q95T e около 1500 cd/m² докато X93J е около 550 cd/m². Поне успя ли да забележиш дали е с VA или IPS панел ? Имаш ли снимки на кашона ? Тъй като има Q95T oт 2020-та които са с оригиналния VA панел и такива от 2021-ва които са с IPS.
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 11-11-22 в 15:35.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #829

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    докато X93J е около 550 cd/m²
    По-скоро към 750 cd/m² , но пък са само с VA панели . За мен такива големи стойности са излишни - така или иначе и тия са ми прекалено ярки в повечето случаи (гледам основно вечер и плазмата си ми е идеална).

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #830

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Много хора започнаха да залитат по тази пикова яркост като мегапикселите на мобилните телефони.
    brotzki одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #831

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Направо ми падна пердето ,имаше добър ъгъл на гледане.Предполагам не беше с VА панел, нали казват че нямало добър ъгъл за гледане.Направо го поставих обратно в кашона .След втория пиксел си казах да видим колко ще станат.След петия черен го спрях .Когато ми се скапе Плазмата минавам май на Олед.Самсунга имаше доста добър звук и е със доста ярък дисплей.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Варна
    Мнения
    150
    #832

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Дано си късметлия при покупката на Огледа,но си помисли все пак.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #833

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Че какво им е на оледите? Чакам да видя какви ще са цените на черния петък на S95B, и смятам да грабна един. Виждам че на подобна цена е и QN90B. Може и той да е моя телевизор, защото телевизора го ползвам 90% като монитор. Но си ме блазни истинското черно. Сегашния ми е по ярък от S95B, но казват че при филми и игри няма да е забележимо.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #834

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Аз също дебна s95b и ако го пуснат на цената, на която беше в румънско за черния оетък, изобщо няма да го мисля.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 13-11-22 в 23:24.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #835

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ако основното предназначение е работа като монитор, не бих избрал ОЛЕД, без значение каква марка е.
    Този пост е редактиран от tvbox; 14-11-22 в 10:24.

  13. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,029
    #836

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    S95B ще последния ярък ОЛЕД за Европа... страхотен телевизор, но не и без проблеми. Самсунг убиха яркостта му с ъпдейти на софтуера защото много специалисти ореваха нета че нямал натурални цветове.... , дори последния ъпдейт тотално съсипал VRR и HDR при гейминг режим, като цяло не се справя добре със съдържание с нисък битрейд, и има огромна вероятност да получите телевизор с крив екран още от кашона, но да .. ако търсих ТВ и го намалят на черния петък бих си взел един въпреки всичко.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #837

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Който иска екстремна яркост, може да се я отключи и пак стига до 1500 нита! Нещо повече, дори при 1500 нита, проследява гамата правилно и може да се калибрира съвършено точно. Дори и да не отключите яркостта, S95B, пак е най-яркият ОЛЕД на пазара.
    Въпросният ъпдейт, който нарушава VRR в HDR беше спрян почти веднага, а в България изобщо не видя бял свят, така, че това не е проблем. А, тези които са го инсталирали (основно в Щатите) ще получат фикс, още следващата седмица.
    Не знам как се справя с нисък битрейт, нямам база за сравнение, но ти също не знаеш, просто някъде си го прочел.
    Получих бройка със съвършено прав панел, направих му стенен монтаж и вече половин година по-късно, панелът все още идеално прав. Всеки който получи крив панел, може да го върне, без да обяснява защо го прави.
    Сега обаче, покрай черният петък, съм убеден, че ще има много много изревали с криви панели, защото това са върнатите бройки през годината.
    sasho1bs одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #838

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Дали няма да има останали неразпечатани бройки? Може ли от скритото меню да се разбере колко часа е работил?

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #839

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Като казвам върнати бройки, нямам предвид тия които се предлагат като разопаковани. Говоря за върнати директно към Самсунг и преопаковани, всъщност ЕМАГ също преопаковат. Връщал съм ТВ на еМАГ от който вече нямаше наличност, чакам да го видя като разопакован, на каква цена ще го пуснат, но вместо да се покаже налична разопакована бройка, се показва последна последна редовна бройка. Случайност? Едва ли... Нали не сме толкова наивни, да мислим, че върнат телевизор заради леко изкривяване или изгорял пиксел, се изхвърля? Или, че всичко върнато се продава като разопаковано.
    В сервизното меню, може да се види колко е работил, но това е безполезно, защото фабрично ще си ги занулят. Това го правят всички брандове, не е само Самсунг. Подобни бройки, най-често стига до промоции като тази която се очаква сега, както и до складове като този на вече несъществуващия едигитал...
    sasho1bs одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #840

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Някой да има проблем с прогарянето? Понеже бях много навит да купя такъв тв, и днес се зачетох, и вече има доста с прогорели екрани, и май почвам да се отказвам.

    - - - - - - - - - -

    Цената днес в зора е 2600лв за 55 инча.

    - - - - - - - - - -

    Закупих телевизора днес. За сега не съм го пускал към нета. В момента е с 1204. Някой ще сподели ли линк с добри настройки че някак си всичко ми се струва по тъмно или много цветно спрямо кс са. Също да го актуализирам ли или този софтуер е добър?
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 17-11-22 в 17:55.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 56 от 81 ПърваПърва ... 646545556575866 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 05:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе