Страница 30 от 110 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно
Резултати от 436 до 450 от общо 1641
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #436

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Виж по-горе!
    @hristoslav2 се е погрижил перфектно с инфото за моделите 2016!!
    И така като гледам WD6 серията НЕ е с Андроид ТВ...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #437

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    И така като гледам WD6 серията НЕ е с Андроид ТВ...
    И 3D-то също са го спестили на доста от новите модели....явно тенденцията е то да изчезне напълно за в бъдеще,поради слабия интерес на потребителите към него....
    podredko одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #438

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Колеги препоръчайте ми добър браузър за андроидчето ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #439

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    И 3D-то също са го спестили на доста от новите модели....явно тенденцията е то да изчезне напълно за в бъдеще,поради слабия интерес на потребителите към него....

    Значи сме хванали последните влакове, май и Филипс се отказват от 3Д-то.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    Колеги препоръчайте ми добър браузър за андроидчето ...
    Специално за Андроид ТВ браузър-приложение (май) няма. Пробвай някой от тези за таблет/телефон, ама предполагам че са покъртителни, щом на моя Миникс Андроид бокс има инсталиран стоков Сафари...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #440

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Точно така! Нищо и от тях не ни трябва. Да вземат да си обърнат внимание към качеството на картината и стига с хаоса на панелите.

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #441

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    Колеги препоръчайте ми добър браузър за андроидчето ...
    Пробвай с Chrome....върви доста добре...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    47
    #442

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Привет,

    малко съм шокиран - наистина не разбирам къде в писанията ми има заяждане? Споделям мнение и задавам въпроси. Нямам причина да се заяждам...още повече, че сме тук с цел взаимопомощ.
    По темата: това е моделът: http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16064

    Ще прегледам инфото за моделите, благодаря.
    podredko одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #443

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Предполагам си наясно, че 3Д очила се закупуват отделно, ако смяташ да гледаш 3Д видео.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    46
    #444

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Вчера вечерта бях неприятно изненадан. Както си гледах нещо през Raspberry-то, което е вързано на HDMI се включи реклама за house of cards. Първо излезе chrome иконата, което не мисля, че има връзка. Предполагам рекламата дойде от netflix приложението. За мен това е доста грубо.

    Така че имайте едно наум какво инсталирате на телевизора... Явно това, което Самсунг бяха направили преди година две ще става тенденция от различни приложения.

    И една добра новина. Ако някой обича да играе през контролери, пробвах PS4 контролер взет от приятел и работи много добре.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #445

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Google разкри първите подробности за следващата си голяма версия на Android. Така нареченият "Android N" версия носи функции, като например, поддръжка на много потребители, запис и картина-в-картина в приложения към Android телевизори от Sony и Philips, както и медийни кутии като Nvidia Shield. Можете да опитате Android N сега.

    За Android TV устройства на първо място ще се добави функционалност - картина-в-картина. Това ще ви позволи да минимизирате видео плейъра и да го поставете в един от четирите ъгъла на екрана. Това трябва да е от полза, докато браузвате например YouTube или с цел да се избегнете рекламните паузи по време на ТВ предаване.

    Друга нова функция е запис. Телевизори Sony и Philips вече предлагат възможността за запис на телевизионни канали, но с тази нова функция вие ще бъдете в състояние да записвате съдържанието в рамките на приложения. Това би било полезно за YouTube, Twitch и други. Въпреки това, това ще работи само ако провайдерът го позволява. Потенциално това също така ще ви позволи да запишете играта си в игри. Третата голяма добавка, която Google не споменава на неговият портал, е поддръжкаа на мулти-потребител. Тази функция ще направи възможно, да има потребителски профили на телевизора. Не само за Netflix, но и за цялата система, която позволява на всеки потребител да персонализира началния екран. Ако искате да опитате Android N можете да го инсталирате на вашия Nexus Player (или телефон) сега, като се регистрирате в тази връзка.
    http://www.google.com/android/beta
    След това ще можете да изтеглите актуализацията на вашето устройство. Очаква се окончателната версия на Android N да бъде освободена през Q3 на 2016 г. В същото време, Google ще пуска нови бета версии всеки месец.

    Android N Developer Preview | Android Developers
    https://medium.com/google-developers...390#.i5jdo2u2i
    https://plus.google.com/explore/AndroidN



    Относно Skype
    https://support.skype.com/en/faq/FA3...m=skype-for-tv
    https://support.skype.com/ru/faq/FA3...m=skype-for-tv
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-03-16 в 18:31.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #446

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Ами аз съм с хром за сега, но просто информативно питах.... но явно всички сме на влакчето

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #447

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    Ами аз съм с хром за сега, но просто информативно питах.... но явно всички сме на влакчето
    Браузери...колкото искаш...сваляш,пробваш,и т.н.
    Чесно казано,предпочитам си лаптопа или таблета за това упражнение
    lmihalski одобрява това.

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #448

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Колеги, имате ли някой нов клип за тест на херците и движението? Намерих един стар но е 2007 модел :D Дали има нови?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #449

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Google разкри първите подробности за следващата си голяма версия на Android. Така нареченият "Android N" версия носи функции, като например, поддръжка на много потребители, запис и картина-в-картина в приложения към Android телевизори от Sony и Philips, както и медийни кутии като Nvidia Shield. Можете да опитате Android N сега.

    За Android TV устройства на първо място ще се добави функционалност - картина-в-картина. Това ще ви позволи да минимизирате видео плейъра и да го поставете в един от четирите ъгъла на екрана. Това трябва да е от полза, докато браузвате например YouTube или с цел да се избегнете рекламните паузи по време на ТВ предаване.

    Друга нова функция е запис. Телевизори Sony и Philips вече предлагат възможността за запис на телевизионни канали, но с тази нова функция вие ще бъдете в състояние да записвате съдържанието в рамките на приложения. Това би било полезно за YouTube, Twitch и други. Въпреки това, това ще работи само ако провайдерът го позволява. Потенциално това също така ще ви позволи да запишете играта си в игри. Третата голяма добавка, която Google не споменава на неговият портал, е поддръжкаа на мулти-потребител. Тази функция ще направи възможно, да има потребителски профили на телевизора. Не само за Netflix, но и за цялата система, която позволява на всеки потребител да персонализира началния екран. Ако искате да опитате Android N можете да го инсталирате на вашия Nexus Player (или телефон) сега, като се регистрирате в тази връзка.
    http://www.google.com/android/beta
    След това ще можете да изтеглите актуализацията на вашето устройство. Очаква се окончателната версия на Android N да бъде освободена през Q3 на 2016 г. В същото време, Google ще пуска нови бета версии всеки месец.

    Android N Developer Preview | Android Developers
    https://medium.com/google-developers...390#.i5jdo2u2i
    https://plus.google.com/explore/AndroidN



    Относно Skype
    https://support.skype.com/en/faq/FA3...m=skype-for-tv
    https://support.skype.com/ru/faq/FA3...m=skype-for-tv
    Христослав не знам какво ще подобряват и пускат тия "магарета" от Сони , но това което предлагат за момента като PIP е пълно разочарование и излагация.Не може на 55 инчов ТВ с ширина на екрана 121см и височина 69см да ми изкарват два прозореца един до друг единият с размери 42/74 см , а другият 25/45см.И останалото гледаемо пространство което е почти 1/3 от ТВто да е черен фон.Нито можеш да увеличиш или намалиш размера , нито можеш да местиш горе-долу , ляво-дясно. Тия нещо ги е хапал Щърка..Направо да вземат да зачеркнат функцията PIP от менюто си.Това направо е безобразие да си купиш голям телевизор и да гледаш от 3-4 метра две кутийки.Не съм фен на Самсунг но при тях дори 6та серия излъчва на цял екран основната картина от HDMI и малък прозорец с допълнителната картина и си го местиш в който ъгъл ти харесва.
    Не разбрах това новото при Сони за което си писал Картина в картината дали ще е същото.

  18. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #450

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Идеята е за в приложенията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 110 ПърваПърва ... 2028293031324080 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе