Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Sharp ?

Гласували
191. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    12 6.28%
  • 32''

    63 32.98%
  • 37''

    15 7.85%
  • 40''

    37 19.37%
  • 42''

    27 14.14%
  • 46''

    20 10.47%
  • 52''

    9 4.71%
  • 60''

    5 2.62%
  • 65''

    1 0.52%
  • 70''

    1 0.52%
  • 80''

    1 0.52%
Страница 15 от 85 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1270

Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #211

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #212

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Шарп определено подценяват Европейският пазар.
    Иначе ,като собственик На Шарп ,Сони и Самсунг,мога да кажа че за мен Шарп е Мерцедесът на телевизорите,докато при другите ми два телевизора могат да се видят всички проблеми на технологията.
    Изглежда не им достигат производствени мощности или пък просто да си сменят шефа ,който отговаря за Европа.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #213

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Шарп определено подценяват Европейският пазар.
    Иначе ,като собственик На Шарп ,Сони и Самсунг,мога да кажа че за мен Шарп е Мерцедесът на телевизорите,докато при другите ми два телевизора могат да се видят всички проблеми на технологията.
    Изглежда не им достигат производствени мощности или пък просто да си сменят шефа ,който отговаря за Европа.
    @ n8852
    Напротив - имат производствени мошности. Странното е ,че в Япония са номер 1. Нали знаеш приказката -"Тръгнала една овце и цялото стадо след нея"...Все още им се носи славата която имаха преди години....Сега матриците им са добри ,но инженерният отдел за електрониката се излага - слаби шасита.В момента са в позиция на догонващи на световният пазар.
    Не казваш с кои модели на Сони и Самсунг сравняваш своя Sharp -освен това е добре да се прави сравнение на еднакви по диагонал телевизори.

    Другото странно е ,че има още 12 собственици на телевизори Sharp /според анкетата/ но не им се чува гласът в темата

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #214

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Sony 40E4000 на една седмица и монитор с тунер Samsung 2470HDза РС-то.Сони е пълно разочарование,не съм очаквал да е толкова зле.В сравнение с него Самсунгчето е направо цвете.
    Шарпа е Х20 и на аналогова е класи над другите два на цифрова с вградените им тунери DVB-C.Няма мазане ,няма сенки,цветовете са топли и естествени-истинско удоволствие да се гледат тъмни сцени.
    Горните неща ,с обратен знак ,важат за Сонито.Снощният филм "13-ят воин"беше истински провал за него.Наложи се да догледам на Шарпа.
    За другите собственици не знам,но откакто съм купил моят,не ми се е налагало да го настройвам допълнително.Ако и техните модели са от средата на горе,не им се налага да четат форума.
    За по-ниски модели имам наблюдение само за един 42SB55,който откровенно е зле.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #215

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Малко странно сравнение е да сравняваш монитор с тунер /Samsung 2470HD/ с пълноценен телевизор/Sharp 46Х20/.При първия почти липсва видеобработка докато при втория си има всичко. За този две годишен модел Sony 40E4000 съм съгласен ,че е някакво недоразумение-един от първите опити на Сони за Еко телевизори/уж се водеше средният клас ,но му куца обработката на SD сигнал/.На твое място и аз бих отишъл на гледам филм на 46X20 вместо на 40Е4000. Да ти се чуди човек на акъла -защо го взе това Сони да не е от бартера за плазмата.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #216

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да, от бартера е .Нов с гаранция,как да не го взема.По-данни е по-нов и висок модел от Шарпа.
    Щарпът е 42 инчов.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #217

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Да, от бартера е .Нов с гаранция,как да не го взема.По-данни е по-нов и висок модел от Шарпа.
    Щарпът е 42 инчов.
    Продай и двата телевизора /Сонито и Шарпа/ и добави още 1500лева и си вземи Philips 46PFL9705
    http://www.fvdshop.be/philips-9705-3d-led-tv-n-30.html
    или Samsung UE-46C9000

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #218

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    В никакъв случай!
    Philips и Samsung като напишат някакви данни за моделите си,човек първо да погледне откъде изгрява слънцето.
    Телевизори сменям на около 3 години,тогава ще има съвсем различни модели,но купеният от мен със голяма доза сигурност ще е само Sharp.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #219

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Те и Sharp ги вършат тези рекламни трикове със спесификациите...

    Преди пускаха промоции с отстъпка от 3 до 5%- сега вече е от 6 до 10%
    http://www.sharpbg.com/index.php?itemID=329&group=1
    http://www.sharpbg.com/index.php?itemID=304&group=1

    проблем с LC-42DH77 появил се 3 седмици след покупката
    https://www.youtube.com/watch?v=_Ym8YXgvGhU

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #220

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Вижте зрителните ъгли в новите Шарпове
    http://it.dbw.cn/system/2009/12/07/052253694.shtml

    превод от китайски на англииски
    http://translate.google.com/translat...52253694.shtml

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #221

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ами като ъгъл -много добре ,ако слагат от същите панели и в серия 5000 на PHILIPS може тая година да взема вече/ ще ми трябва служебен и не ми трябват големи и скъпи серии/. Досега ги избягвах точно заради кофти панелите на LG и като гледам на последната снимка , първия ТВ има точно същото блестене погледнат косо като моя 37LG5000. Другото ми 32LG3000 е с панел на Шарп иняма такъв проблем , но там пък с увеличаване на ъгала цветовете се променят осезаемо.

  14.  
     
  15. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #222

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Нещо не ми стана ясно много добре кой модел кой е при сравнението. Не бих казал ,че S-IPS на LGD/преди време и Филипс имаха участие/ са кофти, напротив. Проблема наистина е само като гледаш косо . Досегашните панели на Шарп се представяха много зле ,започват да синеят от много малък ъгъл и то не само косо (при ХGen по -добре) .Мисля ,че Филипс през 2009г. слагаха Шарп матрици в 32 " 5,7 и 8 серия и ъгълът им беше най-зле като погледнеш редицата от ТВ в магазина.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #223

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Нещо не ми стана ясно много добре кой модел кой е при сравнението. Не бих казал ,че S-IPS на LGD/преди време и Филипс имаха участие/ са кофти, напротив. Проблема наистина е само като гледаш косо . Досегашните панели на Шарп се представяха много зле ,започват да синеят от много малък ъгъл и то не само косо (при ХGen по -добре) .Мисля ,че Филипс през 2009г. слагаха Шарп матрици в 32 " 5,7 и 8 серия и ъгълът им беше най-зле като погледнеш редицата от ТВ в магазина.
    Точно така, Филипс слагаха Шарп матрици в модели от 5-та и 7-ме серия (за 8-ма не съм сигурен) и ъгълът им на гледане наистина е много малък. Всяко отклонение от центъра на екрана и започва видимо да синее, както и цветовете избледняват.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #224

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Дайте да уточним вида на матрицата.Аз имам 42 инчов Шарп с матрица ASV по технология RGB+,а съм имал от същият модел 52 инчов.По-големият,дори при много голям ъгъл,практически нямаше промяна в цветовете.А синеене не съм виждал изобщо.Това го има само S-IPS/по-скоро е лилаво/.Или да дават на Филипс нещо с друго качество и технология?

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #225

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от n8852
    Дайте да уточним вида на матрицата.Аз имам 42 инчов Шарп с матрица ASV по технология RGB+,а съм имал от същият модел 52 инчов.По-големият,дори при много голям ъгъл,практически нямаше промяна в цветовете.А синеене не съм виждал изобщо.Това го има само S-IPS/по-скоро е лилаво/.Или да дават на Филипс нещо с друго качество и технология?
    Точно ASV матрица имам в прдвид PHILIPS 32PFL5604H, код 199 от кодовата таблица на Филипс. Матрица - D3GA1332 - Sharp

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 85 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: 22-03-24, 08:51
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 18:47
  3. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 11-01-21, 00:29
  4. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 19:11
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе