Страница 57 от 81 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1205
Like Tree235Одобрявам

Samsung телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #841

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    sasho1bs
    тук има настройки
    https://fwd.nl/beeld/review-samsung-...ie-qd-oled-tv/




    Samsung QE55Q70B (Q74B) review
    https://fwd.nl/beeld/review-samsung-...ed-lcd-led-tv/
    VA panel,RGB,8 domain,vertical stripe,contrast reaches 3962:1
    Edge LED LCD
    100/120Hz + MCFI
    Tizen OS

    HDR.A peak brightness (in Filmmaker Mode) of 566 nits.
    We reach a maximum of 85% DCI-P3 and 61.5% Rec.2020
    sasho1bs одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #842

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте,

    Леко импулсивна покупка направих и търся мнения дали си заслужава. Модела е QLED 55Q80B, 55" (138 см), Smart, 4K Ultra HD, 100HZ, Клас G на цена от 1419лв, не успявам да намеря достатъчно мнения за модела, бих се радвал ако споделите впечатления?
    Ще се използва основно за телевизия и Netflix, HBO Go.
    Благодаря.
    Този пост е редактиран от veselinbenchev; 18-11-22 в 13:03.
    pavkata88 одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    80
    #843

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Не че някой ми отговори като питах по-напред за 65q80b, но според мен е хубав за парите си. Аз днес се вредих да го взема за 1900лв. Дано да случа на бройка и куриер . Според мен е балансиран избор в златната среда.
    sasho1bs одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #844
    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Някой да има проблем с прогарянето? Понеже бях много навит да купя такъв тв, и днес се зачетох, и вече има доста с прогорели екрани, и май почвам да се отказвам.

    - - - - - - - - - -

    Цената днес в зора е 2600лв за 55 инча.

    - - - - - - - - - -

    Закупих телевизора днес. За сега не съм го пускал към нета. В момента е с 1204. Някой ще сподели ли линк с добри настройки че някак си всичко ми се струва по тъмно или много цветно спрямо кс са. Също да го актуализирам ли или този софтуер е добър?
    Ето това:https://www.avsforum.com/threads/samsung-4k-s95b-qd-oled-owners-thread-no-price-talk.3240720/page-1024#post-61931046

    https://www.avpasion.com/guia-samsung-s95b-qd-oled-mejores-settings/
    sasho1bs одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    134
    #845

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от veselinbenchev Виж публикацията
    Здравейте,

    Леко импулсивна покупка направих и търся мнения дали си заслужава. Модела е QLED 55Q80B, 55" (138 см), Smart, 4K Ultra HD, 100HZ, Клас G на цена от 1419лв, не успявам да намеря достатъчно мнения за модела, бих се радвал ако споделите впечатления?
    Ще се използва основно за телевизия и Netflix, HBO Go.
    Благодаря.
    Привет, аз също го поръчах, но не съм сигурен дали да го откажа, двоумя се между него и Sony X93J, като клоня към Сонито, тук доста обсъждахме двата модела, ако ти е интересно - https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...D1%80-581.html

    Иначе видях Samsung-a в Техномаркет, много добре изглежда, не си сбъркал.
    sasho1bs одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #846

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Kateeva доставя 8K QD-OLED мастиленоструйно оборудване на Samsung
    https://www.eet-china.com/mp/a178609.html
    https://kateeva.com/a-milestone-for-...oled-displays/
    https://kateeva.com/solutions/products/

  8.  
     
  9. Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    999
    #847

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Колеги, някой от вас имал ли е взимане даване с 65QN85B ? Че намерих много добра оферта в амазон за него, 900€, и съм на един клик от това да го купя, защото за тези пари трудно нещо по добро ще може да се намери, може би Hisense U8HQ, но те свършват като топъл хляб и ги няма никъде. Води му се славата че няма много добър контраст, но пък е доста ярък и хубаво цветове.


    П.С. както и да е.. .докато се наканя... то взе че свърши...
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 30-11-22 в 03:05.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #848

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте. Преди 3 дена си купих QN90B и проблемите започнаха
    Взех го за монитор. Имам ресивър Denon X3700h (към денона съм закачил компютър и ps5).
    Закачих денона към телевизора. Телевизора го разпознава като PC и информацията от денона след 1 ден спря да ми излиза на телевизора. Преди се виждаше всичко, усилване, менюто на денона беше прозрачно - виждах си десктопа и в същото време излизаше и менюто на денона (прилагам снимка)


    Върнах заводските настройки на телевизора, изключих го от контакта за половин час, настроих го отново, смених hdmi порта от HDMI 1 на HDMI 3 (който е eARC). Като смених порта за около 5 мин поне волумето на ресивъра ми излизаше, но след 5 мин и то спря и вече никаква информация от ресивъра не излиза на телевизора.

    Ако натисна setup на ресивъра - телевиора все едно сменя режима, екрана премигва и обръща на денона (все едно е в друг порт) и така вади меню.

    Някой да има някакви идеи?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #849

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Ръчно преименуване на порта на "РС" - обикновено това е изискване на Самсунг и ЛГ при връзка с компютър ?
    Не е много сигурно какво става в портовете на ресивъра, че и там имаше драми с версиите на HDMI, пробвали ли сте връзка без участието на компютъра - само ресивър-тв - евентуално ПС5?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #850

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Компютъра е свързан към Blu-ray порта на ресивъра. Отдавна го преименувах на PC - още като взех ресивъра март месец.
    Пробвах и само с PS5. Изключих компютъра, ресетнах телевизора (няма нови ъпдейти за телевизора, така си дойде фабрично) и към него имаше само закачен ресивър, а към него PS5 и толкова - същата работа е.
    Изключих и ресивъра от тока за 10-15 мин. да не би той да е блокирал, но не - същата работа е.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,387
    #851

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Виж в avforums или avsforum за какво става въпрос.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,349
    #852

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Warlock
    Направи ли връщане заводските настройки на двете у-ва или го направи само за телевизора ?
    Май с действията си объркваш ресивъра..и от там липсата на инфо към телевизора. Защо на HDMI 3 (който е eARC)?
    https://support.denon.com/app/answer.../309/related/1

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #853

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Върнах заводските настройки само на телевизора, но сега така като ми каза - ще пробвам и на ресивъра (интересното е, че като взех телевизора първите 2 дена всичко беше наред, на 3-тия ден самичко пощуря)
    Първоначално бях вързал ресивъра в HDMI 1. Но след като се разбутаха нещата - братовчед ми (който има тв Samsung и ресивъра Yamaha) каза, че след като го включил на HDMI 3, който е eARC - телевизора му разпознал и марката и модела на ресивъра и всичко било наред. Затова сменихме порта, да видим дали няма да се оправят нещата, но нищо не се оправи.
    А относно eARC и CEC - аз съм ги изключил. И от телевизора съм го дал на OFF и от ресивъра съм го изключил. Пробвах да ги включа да видим дали няма да се оправят нещата, но нищо не се оправи и ги изключих

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #854

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    Здравейте, имате ли идея как точно да настроя моя KSTB5019 (приемник на А1) с моите телевизори Samsung ( 3 броя )
    В 2 от 200 случая намира точно този приемник и то след като натисна "View more model numbers" имате ли идея защо се получава това и как мога да го оправя?
    Явно, че има приемника, но все едно не го намира винаги, наложи се да ресетна ТВ-то няколко пъти и сега вече 30 минути не го намира

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,558
    #855

    Отговор: Samsung телевизори (инфо на първа страница)

    То точно заради китайските пръчки обикновено се бъгват разни неща по "умните" тв - пробвай просто да изключиш тв от захранване за 5-10 мин. и ако имаш някой друг (хо-добър) HDMI кабел (не тоя от комплекта на А1) да смениш .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 81 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 08:06
  2. Samsung телевизори 2017
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1079
    Последно: 01-01-18, 06:34
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе