Страница 28 от 110 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 1641
Like Tree328Одобрявам

SONY телевизори 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #406

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Сваляш ги с програмата на Сони за редакция на програмите (мисля, че поназад в темата я имаше). Другият вариант е да ги разместиш ръчно от телевизора, но става адски бавно. Под копчето MUTE на дистанционното имаш копече с три точки (...) от там си избираш наличните субтитри.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #407

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Сваляш ги с програмата на Сони за редакция на програмите (мисля, че поназад в темата я имаше). Другият вариант е да ги разместиш ръчно от телевизора, но става адски бавно. Под копчето MUTE на дистанционното имаш копече с три точки (...) от там си избираш наличните субтитри.
    Много благодаря.Започнах с ръчното подреждане.За 30-40мин -12програми.Продължавам.После ще питам още нещо.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504

  5. Junior Member Аватара на deank
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    117
    #409

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    Много благодаря.Започнах с ръчното подреждане.За 30-40мин -12програми.Продължавам.После ще питам още нещо.
    Настройките за субтитри и звук *ПО ПОДРАЗБИРАНЕ* се правят директно в супер-бавното меню за настройка на CA-модула. Ако имаш такова меню (при мен е в менюто за цифровата телевизия) можеш да зададеш винаги да показва български субтитри и/или български звук за програмите, които го поддържат.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #410

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от deank Виж публикацията
    Настройките за субтитри и звук *ПО ПОДРАЗБИРАНЕ* се правят директно в супер-бавното меню за настройка на CA-модула. Ако имаш такова меню (при мен е в менюто за цифровата телевизия) можеш да зададеш винаги да показва български субтитри и/или български звук за програмите, които го поддържат.
    Мерси за инфото.Имам такова меню в СА-модула и зададох български субтитри и сега си излизат постоянно.Прави впечатление че като пусна програмата например НВО картината излиза , а субтитрите се показват(активират) след 3-4 секунди.И като се сменят програмите една с друга има едно забавяне също толкова 4-5 секунди преди да се покаже картината. Така ли е и при Вас?Друго което забелязах при смяна на каналите директно от бутоните с цифрите например 5-6-9 най отгоре изписва дата час и в дясно номер на канала , когато ги сменяш по възходящ или низходящ ред с дългото вертикално копче липсва тази информация на кой канал си-нищо не се показва.Като влезете в настройки- eкран - широкоекранен режим-широко увеличение -нормален-пълен-лупа , на какъв режим сте-на пълен ли , и отдолу всички други останали настройки в "екран" как са. И да споделя понеже имам сигнал и на Булсатком през HD приемник с HDMI кабел и от вчера СА модул от Близу , ами има сериозна разлика в качеството на картината в полза на СА модула.Сега с този модул и настройките качени във форума картината е "бижу".

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #411

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Здравейте колеги, някой каствал ли е от тв картината към телефона и ако е нека сподели как и с кой софтуер.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #412

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Колеги моля някой който е изпробвал PIPa или пък знае как точно се пуска и от къде точно да опише процедурата.Искам да го тествам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    28
    #413

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    Колеги моля някой който е изпробвал PIPa или пък знае как точно се пуска и от къде точно да опише процедурата.Искам да го тествам.
    https://us.en.kb.sony.com/app/answer...p)-on-my-tv%3F пробвай с това не съм го пробвал още защото съм с кам модул и само една телевизия. Но не можеш с две програми през тунера да го използваш. Трябва комбинация наприме тунер и hdmi или hdmi и hdmi.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #414

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от lmihalski Виж публикацията
    https://us.en.kb.sony.com/app/answers/detail/a_id/32373/~/how-do-i-get-picture-in-picture-(pip)-on-my-tv%3F пробвай с това не съм го пробвал още защото съм с кам модул и само една телевизия. Но не можеш с две програми през тунера да го използваш. Трябва комбинация наприме тунер и hdmi или hdmi и hdmi.
    Колега малко по нагоре съм писал че в момента съм с два независими източника(сигнала). Единият е на Булсатком с HD приемник вързан през HDMI1, а другият сигнал ми е цифров на Близу с СА модул.Няма ли някой които да е правил тази гимнастика да е изпробвал PIPa да го обясни на български по подробно и последователно крачка по крачка.Къде се влиза кое се избира и тн - абе като за прости хора.С езиците хич ме няма а гугъл преводача повече ме обърква отколкото да ме ориентира.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #415

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    Колеги моля някой който е изпробвал PIPa или пък знае как точно се пуска и от къде точно да опише процедурата.Искам да го тествам.

    Включваш някакъв източник през HDMI,плеяр,конзола,тв бокс,или каквото имаш под ръка стига да е включено и да работи..да подава сигнал....после избираш от дистанционното съответния HDMI вход и виждаш сигнала от източника...после натискаш ACTION MENU на дистанционното,и горе в дясно ще видиш иконка"Двойна картина"...отттам вече ще се ориентираш..има подменюта...това е....
    podredko одобрява това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #416

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Включваш някакъв източник през HDMI,плеяр,конзола,тв бокс,или каквото имаш под ръка стига да е включено и да работи..да подава сигнал....после избираш от дистанционното съответния HDMI вход и виждаш сигнала от източника...после натискаш ACTION MENU на дистанционното,и горе в дясно ще видиш иконка"Двойна картина"...отттам вече ще се ориентираш..има подменюта...това е....
    Учуден съм, че няма специален PIP бутон на дистанционното на SONY..., щото на Philips има.....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #417

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Включваш някакъв източник през HDMI,плеяр,конзола,тв бокс,или каквото имаш под ръка стига да е включено и да работи..да подава сигнал....после избираш от дистанционното съответния HDMI вход и виждаш сигнала от източника...после натискаш ACTION MENU на дистанционното,и горе в дясно ще видиш иконка"Двойна картина"...отттам вече ще се ориентираш..има подменюта...това е....
    Така.Първо да попитам през HDMI1 входа непременно ли трябва да включа плеяр , конзола или бокс.Аз подадох тв..сигнал от Булсатком- излезе картината , след това влязох в Action menu и най отгоре излезе цял един вертикален ред с икони и надписи.
    1.Екран и звук 2.Гледане на ТВ 3.Зареждане на туитове 4.Меню 5.Мултимедийно управление 6.Бързи връзки и това е всичко. Никъде не виждам икона с надпис Двойна картина.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #418

    Отговор: SONY телевизори 2016

    IMAG2215.jpgIMAG2216.jpgIMAG2217.jpg
    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    Така.Първо да попитам през HDMI1 входа непременно ли трябва да включа плеяр , конзола или бокс.Аз подадох тв..сигнал от Булсатком- излезе картината , след това влязох в Action menu и най отгоре излезе цял един вертикален ред с икони и надписи.
    1.Екран и звук 2.Гледане на ТВ 3.Зареждане на туитове 4.Меню 5.Мултимедийно управление 6.Бързи връзки и това е всичко. Никъде не виждам икона с надпис Двойна картина.

  17. Junior Member Аватара на martinov83
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    22
    #419

    Отговор: SONY телевизори 2016

    Цитат Първоначално публикувано от valter1968 Виж публикацията
    ... Никъде не виждам икона с надпис Двойна картина.
    А с най-новата версия на софтуера ли си? Може да не си я получил още. На мен не ми се чакаше и го обнових като изтеглих новата версия от сайта на Sony директно на телевизора, разархивирах го с ES File Explorer, телевизора си го откри и го инсталира.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    111
    #420

    Отговор: SONY телевизори 2016

    IMAG2215.jpgIMAG2216.jpgIMAG2217.jpg

    Добре де, защо при мен не излиза това прозорче с Двойната картина между иконите Гледане на ТВ и Зареждане на туитове.Това е при пусната телевизия от булсата през HDMI 1.

    Преди седмица като купих ТВто и го включих ме попита дали искам да обновя софт. и го направих.Мисля че съм с 5.1.1 или нещо от сорта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 110 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. Квалификации Евро 2016
    От iihtiandar във форум Спорт
    Отговори: 9
    Последно: 10-06-16, 08:03
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе