Страница 6 от 19 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 285
Like Tree30Одобрявам

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #76

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Всеки сам избира мазалото си. Няма лошо, просто говорим за истината при тия ала-баланици Hz-ове.
    Хубава препоръка, но най-добре да слагат истински панел/матрици, а не да си играят с нас като самсунг!

  2.  
     
  3. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #77
    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Нищо му няма на 50Hz. и картината е много по-реалистична.
    За мен е много по-добре от 100 Hz.
    До сега видима разлика не съм забелязал.
    Плавността при бързи сцени 100-200-300 Hz. нищо не им помага, само замазване.
    Забравете и не се поддавайте на триковете за вменяване от рекламните отдели на производителите!!!

    Реалистични.. Да ти пратя един клип да си го пуснеш...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #78

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте,

    искам да попитам още нещо във връзка с филмите. Причината за въпроса ми е излезналият торент на последната част на Star Wars. Виждам, че има такъв, който е bluray 39 gb.
    При сваляне на този торент и пускане през флашка ще тръгне ли със някои от плейърите или фабричния такъв? И изобщо кой е начинът да тръгне, ако има такъв?

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #79

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от aHTOHu Виж публикацията
    Здравейте,

    искам да попитам още нещо във връзка с филмите. Причината за въпроса ми е излезналият торент на последната част на Star Wars. Виждам, че има такъв, който е bluray 39 gb.
    При сваляне на този торент и пускане през флашка ще тръгне ли със някои от плейърите или фабричния такъв? И изобщо кой е начинът да тръгне, ако има такъв?
    Мисля че "КОДИ"ще го подкара без проблем и фабричния също.
    podredko одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #80

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Този от 10GB върви отлично и картината не е никак зле.Сега го пускам да го гледаме.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #81

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Привет,

    аз още миналата вечер го направих това със свалянето, а вчера поразгледах самия торент как е. Качеството е много добро. Аз съм с Панасоник 37 инча, ful HD. Представям си нa набелязаният от мен телевизор как би се виждало

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #82

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    И 10гб и 33гб версии вървят без проблем...само черните ивици от горе и долу на екрана си остават...защото така е заснет филма...вероятно на екран 21:9 няма да ги има
    podredko одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #83

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Да,

    и на мен ми направи впечатление. Ще изчакаме. Може и 3D да пуснат дотогава. Хубав , лош - филмът е легендарен и си има своите хубави моменти, освен немалкото забележки. Само качеството да е хубаво

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #84

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Не знам аз в какъв формат го гледах но през MX player и през вградения плеяр си излиза на пълен екран.Да през VLC player e с черните ленти от долу и от горе.Ама на пълен екран си е по яко-по обемно , ползваш капацитета на целия екран.Не знам защо при мен на вградения плеяр не ми излизат субтитрите докато при другите нямам грижи.

  12. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #85

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    При вградения плейър може да не ти излизат от името на файловете. Хубаво е да няма излишни символи. Преименувай филма и субтитрите примерно на "Star Wars" (без кавичките). Филмите, които са 720п илзлизат на цял екран, а тези които са 1080п ги изрязва от горе и долу (кофти... и мен не ме кефи).

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #86

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    Не знам аз в какъв формат го гледах но през MX player и през вградения плеяр си излиза на пълен екран.Да през VLC player e с черните ленти от долу и от горе.Ама на пълен екран си е по яко-по обемно , ползваш капацитета на целия екран.Не знам защо при мен на вградения плеяр не ми излизат субтитрите докато при другите нямам грижи.
    Да,с MX Player и вградения излиза на целия екран....за субтитрите на вградения,натискаш онова копче на дистанционното с трите точки,да ти излезе менюто за субтитри,и от там му даваш:външни субтитри>ОК и тръгват....
    Пробвано на версията 10гб 1080p.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #87

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Филмите, които са 720п илзлизат на цял екран, а тези които са 1080п ги изрязва от горе и долу (кофти... и мен не ме кефи).
    Хм, не би трябвало да е така, а да зависи от съотношението (16:9 или 21:9). Примерно, ако си пуснеш "Името на розата", независимо дали е 720p, или 1080p трябва да "изпълни" целия екран, защото съотношението е 16:9. От доста време почти всички филми са 21:9(приблизително), какъвто е стандарта за кино, и нормалното (с цел запазване на пропорциите) е да "излизат" с черни ленти горе и долу.
    Все пак всичко е въпрос на вкус - аз предпочитам да гледам с черни ленти и в долната лента да ми излизат субтитрите

    П.П. При MX Player, като се пусне видеото, горе вдясно в настройките има настройки за екран. Ако за "Съотношение" е зададено "По подразбиране", филмите трябва да излизат с оригиналното си съотношение - т.е. в повечето случаи с черни ленти.
    Този пост е редактиран от Frogst; 26-03-16 в 13:03.
    svetlio1, podredko и shame харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #88

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте!Все още чакам да намалят 50W805/7/8/9C.Гледам,че LG 50LF652V може да се купи за около 1300лв.Та искам да ви питам,как е този модел като картина спрямо Сонито.Има ли някой ,който директно ги е сравнявал-тествал в магазините!?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #89

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Привет,

    4-та страница от същата тема разгледа ли я? Там има доста информация по твоя въпрос.
    Аз бях с такава дилема, но тя трае около ден-два. Вече твърдо съм за Сони варианта.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #90

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от aHTOHu Виж публикацията
    Привет,

    4-та страница от същата тема разгледа ли я? Там има доста информация по твоя въпрос.
    Аз бях с такава дилема, но тя трае около ден-два. Вече твърдо съм за Сони варианта.
    Да чел съм цялата тема,но просто искам да чуя и мнение на човек,който директно ги е сравнил в магазина(ако има такъв разбира се).Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 19 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 22:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 12:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе