Страница 8 от 19 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 285
Like Tree30Одобрявам

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #106

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Тия със сигурност стават: SSG-5100GB/XC.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #107

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Тия със сигурност стават: SSG-5100GB/XC.
    Лично ли си проверил!?Ако е така веднага ще ги поръчам-даже излизат и по-евтино от другите!

    - - - - - - - - - -

    Аз като гледам SSG-5100GB/XC спрямо SSG-51002/XC мисля ,че са еднакви с тази разлика ,че вторите са 2бр. в комплекта-така ги продават.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    19
    #108

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Да, стават! Всички активни 3D очила с логото FULL HD RF стават. С такива SSG-51002/XC гледам и .....нямам проблеми.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #109

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    Купих 51002/xc и нещо не мога да се справя!Направих всичко по инструкциите за настройка/сдвояване на очилата с телевизора и пак не мога да гледам 3д филм.След като изпълних всичко описано в книжката на тв ми излезе надпис очилата са регистрирани.До тук добре,обаче след това като пусна 3д филм ,не мога да го гледам като такъв.Някакви други настройки ли трябва да правя...!?Като вляза в настройките на тв от екшън менюто отивам на 3д и след това дисплей- един до друг очилата работят т.е променя се картината -през тях усещам едно леко трептене,но това е като гледам кабелна тв.Изляза ли от това меню и върна ли се пак на него дисплея е на положение изкл.Съжалявам,ако е писано по тази тема,но нищо не намирам!

    - - - - - - - - - -

    Пробвах да гледам през Коди зd филмите на добавката muvibg но не тръгват.Реших да пробвам зd клипчета от you tube и се получи.Значи очилата си бачкат.Кажете защо не тръгват филмите през Коди.До настройка ли е или на никой не вървят!?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    19
    #110

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Четене му е майкатаааа...... ! При наготово сдъвкано няма тръпка, така че ..... търси и чети! А за тренировка - пускаш You-тубата, в търсенето пишеш 3D и от намерените 3D-демо филмчета започваш да тренираш как стават нещата ...... после... свикваш и ...... търсиш 3D-филми, .... а те не са толкова много, повечето са детски.... Успех!

    п.п. Внучката е на 5 год. и сама си пуска 3D-филмчетата, които съм и свалил на HDD.
    iveto одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #111

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от buferato Виж публикацията
    Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    Купих 51002/xc и нещо не мога да се справя!Направих всичко по инструкциите за настройка/сдвояване на очилата с телевизора и пак не мога да гледам 3д филм.След като изпълних всичко описано в книжката на тв ми излезе надпис очилата са регистрирани.До тук добре,обаче след това като пусна 3д филм ,не мога да го гледам като такъв.Някакви други настройки ли трябва да правя...!?Като вляза в настройките на тв от екшън менюто отивам на 3д и след това дисплей- един до друг очилата работят т.е променя се картината -през тях усещам едно леко трептене,но това е като гледам кабелна тв.Изляза ли от това меню и върна ли се пак на него дисплея е на положение изкл.Съжалявам,ако е писано по тази тема,но нищо не намирам!

    - - - - - - - - - -

    Пробвах да гледам през Коди зd филмите на добавката muvibg но не тръгват.Реших да пробвам зd клипчета от you tube и се получи.Значи очилата си бачкат.Кажете защо не тръгват филмите през Коди.До настройка ли е или на никой не вървят!?
    Коя кабелна,излъчва 3D сигнал.че ми стана интересно?....имам спомен,преди години Eurosport,предаваха Roland Garros в 3D , и някой от кабеларките ни го бяха пуснали тестово,но това беше инцидентно...
    bajivan одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #112

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    iveto-не си ме разбрала какво искам да кажа , а то е: по този начин разбрах, че съм направил правилната настройка на очилата т.е усетих ,че очилата работят.Иначе казано не съм гледал 3д програма по кабелната,защото няма такава,но разбрах от трептенето, което усетих с очите си ,че очилата бачкат.
    Може ли да кажеш или да дадеш линк за някой 3д филм с бг аудио или пък какъвто и да е,който със сигурност ще тръгне от флашката или външен HDD на Sony-то!?

  10. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #113

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Аз правилно съм те разбрал...защото точно това си написъл!...Разбирам много добре какво искаш да направиш,но не го обясняваш като хората...
    Хайде без разни зелки и банани. :-)

    OK...sorry..
    Този пост е редактиран от iveto; 24-04-16 в 11:46.
    bajivan одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #114

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Добре де ,къде бъркам за да не мога да гледам 3d!?Свалих един 3д филм.Пускам го на тв-то прз mx плеър.Тв-то ми показва картината една до друга.Включвам очилата-нищо картината си е пак същата(една до друга).Натискам home бутона и от настройки отивам на екран след това 3д настройки -настройки 3д дисплей от изкл. го поставям на 3д една до друга и след това ми се включва телевизионен канал!Защо е така?Трябва ли да му дам фабрични настройки?

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #115

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Всеки SBS/TB 3D от торентите би трябвало да тръгне дори и на стоковия плеър . Ако имаш сат. антена на Астра 19 все още върви 3Д демо канала .
    bajivan одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    19
    #116

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    МАРСИАНЕЦА си заслужава да изгледаш в 3D, ама е със субтитри. Търсиш с ШЧГ и ..... избора е твой. Що търсиш всичко наготово?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #117

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Не търся всичко наготово!Просто не знам аз ли бъркам за да не мога да гледам или...вече незнам!Това по-горе където съм написал така ли е или нещо друго трябва да направя.Защо като му задам от настройките за 3д от изкл. на една до друга картина веднага отваря тел.канал?
    Цитат Първоначално публикувано от bajivan Виж публикацията
    МАРСИАНЕЦА си заслужава да изгледаш в 3D, ама е със субтитри. Търсиш с ШЧГ и ..... избора е твой. Що търсиш всичко наготово?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    19
    #118

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Преди 2....3 седмици същите неща бяха коментирани в другата тема. ЧЕТИ!

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #119

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?


  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #120

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Благодаря Ви!Вече всичко е Ок!Детето е най-щастливо!Това предполагам е някакъв бъг на този модел телевизори.Не е нормално 3д-то да се пуска от друго дистанционно-в случая от телефона,а пък от ориг. дистанционно да не може.И още един път едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички!!!
    Momchil и bajivan харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 19 ПърваПърва ... 67891018 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 22:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 12:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе