Страница 32 от 110 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1644
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,000
    #466

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Може ли някой да каже как се нарича при SONY режима за игра от двама едновременно на цял екран? При LG се нарича Dual Play например. Нека някой, който е ползвал тази функция да сподели впечатления. Тази опция я има при 3D телевизорите.
    Благодаря!
    При Sony е Simulview. Иначе няма нищо специално в самия телевизор, всеки 3D телевизор ще ти пусне игра, поддържата съответния режим. Въпросът е в очилата, трябва да имаш един чифт, който да показва само лявото изображение и един чифт, който да показва само дясното изображение, тъй като 3D се състои от две слети изображения - едно за лявото и едно за дясното око. В случая с игрите лявото изображение е за единия играч, а дясното е за втория. Същият ефект без специални очила може да постигнеш като единият играч си затвори дясното око, а другият - лявото. Ако е с пасивно 3D можеш и сам да си направиш такива очила, при активното 3D също можеш да си направиш сам, но е по-трудно и изисква запояване. Ето видео как да си преправиш активни очила на Samsung: https://www.youtube.com/watch?v=rre0sFHlfBc
    podredko одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #467

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Някои модели активни очила имат допълнителен бутон с опция за избор при игра с двама играчи - играч 1 , играч 2 - респ. ляв, десен.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #468

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Благодаря! Дано някой сподели мнение как се визуализират игрите ( който е ползвал опцията разбира се), защото при LG нещата са извън контрол. Аз например виждам една част от целия екран на играта, да речем най-горната, а другия играч вижда най-долната. По време на игра аз не виждам да речем картата, а другия не вижда статуса на мисията примерно. Така се губи много от замисъла DualPlay. Ако ще сменям ТВ с нов, то искам това да е изчистен въпрос и тъй като конзолата е Sony, защо не и ТВ да е същата марка?!

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6
    #469

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Благодаря за съветите Сидеров,
    да от телефона работи ...взима си интернет.Пробвах със 10 сек.рестартиране и пак не иска да се свърже с рутера,смених го/рутера/с друг и пак не иска.Рутерите ми са надявам се читави LINKSYS/CISCO/...ще пробвам и със връщане към фабричните
    Но нямам обяснение защо с телефона е ОК/дай някакво /, а с рутерите проблем и то това се получи изведнъж.До сега всички ъпгрейти са си от рутера

  6. Senior Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1,000
    #470

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Благодаря! Дано някой сподели мнение как се визуализират игрите ( който е ползвал опцията разбира се), защото при LG нещата са извън контрол. Аз например виждам една част от целия екран на играта, да речем най-горната, а другия играч вижда най-долната. По време на игра аз не виждам да речем картата, а другия не вижда статуса на мисията примерно. Така се губи много от замисъла DualPlay. Ако ще сменям ТВ с нов, то искам това да е изчистен въпрос и тъй като конзолата е Sony, защо не и ТВ да е същата марка?!
    Защото очилата ти са стандартни за 3D, т.е. показват и двете изображения смесени. Направи това със затварянето на очите и напиши дали тогава всичко е наред...

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #471

    Отговор: SONY телевизори 2016


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #472

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Някой има ли идея защо не мога да си експортирам листа с тв програмите на флаш ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #473

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Флашката трябва да е форматирана в FAT32.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #474

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от bisval Виж публикацията
    Флашката трябва да е форматирана в FAT32.
    В фат32 е а опцията пак си стои сива ....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    19
    #475

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    В фат32 е а опцията пак си стои сива ....
    Здравей колега, и аз имах същия проблем с експорта и колега от форума ми каза да си изключа донгъла ( флашката приемник ) за клавиатурата и така операцията стана активна. Експортнах каналите направих подредбата импортнах ги отново и тогава включих приемника за клавиатурата. Дано съм бил изчерпателен и съм помогнал.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    Ловеч
    Мнения
    43
    #476

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Да,колега.Когато искаш да прехвърлиш листа с каналите,САМО флашката на която ще прехвърляш трябва да е включена в телевизора.Едва днес успях и аз,след като изключих антената на субуфъра.Че телевизора е смарт,смарт е,но явно не е чак толкова умен че да може да се ориентира по донгълите какво и къде да прехвърля/записва. :D
    Премахни всички ЮСБ-устройства и остави само тази флашка,с която прехвърляш(моята беше форматирана на FAT32,не съм пробвал със NTFS)

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #477

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Супер всичко стана чудесно, свалих ги разджурках и импортнах .... Явно наистина не е толкова смарт и се чуди дали да ги икспортне на донгъла или на флаша.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #478

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Следи тук
    Forum HDfever - Consulter le sujet - Sony XD93 : Android TV UHD, Slim Backlight Drive, Xtended Dynamic Range, HDR10, Motionflow
    Чудя се на акъла на Никола - да сглобиш и поставиш телевизора навън на бетона...ако го одраскаш или бутнеш и падне...
    Единственото хубаво е че така правиш снимките на дневна светлина.
    svetlio1 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #479

    Отговор: SONY телевизори 2016

    За разлика от Панасоник , тук дизайна е много по-добър , колкото и субективно да е , ама тия франсета (и на мен ми направи впечатление) как може да го изплющят на бетона

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #480

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    Защото очилата ти са стандартни за 3D, т.е. показват и двете изображения смесени. Направи това със затварянето на очите и напиши дали тогава всичко е наред...

    Не, не са за 3D. Точно за DualPlay са. Купувал съм ги отделно от телевизора.Със затваряне на очите не наблюдавам промяна. Ако погледнеш без очила се вижда как картината не е слята. Изображенията не са точно едно върху друго, а се разминават. Примерно на левия играч картината е изтеглена в по-горната лява част на екрана, а на десния е долу в дясно. И като сложиш очилата не виждаш онова което се изобразява в горния ляв и долния десен ъгли. Все едно картината излиза от размера на екрана. Не знам как по-точно да го опиша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 110 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе